Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Faszom vàltogat annyit nyélgàz azt mindent megfog
Vazz,meg jo,hogy nosulni nem akarok,abbol mi lenne itt?
Majdnem eltaláltad, csak 100ccm-ttévedtél
Levi! Mit írtál az SS és a Hayabusa egy túrasport vagy inkább sportmotor viszont evvell kimész 150-el a világból és hidd el Szotyi vagy hasonló kvalitású ember egy ilyen nagy" böheteggel " pár embert megtréfálna pár szerpentinen!
Es majd amikor elojon az 1600 tipushibaja, mikor felrantja az olajat, beleteszi a legszurohazba es kuka lesz a blokk...akkor majd megy a nezes. Amugy baromi kezes gep, probaltam, tetszett.
Egyik zsebből a másikba effektus.
Én akkor sem loptam a tankból mikor alkalmazott voltam, igaz az elég rég volt. Ahol lopni kell onnan menni kell ha csak nem belső késztetés a lopás valakinél, nálam ez valahogy inkább taszító.
Meg milyen olcsón motoroznál vele ha mindig 5litert a kamion mellé tankolsz
De hát a dájzel már nem menő.....
Hááát, ez igaz, viszont dübörögnek és füstölögnek. ....bár a cdi főleg ha tcdi, dci vagy bármi azokat már lehet, ott nagyobb a fordulat azok már vonyíthatgatnak no meg turbó fütyülése.
Ezeket nem lehet vonyíkoltatni.
Még bugyis is van: http://youtu.be/HyMID8MbQFo
Van köztük 1430-as 200nm-el.
Most olvastam csak végig, még turbós is van, egyre jobban kéne valamelyik.
hát én 1400 ccm felettire gondoltam.. :)
Dehogy nincs, pl. itt egy cikk: https://www.sportmotor.hu/maga... ....én szívesen birtokolnék valami ilyesmit.
:P

nagy köbcentis dizel motorkerékpár nincs? Már előttem van ahogy 1200-as fordulatnal el kell váltani felfelé... :)
Venni olyat kell amit akar az ember magának,amit más akar neki az kutyafule.
Akkor vissza kell váltani de ezt ugye nem kell mondjam :D vicces amikor valaki azt mondja az ezres 140lovas motorra hogy nem megy. Nem kell fékezni, az a haladás gátja. az 1600osnakcugyanugy nincs létjogosultsága Európában mint a goldwingnek, nincs annyi egyenes autopálya meg egyáltalán minek mennénk egyenesen egy motorral ? akárhány ilyennel találkoztam, mindegyik csak szenvedett a kanyarokban, dicsérhetjük akármennyire. Persze az 1600ccm megy mindnehonnan, de ha ez a lényeg akkor venni kell egy busát vagy egy s1000rr-t.
Új téma,milyen kamion jó szotyinak?
ééés a leggyorsabb mégis a kamion.......tegnap is jöttem haza Nyíregy környékéről és a pályán vagy 3X előzött meg valami nagy túramotor, de mire Gödöllőnél letértem az M3-ról még mindig találkoztunk. ...na ja, én nem állok meg míg a motor megállt, ennyi idő alatt háromszor, tankolni meg ilyenek.
Az 1200GS teljesítménye nagyon kevés a köbcentihez képest, nekem F800GS van, de a teljesítménye nem mondanám, hogy messze van az 1200től, sőt...
csak tudom mit csinált az fzs 1000..az is volt...

Legalább olyanról mondok véleményt amit próbáltam is ... ha nem forgatod a fazert nem megy, izomból nem...
Azért vett ilyen motort mert ez tetszik neki..felszereltségileg,elektronikai sokasága miatt. stb meg csak úgy.
kipróbált egy 1200gs-t is, csak hát nem volt meg a megszokott teljesítmény..
az irányíthatósága attól ,hogy bálna nem rossz, nyilván nem egy kanyarvadász 600 as gép...
Nyilván nem fagyizni járunk csak ..
tudjuk Zoli
Az 1000es fazer vérzett... na az ez már inkább nevetséges, de ahogy érzed. Ja aki nem tud kanyarodni az majd vesz ilyen motort :)