Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az mi az az SMT?
Sziasztok,

van nálam egy 2001-es 600 S-s Bandit. Az első kerék gumicserés volt, majd miután vissza szerettem volna rakni a kereket, akkor észrevettem, hogy menet irány szerinti jobb oldali fékből kiesett a betét a kisebbik, mely közvetlenül érintkezik a fékdugattyúkkal. Robbantott ábrákat megnéztem, úgy néz ki, hogy minden a helyén. A betétek már eléggé vékonykák. Ilyen esetben előfordulhat, hogy kiesik a betét?! Azt vettem még észre, hogy szintén a menet irány szerinti jobb oldalon a tárcsa és a telószár közötti rész szemmel láthatóan nagyobb mint a bal oldalon. Megnéztem az 1200-es banditomon, azon a féktárcsák és a telószárak közötti rész ugyanakkora. 600-as Bandittal rendelkező kollégák légy szíves segítsetek ki, hogy ez gyárilag ilyen?
Köszönöm!
Gyárilag is ezzel jött ki. 7000az órában, majd megnézegeted, szerintem hihető de ha tekertek is eajta akkor sem sokat. Sehol semmi kopas, gyari lancszett olyan mintha uj lenne, fekbetetek is szinte ujak.
Bevallott
Smt-n gyarilag is conti van. Mennyi a bevallot km?
A kozepebol hianyzik nagyjabol 1mm, de 09es a szett ami rajta van es betonkemeny :D valoszinu ez a masodik szett gumi rajta
De hát a széle még tök jó!
Smirgli,mert az könnyebb!
6e km....
Na jo, akkor mindent elhiszek a motorrol
Volt nálad két térkődarab?
Siman elkopik 6e alatt. Egyszer ez miatt kellett Splitben gumit vennem,pr2 lett,mire kiertema sibeniki hidig eltunt rola a majre....
Volt, igen, a road sem bírja túl sokáig, a pr-ek valamivel tartósabbak.
Volt itt valakinek conti sport attack gumija ? Mennyit birhatnak ? Létezik hogy 6000km alatt lekopik ?
Veled ellentétben.....
Big like, hogy végre van egy téma, amihez nem szólsz hozzá!
Meg se szólalok. .
Hajaaaj, ennyi ktm meg bmw amirol szepeket mondanak a tulajok mindjart megkapjuk hogy muanyagmonitormotorosok vagyunk
Azert ne legyel unnepronto na :D
Helyesen: ..nekem ilyen kell!..
Hallgasd meg az Akrapoviccal. Fonetikus orgazmus. Amikor tavaly a túrán két arc ilyennel jött és mellettem csapattak, azonnal eldöntöttem, hogy nem ilyen kell
Lehet érdemes lenne átnézni az egész villanyos rendszert, nehogy ott is legyenek meglepetések.
Fenomenális.
Bejövős.