Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet, majd megmondják a szomszédok.
Ezekből arra lehet következtetni, hogy villanyszerelő lakatos (nem lákátos) lehetett az illető.
Van még ilyesmi fűnyíró ami akkora mint egy kisebb traktor és vagy 3KW-os motor lehet rajta, szerintem kisebb fákat simán kivisz, köszörű meg egy csomó még át nem nézett más holmi.
Simán! Mi baj lehet belőle? Biztos használta ő is.
Esetleg nem levágott fejjel, vagy karokkal elvérezve találták meg a hátsó udvarban a farakás mellett a volt gazdát?
Ha van rajta kuplung es nem raz akkor mukodnie kellene.....
Kerítettünk egy házat amiben egy kiváló barkácsember lakott és mindent ott hagytak és találtunk néhány házi gyártású gépet, ez a kedvencem, de nem tudom merjem-e kipróbálni? :
Nekem most egy 690Duke van, na ott is van hangzavar :)
Latom,hogy smt,nem volt egy ordoglakat.
En is hallottam,lattam az orfui to partjan,gyorsvaltoval miket visszaszol!
Nem tudom, a vizes alabol baromi jo hangos exuppal meg hajjaj
Isten ments a japán motortól :D
Kegyetlen jól szól a gs-en is, igaz csak legolajoson hallottam, teljes akra rendszer. Imádtam a hangját, pláne az exup miatt vagy legyen bármi is a neve a bmw-nel.
Ezekből most vettem ki a hangtompítót, kiváncsi vagyok hogy fog szolni
Most ilyen vadászok a GS-re. Hallottam élőben a hangját. KELL! (Pedig nem éri meg)
Üdv! Valakinek esetleg nincs otthon elfekvőben egy komplett óracsoport egy '97-es Bandit 250V-hez?
Mi lenne? Egy csoffadt Suzuki?
Kettő is van belőle, lehet hozzá állotom a guminyomást Te tényleg az első utadkor hívj fel, meg kell mutassam mi van a kipufogo masik vegen
A fuldugo zajszureset!
Ehez a kipufogóhoz mit kell allitsak a motoron ?
Ja, a bandit 1.2legolajos
Sziasztok
Meg megvan a 4. Es 5. Uj fogaskerekpar 2003 bandithoz. Plusz van egy csomo tomites ami a valtoszereleskor kell.
Ha valakit erdekel szoljon. 45khuf-ert odaadom az egeszet.
Ezért jöttem visszafele a hegyeken át, ha jól rémlik. De tavaly biztosan, meg Dokival is összefutottam az utsó napon Lillafüreden! :)
Vagod a temat,jo is volt,csak az a hosszu alfold ne esne utba.
Tavalyelőtti bandittali, tiszapart! Jeee!
Köszönöm a válaszokat, sportdob vég amit feltennék (finster), karbi szinkron az most volt, 1 hete de eredeti dobbal...
ok..igaz féreértetem ....elnézést