Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na,így nem ér,neked is mondanod kell vmit!!Esetleg Nolan vmi??
Nemaaaa,,ez nagyobb talány mint a "milyen olajat" vagy a "milyen gumit",esetleg a "mi az elmenymotor"
Ezt aláírom. Schubi C3 Pro-t nyúzok, kihangosítóval együtt 300k. És annyit nem ér. Kurvára nem. Nagyon nem rossz, de ennyire azért nem is jó.
Ebben nem tudok segíteni, de ha sikerrel jársz a választásban, hálás leszek, ha megosztod. Bár nekem kurvára nem szabványos a fejem, hanem ikozaoktafaszomtuggyaéder alakú, így aztán nekem az problémás tud lenni, ami mindenkinek bejön
100-ért max sincs??
Szomorúan hallom...
Szerintem olyan nem nagyon van: én Caberg Duke-ot használok (5*-os törésteszt, Pinlock meg minden) 54 ezer forintba fájt de rohadtul szélzajos. Pár hónapja rászoktam az Alpine Motosafe füldugóra... Ami a felnyithatók közül csendes, annak nem emberi az ára..
Sziasztok.Pici segítség kellene.Sisak melyik manapság ami már jó?Aránylag csendes, nem huzatos, napszenyós és felnyitható.Nem nekem, nekem van Shoei Neotech,ez frankó,de kicsit drága az illetőnek.
Nem tehetek róla; motorozásban nálam a láncpucolás egyenlő a szado-mazo stílussal.....
Tudsz élni: semmi szopás, csak olajozás!
Spontán. Van aki szerint azért is minimum kivégzés jár.
...."minden szempontból megfelel....." - NEKED!
Láncolajzó hogy jött a képbe?
Faszom,mindig elfelejtem ezt a köcsög szojavitast hogy kell kiirtani,a sonynal sikerült ezen még nem.
Pedig az eddig legjobb telefon.
Megkerdojelezhetnem azt hogy minek az interkontinentális katéem aszfaltszaggato egy hatvankilos kalacsarusnak aki nyaron minden hétvégén dolgozik hétközben meg a létező összes német felsőkategóriás autót minden motorvariacioval ezerkilometeres teszteknek cég alá esténként meg telefontesztel.Egy cb500 labtarto ugyanolyan karcot hagy mint a katéem.
De nem teszem mert magánügye.Nemerdekel mivel motorozni.
Kivétel ha angol sorharmas baleset vesz mert azt nem teheti.
Bocs hogy realitast teszem minden elé. Nem veszek 2személyes autót mert nem praktikus, olyan motort veszek ami minden szempontbol megfelel erre a kontinensre... ez csak realis fondolkodas. Semmi koze a szabad döntés jogához...
Preferencia a mai új szavad ?
Én is úgy érzem, eret vágok magamon és várom a megváltó halált. Nálam a motor nem német, nem angol, nem amerikai, nem olasz, hanem japán. Ez van..... És láncolajozó for ever!
Hááát akkor én felakasztom magam, látom mit sem ér az életem mert olyasmikre vágyom amikről kinyilatkoztattad, hogy nem való ide ebbe a sivár európába és ettől teljesen összeomlottam, de köszönöm, hogy megvilágosodhattam az igehirdetésed által. .......és zsiráfot is szerettem volna....
Igen làtom...az okosabbak bele se folytak ebbe az eszmecserébe. Tudjàk ,hogy felesleges.
Szerintem felesleges magyarázni a szabad döntés jogát mert nem fogja megérteni.
Csak a saját preferenciái mentén tud gondolkodni és nem tudja elfogadni hogy másnak lehetnek más preferenciái.
Làtom halott ügy.. egyszerűen ez kell nekik. Ezt nem érted.. a màsik haverom nemrég vett goldwinget ... imàdja szereti.... lehet kétszer körbemotorozod öket, de se ktm se tdm se zzr-ért eg forintot se adtak volna..
Vannak észérvek, van az hogy mi mire jó. Az 1600osnak europaban nincs letjogosultsaga. Igen ez egy hobbi, de itt is a realitásnak kellene hyőzedelmeskednie, aki nem látja hogy miért nincs létjogosultsága ennek a motornak itt annak a fejében van baj. Vegye meg az ő baja, de nem ide való. Ugyanúgy a goldwing trike is egy kalap szar, a sima goldwing is egy esetlen szar, hiaba linkeltek majd videokat akkor is esetlen szar. Aki meg goldwing trikeot vesz, minek veszi?! Az autó összes hátránya és a motor összes hátránya benne van, előnyök nélkül.

Zsiráfot semtartok hobbiból...
...akad banànra is..és zolinak van igaza mert mindenki azt veszi ami tetszik neki csak levi nem fogadja el. Mert neki nem pàlya...