Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

frensis92@gmail.com, véletlen elírtam
Sziasztok !

Keresek megvételre forgalomban lévő KTM 660 SMC-t.
Ha valaki tud eladót, vagy eladná a sajátját kérem írjon e-mailt, fórumot ritkán nézem.
fresnsis92@gmail.com
Adj egy e-mail címet vagy mobil számot.
Íme! Újba 109 Euro, használtan 50 Euro.
Sziasztok!

Akinek van slicke sm-re ne tartsa magában! Nem találok sehol és nagyon szükségem volna rá. :)
valszeg haver nemsokára jelentkezik a fekete sárhányó ügyében!
hali egy kis segítségre lenne szükségem :D egy husqvarna sm 510 beszerzésén gondolkozom mennyire igaz h ezek is üzem órásak? vagy csak sok hozzá nem értő mondja?:D esetleg megbízhatóságról valaki tudna mondani pár szót? nem pályázni akarok hanem utcára rendszámos motorra gondolok
A Mérete 43 as!
Gaerne Supermoto Black Csizma Eladó!
3 szor használtam.
Motort eladtam és felesleges számomra.
50eft az ára.
06-20-5-636-213
Oké, én is így gondoltam!
A SuMo Nap egy motoros nyílt napra szervezett Supermoto Találkozó, tehát mindenféle kategória megfordulhat rajta, max. ha nagy a zsufi kategória bontás lesz. Program: csapatás ezerrel! Bérleti díj a szokásos.
Sziasztok!

A hétvégi kakucsi SuMo napról mit kell/lehet tudni? Mi a menetrend? Mehet bárki a szokásos napi pályabérlettel?
Üdv mindenkinek ! Tud valaki Veszprémben vagy Várpalotán olyan embert aki jártas kerék fűzésben ?Gyári DRZ agyakra szeretnék 17-es felnit .Előre is kösz a segítséget
dirtyharry itt van egy ami nem 120. http://www.kepesmotor.hu/kross...
30 rugóból, Acerbis, Progrip kombó:
Sziasztok!
Kizárólag utcai használat esetén is cross sisakot javasoltok supermotozáshoz? :)
Ismer valaki olyan típust,hogy orrvédővel együtt teljesen "zárttá" tudja tenni a bukóját? (az orr rész nagyon közel van a szemüveghez, 1-2 Troy Lee sisakot találtam egyelőre,de 120 ropi körül vannak...) Köszi előre a válaszokat!
Szia! Kérdezz!
legyél inkább lc4 tulaj
Sziasztok!
Drz-400 as tulaj szeretnék lenni :) Viszont szeretnék segítséget kérni. Akit nem zavarok nagyon és ráér Pár kérdésem lenne vásárlás előtt :) telefonon vagy mailben

( tudom drz topikba kellene ott is feltettem a kérdést ) :)
Előre is köszi
Szia!

Felmegy rá. Nekem 165-ös Dunlop KR108-as van 4,25-ön és keskenyebb mint az utcai 160-assal.......
Sziasztok !

4.25" széles hátso felnire fel megy a 160-as slick gumi ?
Sziasztok!

Hátha valakit érdekel egy Excel felni:
Excel 17x4.25

Üdv!
Hali, eladó fékszett, beringer+brembo, igény esetén tárcsával. érd.: zoooy88@gmail.com
Eladó KTM/Husaberg-re való 320 mm-es, úszóágyazású féktárcsa, újszerű állapotban (kb. 0,05 mm kopás mérhető rajta), alku után 15000 Ft (+ posta).