Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1870
Sziasztok!

Kérdésem az lenne hogy az 12/70R17 keérknek mi a külső átmérője mm-ben? Be kéne állítnai az órát, de nem tudom pontosan.


Köszönöm a segítséget!
Na igen...kiveséztük ezt a dolgot a Debreceni topicban.
35 e ft
Elég szomorú,hogy egy kis egykeróért 3 év börtönnel fenyegetnek aki meg embert öl kap 4 évet. Nem beszélve a sok tepsiautósról akik,ha beülnek az autóba már életet veszélyeztetnek. Többször láttam itt a városban olyat aki a kanyarodó és a szembejövő sávban előzte a népet olyan 100-al.Persze őket senki nem kamerázza.
Màrcius közepén lessz jó pàr darab! Ha akkor aktuàlis,jelentkez itt!
Használni nem tudás és kerülgetni megunás okán eladóak az alábbi cuccok:
négydugattyús aranyszínű Brembo féknyereg 320-as tárcsához, párezer km-t használt (még a gyári fékbetétek vannak benne, bár ezek már csereérettek): 14900 Ft;
hozzá való gyári KTM fémhálós fékcső: 7900 Ft;
vagy a kettő együtt (csavarokkal): 19900 Ft.
LC4 640 SM/Duke első fékkart be tudok számítani (nyilván nem új árban).
Budapesti személyes átvétel vagy szállítás a vevő költségére.
E-mail cím az adatlapomon
Lc4 re keresek hatso slick gumit. Valaki tud segiteni ez ugyben? Koszi...
CSütörtökig fix 520e! Költségmentes!
70/3650837
Lemaradt, 40e Ft!
Eladó a képen látható Jett csizma, 4 év alatt 3x használtam Supermoton. Kivehető béléses, fém csatos. Patika állapotban van. Új ára 100e Ft! 40es lábra jó. Nagyon penge a megjelenése!
Hello!
Felni küllőzésben tud vki nekem segiteni? esetleg zala-megyében csinál vki?
esetleg a rajtszámtartó külön eladó róla?
Hali,
Pontosan meg van határozva a rendszám helye, helyzete, a függőtől való fok eltérése, ha utána nézet a neten megtalálod. De ha fotót nem készített a járőr később hogy a viharba tudja bebizonyítani h szarul állt a platni?
15 fok lehet a maximum szerintem a tied jobban fel van hajtva így valószínű igaza lesz, de ne nyugodj bele majd az előadói határozatba és a fellebbezésbe írd be műszakin is így volt! Mondjuk oda szerintem ezután én nem mennék műszakira ha érted mire gondolok!
Jha készített telefonnal! De nincsen fel hajtava nem tudom hány fokkal tér el, igazoltattak már vele nem szóltak semmit, Nemrég műszakizott ugyan így.
Készített a rendszámról és a felfogatásról a helyszínen képet, a függőlegestől hány fokra van megdöntve felfelé a rendszámod, az utolsó műszakin is így volt a rendszám fent?
Szevasztok!
Ma igazoltattak a majmok és adni akartak egy 50 ezres csekket mondván felhajtottam a rendszámot és nem olvasható! Mondtam neki hogy a lónak a faszát ezt nem eteti meg velem, azt mondta akkor feljelent mondom tegyen úgy biztos úr. Valaki járt már hasonló cipőben ilyenkor mit célszerű csinálni? Fúl köcsög volt az ember látszott rajta semmi más nem érdekli, mert egyébként a papírok rendben voltak, meg minden más.
Ő is eladó
adatlapomon a hirdetés
Eladó smr 2007-es 130 üzemóra,titánium akrapovic rendszerrel
Hello!Mèg egy Supermoto szett.... http://www.kepesmotor.hu/felni...
Üdv Srácok! Valaki tud esetleg eladó gumimelegítőt 17"-os felnire, és 120-160 gumira? Vagy netán esetleg van valakinek eladó?
Eladó lett! Rendszámos, műszakis, xép ... Fix 550e

70/3650837
eladó sm szett ktm be volt. és ktm kerekek is. elöre van 20 as és 26 os távtartó, is 95000ft tárcsák náélkül lánckerékkel.