Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

12/60 420 Michelin eladó
Sziasztok!

Egy 2004-es WR 450F-hez keresek 17 colos kerékhez ráfot. Jelenleg egy 5 vagy 5,25 col széles kerék van hozzá, ami miatt a gumi éppen beleér a lengőkarba. A nagyobb probléma, hogy a gumi nagyon szétlapul, nehéz vele kanyarodni.

Azt szeretném kérdezni, hogy milyen széles felnire lenne érdemes cserélnem? 160-as esetleg 150-es hátsó gumival használnám, azt interneten 4,25 col széles felnikről olvastam. Akinek van tapasztalata, kérem ossza meg, bármilyen tanácsot szívesen veszek. Ha esetleg van valakinek megfelelő méretű ráfja eladó, az is érdekelne vagy akár el is cserélhetjük. Előre is köszönöm a segítséget!
Hello
Tudja vki h 17-es , 4,5 széles felnibe mekkora küllők kellenek?
köszi
Ktm Takasago Excel Rim
21-18 coll
260-220 tarcsa
26-20 tengelymeret
130 e ft
Szia
érdeklődnek hogy a enduro kerék mekkora? mekkora tengely megy bele? és milyen széles az agy? és mi az ára? redneck1001@gmail.com
Ktm be valok
80-250 eftig
drz400@citromail.hu
Szia arakat tudnal kuldeni emailbe? Es meg annyi h crf be jok? Svelta.zoltan@gmail.com
Elado sm szettek
Hello! Supermoto szettet keresek ! Crf 450 x be! Akinek van kerem jelezze! Koszonom
Szia! Milyen motorba volt ez? Sztem 125 osbe nem?
whiskery14@gmail.com
Szia! Adj egy E-mail címet, lehet tudok neked segíteni.
Sziasztok! DT 125 LC2 felújítás alatt vagyok supermoto kerekeket szeretnék feltenni de nemtudom milyen felnit kellene keresnem és küllőket a gyári agyakhoz 17 col körül ha jól tudom elől is hátul is ha esetleg lenne valakinek eladó az lenne a legjobb :)
Szia
Hogy sikerült a mami kupa sokan voltatok? Sajnos nem sikerült a motort össze rakni a versenyre mire haza értem végem volt.
No meg reggel korán vissza autózni az nem ment.
De mivel nagyon jól éreztük magunkat így biztosan ott leszünk a következőn. Addig is gyakorlunk szorgalmasan most vasárnap hárman is megyünk kakucsra.
A panónia ringre be lehet jutni még idén?
Üdv.
Valaki érint?
eladó
excel-behr
Ktm be husabergbe biztos jo
Mennyi penz? Crf 450x be jo?
Hálás köszönet!
Versenykiírások
A lap alján lesz a Supermoto kategória!
Hello!
Az augusztus 29-i kakucsi SM fordulóról tud valaki hozzávetőleges időpontokat írni? Tehát, hogy mikor kezdődnek az edzések, főként a futamok, meddig tart, ilyesmi. Előre is köszi!
Rudi Bauer Metzeler abroncsokon és a kormàny végèn fordull
Mi a baj a Metzeler racetech K1-el?
Ha valakit érdekelne
drz400@citromail.hu