Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nem motoros fűrészről beszélsz, én kihagynám hacsak nem fizet az eladó, hogy megszabadítsd tőle..
Sziasztok!
Egy `99-es évjáratú Husqvarna Sm610-et nézem ki magamnak következő motornak. Mondjatok valami hasznosat légyszi, hogy mire számítsak, mire figyeljek stb. mert abszolut ismeretlen számomra ez a motor és nem sok mindent találtam a neten sem. Sajnos kipróbálgatni sem tudok többet, mert nem nagyon van eladó.... Köszi!
szia. már elkelt az sm szett.
Hali, mennyi az ára?
Pest megye százhalombatta, Székesfehérvári és Pécsi átvétel megoldott.

De persze csak abba az esetbe ha haveromnak mégse kell, ő elsőbbséget élvez.
Kepet kerek! Es persze h hol vagy helyileg
90 be vinné haverom 90 be van nekem is, annyi az ára.
Rendben meg iranYarat! Koszi
Megkérdezem haveromat hogy kell e neki, ha nem akkor csinálok képet.
Tudsz nekem kuldeni kepeket? Meg egy iranyarat?
Akkor ez nem lesz az enyem
Van egy komplett crf be való szettem. Elöl 3" hátul 4.25 hátul tárcsa és lánckerék van, előre tárcsa kell. Eső slick ek vannak rajta.
Elvileg meg van még.
ez a kerékszett nem Seregélyesröl való véletlen ?
Ezt az életbe bele nem teszed CRF-be. Alapból tárcsacsere hátul, az agy szélesebb bő 1 centit amit nem bírsz leesztergálni mert elfogy, és hiányzik a menesztő ami alaphangon is 20 körül van. De hajrá ! Gondolom olcsó volt és ugyanígy szétcumiztattad magad vele....
Tessék tagasako 3.5 ill 4.25 ös jó gumikkal tárcsákkal lánckerék nélkül 90k
Sziasztok udv mindenkinek !
Supermoto szettet keresek nem pályázni hanem mindennapos használatra! Motorom Honda crf 450x 2005
Ajanlatitokat legyszives emailben ha tudtok kepekkel leírásával minden fele érdekel amit be lehet ala tenni!
Koszonom a segítségeteket ! (svelta.zoltan@gmail.com
eladó gyári ktm sm szett.
Sziasztok!
Szeretnénk meghívni minden supermoto ridert, fant és érdeklődőt a következő SUMO-s Lc4-Drz-Smr Weekend Party-ra! A rendezvény kétnapos, július 4.-én kezdődik a Kakucsi idő szerint, reggel 9:00kor és tart egészen július 5.-éig délután 6 óráig.
Szerettünk volna nektek kedveskedni, valami olyannal ami eddig még nem volt, viszont színesebbé teszi a napot. Így hát úgy döntöttünk, hogy rendezünk nektek egy Gymkhana jellegű, ügyességi házi versenyt a hátsó tanpályán. A vetélkedő két kategóriában lesz megrendezve: utcai- és pálya supermoto. A pálya ki lesz bójázva és kőridőmérőkkel fogjuk mérni, hogy ki milyen gyorsan tud végig menni a pályán. Gyakorlásra egész nap lesz lehetőség. Az ügyességi verseny részvételi feltétele, csupán annyi, hogy aznap egész napos belépőjegyet válts a Kakucs-ringre. Az első helyezettek egy-egy egész napos jegyet nyernek, amit akár vasárnap be is válthatnak. A futamok 14:00 órától kezdődnek.
Az egész napos egy henger okozta feledhetetlen élmények után, este a Kakucs-ring vezetősége megvendégeli a SUMO-s srácokat/lányokat egy helyben készült kellemes vacsorára.
A supermotos mulatság folytatódik egészen vasárnap 6 óráig.
A pálya díjai változatlanok. Egésznap: 7.000Ft, félnap: 5000Ft.
Pályaszállás: 2.500ft/fő/éj. Érdemes időben lefoglalni!

A két keréken érkezőknek szervezett csoportos gurulás lesz szervezve a rendezvény helyszínére. Fix indulási és csatlakozási helyszínekkel, fix időpontokban. Egyelőre Kelet Magyarországról, de igény esetén Dél és Nyugat Magyarországról is!

Érdeklődni: 0620-4600-760 telefonszámon
Jó hangulat, jó arcok, benzingőz és SUPERMOTO!
#SUMO

Nem tudtam, hogy van Magura olaj! Köszi a segítséget
rá van írva...

ásványi olaj. bemész az első normális motoros boltba és veszel magura hidro kuplungba olajat.
Sziasztok!
Rengeteget keresgéltem, kérdezősködtem, de senki sem tudott eddig segíteni. Hátha Ti tudtok! Magura hidraulikus kuplungba milyen folyadékot kéne vennem? Egy-két keményebb hajtás, kerekezés után felpuhul, egyszer kétszer meg kell pumpálnom, olyan, mintha fellevegősödne. Először gondoltam kicserélem benne az olajat. Hátha. Előre is köszi
Üdv Srácok!

Valakit érdekelne ilyen SJ 4000 sisakkamera, ami nem csak sisakra rögzíthető?
Elég sok tartozékkal tudom adni.

25.000 Ft-ra gondoltam.

Ha valakit érdekel, írjon e-mailben, vagy hívjon telón.

Tel.: 70 326 6773
E-mail: kismotoros46@freemail.hu
A DRZ is jó választás.
A lényeg hogy amiket kinéztél azokat nem érdemes megvenni arra amire szeretnéd használni.
nagyapámnak biztos jó lenne horgászásra ki járni.
hamarabb vennék drz400 bármelyik típusát mint azt a ócskavasat:D
Szerinted erre "60% poros úton földúton 40% normál úton" mi való?

Annyit segítek hogy az nem amit írtál!

Hidd el boldog leszel egy ETZ-vel ez a jó választás