Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akad azis,de minek.
20 éves mult és RONDA mint a bűn.
Mer lekapartad. Tuti
Lezáró?
Lánc van a HONDA-n.
Enyémen nincs is narancs
Crosstourer kardán csere?Ráadásul azt terelgetni...
Azért az érdekes, hogy neked a GS nem tetszik, de az 1290 KTM igen, amikor a két gép annyira hasonló, hogy laikusok sztem simán kevernék őket, ha nem lenne márkajelzés, meg narancs festés..
De,megvan,csak azt akkor fényezem ha már a 765-ös van meg.
Addig nyalok a HONDA-nak.

(apró lábjegyzet hogy a fényezőt seggbe kell rúgni,process coming soon)
Tényleg? És a boltokba miért nem küld belőlük, ha már gyártja? Mer' ami a bótokba van, azokra ez a kijelentés már nem igazán áll meg
Triumph már nincs meg?
Oké,mondtam,hogy a GS is nagyon jól szerepelt a tesztúton,de a KTM semiactiv futóműve se veszi észre ledöntve a kátyúkat,főleg comfort állásban,sőt,mondom próbáltam mind a kettőt....
Pedig MOTORT a HONDA gyárt a többiek csak próbálkoznak.
Ráadásul nekem annyira megtetszett,hogy kettőt vettem:
http://www.ktm-webshop.hu/term...
Az enyémnek egy biztosan van. Nevezetesen, hogy épp itt áll az udvaromon Az én szememben ez nagyon sokat javít a megítélésén
Na ezaz

Nekem szerintem tudatalatt már nagyon érlelődött a ktm... a kabátom is narancs fekete, powerbank, kistraktor
Ettől ne tarts
Hát én nem vagyok egy szerelő alkat, meg talán nincs is annyi tapasztalatom, mint itt többeknek, de akkor is az a határozott véleményem, hogy a GS futóműve verhetetlen. Én nem tudom, mit csináltak vele, hogy ilyen jó, de nem is érdekel, csak élvezem a hatását Amikor a mátrában 80-90 környékén lapra döntva az íven jött szembe egy akkora kátyú, hogy egy kisebb motor elfért volna benne, akkor majd' kiugrott a szemem, de már nem volt mit tenni, bele kellett menni. Nem fogadtam volna rá, hogy nem lesz perec a vége, de mindössze egy zökkenés és mentem tovább az íven, mintha mi sem történt volna. A felnit meg felcsapta vagy 1,5-2cm-el. Azóta is olyan, nem mertem javíttatni, mert már a Banditnál is eltört a görgőzésnél.
Deeeháátt nincs
Vegre van mégegy KTM-es, fikázzuk le az összes márkát, akkor is ha van jobb tulajdonságuk is mint a KTM-nek :D
Ez jó duma volt.
Ez már olyasmi, mint a bandit.hu-s társaság. Jó társaság, összetartó és nyomokban Banditokat is tartalmaz
Azért ne kezd el szétszedni mint Márkus László.

http://youtu.be/Rkm8nVmcmQE
Ez ízlés kérdése. Nekem a vizes GS kurvára tetszik. Már akkor is nagyon tetszett, amikor még nem nekem nem volt. Nekem bejönnek az ilyen robosztus, 'techno' formák, míg az áramvonalas cuccok meg nem. Én egy ilyen jószág vagyok, ezért is nem vitázom ilyesmin, mert nem vagyunk egyformák, kinek ez, kinek az jön be.
KTM-ben van elektronikus térdeplés gátló...gyorsításkor meg felállás gátló
Azt mindenki tudja, milyen :D Emezeket meg már páran sejtik :D