Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyivel?
Jobb
Jó ez a topik, mint egy kabaré. :D
Ezt elolvassa minden leszel csak úr nem.
Azért hatással vagyok az emberre, ismeri már a kérem, köszönöm szavakat :D pár év alatt egy rendes embert lehetne nevelni beőle.
Huhh most nem volt nálam nézni de ha elpihenek jó lessz altatonak.
Feszbukon?
Top Gas-osokat fikkantja a lelkem. :-)
Ná már nem sok kell és a mester kikezdi a szervizes konkurenciát. Én még mindig az anti drive-ra várom a magyarázatot, de úgy látszik hiába.
Ja hogy te összeadod a lájkokat meg a követéseket. Értelek. Csak szólok hogy annak nagyrésze ugyanaz az ember tehát nessze nem 11000. De nyugodtan kibújhatsz a kérdés alól, tudom nehéz neked felfogni amit írok és mégnehezebb válaszolni rá.

Facebook meg tudjuk milyen, a győzikének is ezernyi követője van :)
De látod te kis buta, megint nem a szaktudásodat kritizáltam.
Ez már jónak tűnik. Arra figyelj, hogy aki spréhez szokott, annak furcsa hogy ilyen kevés cucc van rajta, azt hiszi száraz. A láncnak nem szabad olajosnak lennie, mert akkor fröcsöl. Csak olajfilmesnek, ami akkor látszik, ha ujjgeggyel hozzáérsz. Ha a görgő matt az olajtól és az O-gyűrűk fényesen csillognak, nem szabad többet rátenni mert fröcsölni fog.
A feszbukon van olyan statisztika ahol 6721 ember lájkolja hogy kiss Aranka barnát szarik és 3768 ember még fel is iratkozott a csoportjába,meg izlandrol is.
El méláztam ezen , az érdekes ,hogy a facen 11345 ember követ .Tavaly 2 db garanciális munkánk volt . Az idén is már volt 213 db motor javitásunk és eben volt egy szelepfedél izadás, ahol visszaadtuk a teljes munka dijat, és tetünk mellé egy whiskit .A második hibánk egy elforgó air box bilincs ami bele ért a szivaói karba .. Az is érdekes hogy te és ti , és az egész bandit forum ,, hányan is 5-... 7 max 9 ember .. de az erős mag 3 -an akik itt tolják ész nélkűl ,,ami nincs nekik .
Szoval szánalmas amit itt össze hortok .. regisztrált 5869 ember nek tetszik az amit csinálok ezzen kivűl 11345 embernek tetszik .. napi 25 motoros hiv telon .. mert érdekli a véleményem .. Angliátol ...Németországon keresztűl slovákok -ig több ezer elégedet motorosal tartom a kapcsolatott .
ezzel szenben álltok ti
és igen van 258 db személy aki ki van tiltva a 11000 ből .. pontosan ilyen kis köcsög okoskodo mindenhez értő beszologatos fasz kalap mint te levike .. okj nagy tudásal és persze a honda goldvin az szar .. igaz a világ legjobb motorja ,, persze levi tudja ... zoli ért hozzá

ez csak ugy ki jött belolem toljátok akábitást ti igy 8 -an ... 9 - en
A KTM-en is müxik a fesszab akkor minden oké
Apuén ugyanez a házi rendszer van, Csabu féle dolog, annyi hogy más a szelep és az infuziós állítóval lehet szabályozni, neki működik tökéletesen, zár a szelep és nincs utána cseppenés.
Az kész van/volt. Csak átenged a szelep, azóta nem foglalkoztam vele egyáltalán, apu kimosta most elvileg zár frankón, de nem volt időm visszaszerelni.
Na Te primitiv szar hát megint megjöttél. NE akarj okoskodni mert arra se emlékszel hogy mit ebédeltél nemhogy mi volt itt a forumon évekkel ezelőtt. Soha sem voltam az olajzó ellen te kis buta.

Azt miért nem reklsmozod hogy egyre több rád facebookon a panasz hogy mekkora paraszt vagy ? Lebeszéli veled az ember hogy több száz km-ről viszi a motort aztán indulás előtt hív hogy biztos biztos legyen, erre elhordod minden hülyének.
Ezt mirrt nem reklámozod ?
Nagyon kemény..
Naná.
A scotti is tuti jó,de erről itt már van tapasztalat.Dupla fej....te most menőzől??
Huhh már durcasan elhagytad a fórumot minimum 4-5x de azért csak visszajarsz.
Felszivhatod magad de szerintem ti cnek is rossz a vergodesed.
Ez is biztos jó,a skót cuccot láttam meg előbb.Ez volt itthon,logikus hogy ha már megvan felteszem.
Ha üzemel akkor beszerelem a dupla fejet........mer van az is.
Az a szép hogy ének a hülye bandának száz éve le írtuk .teptuk a szánkat az olajozo melet ..akkor is mi voltunk a hozzá nem ertok ... Szánalmas. Pl ez levike. Olyan okos hogy kabasbol vágja. Melyik oldalát kenje be a zsíros kenyernek ... Cirkuszba kéne mutogatni ezt a Zoli gyereket is feltalálta hogy nincs ajtó a bomba tolcseren ..