Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Arra meg majd idővel rájössz, hogy a gyárak nem mindig azt tanácsolják ami tényleg jó, hanem ahonan több pénz jön.
Senki nem mondta hogy a mérnökök hülyék.

Nem is vitatkoztam, elfogadtam amit írtál nekem (bár nem értem miért nekem).
És azt se értem hogy ha csak elméleti tapasztalatod van akkor miért bírálod azt aki gyakorlatival is bír.

A kb 8 fokos aszfalton 20 perc motorozás után 10-15 métereket tudtam elsőkeréken gurulni a k2 es skickel. Míg ugyanezt az esőgumival majdnem taknyolás követte. A dunlop utcaival meg küzdeni kellett hogy emelje a seggét.
Jó az utcán is, mással se mentem. De indulás után csak óvatosan.
Nem sűrűn vitatkozok itt. De most csak felszólaltam.
Te biztos jobban tudod a gyárban dolgozó mérnököknél, hogy melyik gumi mire jó.
Ez olyan amikor elkezdik tanácsolni fórumokon, hogy egy egyhengeres nagyfuratú supermotoba ne tegyél full szintetikus olajat, se félszintetikus olajat, hanem ásványi olajat. De könyörgöm, ha egyszerűen nem azt írták elő a gyárban?

Na jó, mindegy is, nem akarok veled vitatkozni, úgyis mindenki olyan gumit tesz rá a motorjára amilyet saját maga akar, csak tanácsoltam én is valamit, hátha elgondolkodik rajta pár ember.
Ezen kár vitatkozni... Azt meg hanyagoljuk hogy mi mikor hogyan melegszik be.
A slick vs utcai vs esőgumi témába meg olyan szóljon hozzá aki ki is próbálta mindegyiket.
Utcán a büdös életbe nem melegszik be a slick. Egyszerűen nem éri el azt a hőmérsékletet, amin fog mint az állat.
Max. hegyekben, vagy nagyon kanyargós szakaszoknál.
Ha jó és tapadós gumit akar az ember UTCÁRA, akkor Michelin Pilot Power.

Hiába vagyunk itt okosok, hogy a slick jó utcára, az utcai meg nem. A mérnökök nem hiába nevezték az utcai gumikat utcainak, a pályagumikat pedig pályagumiknak.
Ezt szerintem nem is kell tovább ragozni.
A tőled függ... Sokan azzal motorozunk utcán, de egy okosabb rendőr kiszúrja egyből. Viszint addig kurva jót fog ha bemelegszik.
Jah meg a vágott slick -rő kéne még vélemény utcára. Én még nem használtam
Köszi. Akkor inkább nem próbálkozok vele. Egyébként ha valakinek van jó áron valami 160/ r17 gumija lehet érdekelne
Attól függ milyen tempóba szeretnél motorozni...
Nekem tavaly szezonba az volt elöl-hátul. Átlag motorozáshoz tökéletes, de nagy melegbe tempos kanyarokba nyúllott az eleje rendesen.
Előre szvsz a legjobb választás, hátra tökéletesen felejtős.
Esőgumi hogy szerepel utcai használatra? Gondolom van aki használt már...
Husqvarna te 410-hez keresek supermoto kerekeket.
Eladó kerékszett. 3,5x17 és 5x17. Yamaha WR/Yz és RMZ-be passzol kis átalakitással. Igy ahogy a képen van 120000.
husky
ÚJ Continental ContiAttack SM 120/70r17 -es supermoto első gumi eladó
2014 év végi
27000Ft

érdeklődni csak telefonon.: 30-5183461
elírtam, egy nullával kevesebb, de már elkelt :)
Ráállitottam őket spanyol rigó
Hapcibenő lehet már a kémholdak is neked keresik a kerekeket!
Talán épp a Tiédet?
ez egy honda agyas sm szett nem ?
melyiket ?
Itt a szezon... Szerintem bele megy az 5" is. Nem változtattak a lengővillán, és kolegámnak is 5 ös vsn a 03 as exc be.
Supermoto Excel Első: 3.5 Hátsó: 5.0
99000 ft 20 376 46 36