Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most azért mert van pénzem sztem nem villogni akarok csak egyedit akarok nem rendőr elől menekülő drz-s gyerek lenni ahol lakom van egy pár vagy 10 darab mind menekülős téma meg az am is csúnya. Ha 10 papíros van az országban nem lehet 11 vagy mi? :D
25 leszek kezdjük itt a másik nem villogni akarok csak az a motor tetszik amit leírtam van pénzem és meg tudom venni nem anyuci vagy apuci veszi, mivel melózom a másik meg hogy tetszik a honda és tetszik a ktm papíros motort akarok venni meg jogsit rá mivel kocsira van jogsim. 400 exc se olcsóbb supermoto-szettel. Nem agyonhasználtat akarok venni meg nem meghalni akarok. Jah és amit linkeltem miért ne lehetne utcára érvényes magyar okmánya van rendszám lámpa és annyi vagy nem?
Az smr a legjobb választás lenne neki, ki lenne hasznalva :D. sose ülne ár, örök életű lenne.
Viccet félretéve, azért irtam az exc-f 250et mert van hírdetve egy sm rendszámosan es gondolom ha már az smr 450et nézegette, akkor bármit megvesznek neki, a pénz nemszámít. A fagyizó előtt meg jobban mutat mint a citromsárga drz :D.
Ha az exc nagy falat akkor az smr?
Egy exc 400 egész elfogadható egy olyannak aki ért a ktm nyelvén.
De annak aki nem akar foglalkozni egy enduroba valo sm szett beépítéssel, annak nem kell "üzemórás" motor.
Neki a drz tökéletes választás, főleg első motornak.
Az exc nagy falat lenne.. ha csak nem 250-f az az exc. Talán az sm drz jolenne, vagy valami kisebb 2t pl. husqi sm 125 vagy hasonló kaliber.
Írása alapján 18-20...
És fogalma sincs a dolgokról, smr utcára meg crf utcára tipikusan az utcán emberek előtt villogó kategória. Meg se fordult a fejében mondjuk egy exc sm szettel vagy egy drz sm verzioba.
Korod mennyi? Milyen jogsit raksz le éppen? Mennyi a keret a motorra? Hol akarod használni ?
Szia

Nem akarok beleszólni,de először is olyan egy 450 smr mintha friss jogsival Ferrarit vennél első autónak.
Továbbá nem vagy tisztában a törvényekkel,mert amit belinkeltél az egy pályamotor hiába van jogosítványod a rendőr elől ugyanúgy menekülni kell közútra alkalmas műszakival rendelkező 450 smr talán van 10db az országban. Az egy versenymotor nem utcára való kezelhetetlen vadállat és ne abból indulj ki,hogy csak 450cm3.

Amit leírtam csak jót akarok neked nem szeretném,hogy az első motorodhoz sírhelyet vagy tolókocsit is keljen venned,mert az a" nem vagyok olyan nem fogom neki húzni " duma kb 1 hétig fog tartani
jah,csak egy ötletet akartam adni, de mindegy,,,
Nem akarok más márkát csak KTM vagy Honda de a Hondát csak úgy hogyha átalakítva crossból supermotoba de ahoz meg nem értek azért gondoltam a KTM-et.
Miért is talán te árulod a motort?
írj rám egy emailt:freemailpeter@freemail.hu
Én nem akarok jogsi nélkül motorozni nem akarok idegeskedni hogy mikor kell a rendőrt lerázni, pont azért akarok supermotot meg jogsit. LC4 az nem tetszik azért gondoltam mást pl egy ilyet
http://www.hasznaltauto.hu/motor/ktm/ktm_450_smr-8992264
Első motornak szerintem felesleges üzemórás motort venni.Főleg,hogy a fenntartási költsége jóval nagyobb.
Miért nem veszel LC4 et vagy sm610 et stb...
Persze ha van lééé, meg csak pályázni akarsz vele(amihez nem kell ügye jogsi) akkor hajráááááááá
Sziasztok
Új vagy az oldalon és talán új leszek a motorosok között. Kérdésem az lenne hogy szerintetek jó választás lenne e 1 kezdő motorosnak aki még soha nem vezetett SuperMotot KTM 450 SMR-t venni? Gondolkoztam még CRF 450-en de azt mondták inkább akkor vegyek supermotot és ne alakítsam át a crosst. Még most csinálnám a jogsit is és addig venni szeretnék egy supermotot. Kiskorom óta akarok ilyen motort és venni is fogok csak a kérdés az hogy kinek mi a tapasztalata ki mit tud ajánlani? Tudom hogy veszélyes mert nem vezettem még soha ilyet de szerintem ha nem őrültködik az ember nem lehet gond meg mindenki elkezdte valahol. Segítséget előre is köszönöm.
Mikor szaggatjuk már fel az aszfaltot Ákos? Nyakunkon a jó idő (az esőt leszámítva)
Behr kerék és husabergé gyárilag...a képen látszik is a berg felirat...
mindig csak ingyé ingyé !
Nekem kő ingyé!
rendben.
A lehető lególcsóbb :-D. Nem sürgős egyenlőre csak érdeklődöm az árakról
mi neked az a jó ár? mi a max érték ? egy porfestet elsö kerékért ?
igazából nincs baja csak nem porfestett hanem simán lefùjta valaki matt feketére. Ha találok jó áron kicserèlném.
Mi baja a te elsődnek?
ktm kerék vagy mi a márkája? Nem tudom így karcosan mennyit adnék. Te mennyire gondolsz? Husaberghez kéne amúgy