Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A humorom nem hulye.
Eljen a HONDA.
Holnap is azzal vonyikolok a vesztohelyre.
Hát utoljára sztem kb 40-60% arányban, a nem banditosok javára. De ők mind ex-banditosok. Zolit meg ne basztassátok sztem, mert ő egyébként nem rossz arc, csak nem értitek a néha hülye humorát
Mert most értelmes emberek ebszélgetnek, nincs itt a Tasi és Zoli is ritkán szól hozzá

Egyébként a bandittalin százalékosan hogyan oszlik meg a bandit és egyéb motorok aránya ?
Én már 1 ideje nem néztem ide,be,de ha ilyen kulturált jó társaság van akkor érdemes.
Egyébként a lényeg a jó társaság
Hát ja. Van az a mondás, hogy mindenki banditosnak születik, csak van, aki tovább tanul. Bocs
Lassan át lehetne nevezni a forumot exbandit tulajoknak,de sebaj mert legalább normális a hangnem
600-as bandit hátsó doboz tartó keresi új gazdáját.
Monokey doboz megy rá, direktben, nem kell platni és egyéb bizbasz hozzá. Elvileg 2000-2004 köztire jó (2002-esen volt).
12e Ft-ért vihető.
Képek: http://imgur.com/a/upC8F
Csak a tartó eladó, a doboz, motor nincs benne az árban. :)
Ujjé.
Teljesitmenyben igen,egyebekben a kethengeres kompresszor a nyero.
Tehénre 200eft,önrész,és 85eft éves díj,de ebben benne van még az assitant szolg is.
Jobb mint a 126 bis?
Hetvegen osszefutottam a volt banditommal,szepen ki van csinositva,sportdob,felnicsik,stb,orul neki az uj tulaj. Meseli,hogy leforgatta 3.-ban,siman megy 200-at,hat annyit feleltem "hajaj"......
Mennyi az önrész? Haverom csúnyán beszopta, 200k/év, 300az önrész. Mind a két oldala sérült amikor elütötték de két kárbak minősítették a két oldalát így 300+300önrésze volt. De szerencsére a kinti biztositó fizetett (Montenegro(
AEgon interneten kötötte dobja rá az ajánlatot,a sok adat megadása után.Aztán kijönnek fotóni,a Tehénre csak 85eft volt,szintén itt.Persze ez függ a lakhelytől volt-e baleseteted motorerő ,márka ,hány éves vagy stb,kíváncsi leszek a KTM-re.... ,sok a kW...
Most próbáltam kalkuláltani a CLB-val. Nincs rá ajánlat
150eft a tiédre,1 évre,haver kötött,és ebben benne van a sisak ruha csizma doboz sfb minden.
De nekem nincs cascom. Amikor akartam kötni ~40k/hó összegekről beszéltek, az meg sztem kurva sok. Így aztán elmaradt.
Ha már casco, van itt jártas ember ebben ?
Márkatársadnak egy ilyen manőver után cascora cserélték.
Ugyehogyugye
Hazafelé megálltam a KFC-nél -odajött egy csóró ,zsír új 7-es bömösből szált ki és gratulált a mocihoz,csak pislogtam..
Na,jó két vékony csík van
Az egyébként bosszantó hogy lerakom pl Pécsen a főtéren a motort, természetesen tolom a táblától :D na de ott van a motor fél órát amíg kajálunk vagy valami. Az biztos hogy 2turnus ember megnézi, fényképezi... nekidől a nyanya... vagy kisgyereket felültetik rá.
Szerintem nem tudják mi ez az SMT.
nem írtam hogy tetszik Az új 1290 a nagy lámpájával varomira nem tetszik.

Hat de hogy a picsába ne tetszene, most dicsérni kell a ktm-et