Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viszont ha fizetek elvarom a minimalis kulturat.
Nem ezt a mindenaron akarok valamit fikazni.
Mondjuk pont a generatoron besirtan,a legolajosba is ez van.
Lehet kapni nyomatekkulcsot tiz alatt,egy olajcsere mrg nem ordoglakat.
Ezzel kábé én is pontosan így vagyok. Mint Csodabogár a Kelly Hőseiben: Én csak vezetem, azt hogy mitől megy nem tudom.
azért nem való mindenkinek a szerelés .... tudás , szerszám , türelem is kell hozzá na meg egy kis tehetség is , van akiben a második megszakított menet után felmegy a pumpa és a jobbik eset hogy belebassza az árokba volt itt a közelben valaki aki baltával verte szét az ETZ-t több órás kínlódás után de úgy hogy a blokkot is szétverte a tankot is meg ami létezett és állítólag a benzincsap volt eldugulva
Igen ám, de ebből a négy feltételből nálam hiányzik kettő. Név szerint a kedv és az elszántság. Motorbuzi vagyok, de nekem a motor élvezeti értéke kimerül a vezetésében. Rühellek bármit is szerelni. Így hát erre a kis időre már marad minden a régiben, azaz inkább szakértő kezekre bízom.
Sőt, most, hogy nézem, mind az ötre... Tehát számolni viszont nem tudok...
Akkor ha van idő,kedv,elszántság meg némi pénz pár szerszámra te is megtanulhatod.
Mind a négyre igen...
semmi extra az olajzás egyszerűbb mint a TDM-ben ahol száraz karteres és dupla olajpumpa van csak itt vannak plusz járatok a hűtés miatt is úgyhogy több helyen tud elsunnyogni az olaj meg persze a blokk is nagyobb de ha megnézed a tdm-be is 3,6 kell szűrővel de 4,2 a teljes feltöltés és azért a tdm blokkja kissebb
A tulaj a vidit megnézi eret vág az biztos...
Alapvetően láttál villanykapcsolót és csavarhúzót?
Na meg tudsz olvasni,megérted az angolt vagy németet?
Én bárkinek bármit elhiszek, meg annak az ellenkezőjét is, mert sötét vagyok a szereléshez...
Viszont én nézem a videókat.
Nem.
Még attól is lehet jó szerelő...
Lehetne,de nem az.
Vonatvezető.
Egyébként attól még lehet jó szerelő, hogy fogalma sincs, mitől jó a motor. Egyébként meg a szerelő nem barátja az olyan vasnak, ami sose romlik el, mert abból nincs biznisz
Vakok között félszemű a király
Ez egy madár a 3 vs 4 hengerrel vitt mindent, fogalma sincs mi a jó a 3hengerben... na de a hulyenek felesleges magyarazni hogy hulye.

A legviccesebb hogy mennyi dicsero komment van allatta, szánalmas hogy mennyi birka ember van
Ja.Kiélhette magát.
Csak nem a fehérnemű márkát fikázták?
Azé csak meglett a fikázós videó.
Ne varialj annyit.
Allj ra egy fajta olajra, ne valtogasd cserenkent aztan nincs baj ha marad benne. Mondjuk amugy sincs
Annyi azért nem, nekem valahogy többnyire sikerült a bandikba annyit tölteni amennyit ráírtak. Ugyan marad benne, de nem ennyi.
Én csakj kibic vagyok itt,a haverokkal.............
Még nem láttam motort ami full kifolyt volna,az 1200.-ba meg sok olaj kell,marad benne annyi amennyi.
Ha szétborítod darabra és eltörölgeted akkor full kell feltölteni.
Amúgy meg nyívó felsőig és csá.
Értelek. Először azt hittem hogy az utcánkban árultat vetted meg. Sok szerencsét hozzá!