Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah, és van egy pár szintén ehhez az összeállításhoz használt gumi pár Dunlop sportmax, első 120/70, hátsó 150/60, elsőn van 1,5 mm a hátsón 2mm a kopásjelzőig, puhák-2009, használhatók, nem javítottak, belsőkkel együtt eladó...
Üdv
Lenne két 17-es supermoto kerékre való bontott jó állapotú küllőm ha valakit érdekelne...elsők 19, hátsók 20cm hosszuak, 3,5mm küllőszár átmérő, 8mm-es anyák......Honda xr agyakra volt egyébként füzve- Takasago excel Rim 3,5/4,25 ráfokkal.......ha valakit érdekelne írjon.
Ez konkrétan egyben eladó,de van egy másik, ami mehet külön... Mennyit gondolsz érte? Apró karcok vannak rajta de egyébként jó,de tárcsa nélkül megy ez is.
Szia
Az első külön is eladó?
Nem eladó
hagyd a picsába Ródrigó! ez az ember bolond! ezért nincs neki még munkahelye sem. igy probál talpon maradni a nagyvilágban.
Okos ember tudja mikor kell hallgatni vagy nem írni de te úgy látszik ezt sem tudod! Nem vagyok én rád irigy nincs is miért csak nem bírom az ilyen surmó sumákokat akik lopott holmival kereskednek és mindenkit hülyének néznek. Ha már felhoztad a sorba állást nehogy te állj oda de ott neved nem csak számod lesz!
és a gyári enduró tárcsa külön nem eladó ? egy barátomnak kellene?
Ugy latszik te is bealltal az irigyesek soraba
az
van 310es beringer ha az kell valakinek
Majd amikor neked kell elhitetni mit és honnan vettél akkor majd adhatsz te neveket tel.számokat! Pl. Árulva 690 smc kerekek és 690 alkatrészek, aztán feltűnik a motor enduro kerekekkel árulva 4ezer pár száz km.-el. 750e-ért Te ennyire hülyének nézed az egész országot hogy egy 2 millás motor ennyiért árulsz! Na vajon az hogy került hozzád hozta a gólya, na erre találj ki mesét mire kell csak akik majd kérdezik már kinőttek a mesevilágból!
Mar megint buta vagy David.
Legy hiteles! Irj ki neveket.telefonszamokat. illusztrald kepekkel az eladott serult dolgokat!
Legyel meggyozo.hitesd el meg velem is!
nagyobb forgalmam nem. de viszont megprobálom az emberek tudtára adni hogy milyen termékeket is árulsz valojában. de erre rövid idön belül rá jön mindenki. aztán kehetsz te mAJD JOLKÓ MEG KORTISZ MEG KÖDÉ MEG FASZOM TUDJA MÉG MI NEM.
Attól hogy próbálsz besározni,neked nem lesz nagyobb a forgalmad
az a baj hogy itt a személyek beszélnek,azok az emberek akik már vásároltak töled. és akiknek a nagy részét becsaptad.
megsértődött Dávid,mert megszóltam a helytelen helyesírása miatt
azután pedig letiltott az ismerősei közül
pedig csak segíteni akartam neki
most pedig irigykedik
fene se érti ezeket a bádogos végzettségű embereket
Akkor még az árult dolgok kétséges eredetéről még nem is beszéltünk, ezt is a rigók fütyörészték errefelé
én konkrétan semmivel! mert több eszem van nála! de több ismerösömtöl is hallotam. hogy a telefonban elmondott fényezés az alkatrészröl, mégsem olyan fényes mikor postán megérkezett.
Na de mesélj te mivel iratkoztál fel nála a balekok listájára?
Az üzlet mindenek felett a becsület meg mindenhogy elfogy ha jó vagy ha rossz.
hátja sajna ilyen ez a kortisz fiú! a szart eladná .de elöbb utöbb mindenki rájön!
Nem kell annak mindent tudni, majd észreveszi ha megvette, azt csodálom hogy ettől a kortisz gyerektől még vesz itt valaki valamit is, kicsi ez az ország hamar körbe érnek a hírek. Pár embertől hallottam már az átveréseiről szerintem előbb utóbb valakibe vagy valamibe belefut!
06 30 635 9305
itt megbeszéljük a részleteket !
kortisz még mindig árulod a repedt agyas yamaha xt felnidet ? ezt azért nem árt ha tudatod a vevövel!
hello. az elsö keréken egy gyári ktm enduró tárcsa látható ?