Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahová csak akarom.Jol sikosít.
Motorba is ezt használod???
Ellopta négy hód.
Megittad vagy mi??
Nem beszélhetek róla mert megszlnak szóval csak anynit mondok nem motorláncra fogyott el.
Akkor lehet hogy még csökkentened kellene a percenkénti cseppszámon....
Már nincs belőle egy liter sem.
5 liter?! Hány évtizedre táraztál be?
http://www.olajsziget.hu/websh...

Most tartok a scott rendszerben a max-min közt felénél a tekerőn.Így már sok mert enyhén csíkoz.
Két fejjel ugyanaz a mennyiség szétoszlik kétfelé.Szóval más lesz a matek de ígéretes.Lerendeltem a scotttól a dual fej tartót.Ha megérkezik folyt köv.
Még ha csak a szádba tennének dugót
Most ez milyen olaj amivel levitted ennyire a cseppszamot ?
Most akkor jönnek a mergával napszemcsibe és dugót tesznek a számba? Ez nem hangzik túl jól.
Azt ki kell építeni,a dual fej meg megvan,így csak a kész árut 5 perc alatt felcsapom sziloplasztal meg huzalkötegelővel.
Sajna nincs időm rá hogy kísérletezzek.
Ezek a próbák is az ingázás közben 10 km-enként gyűlnek össze.
A felszerelés is kutyafuttában félóra alatt realizálódott.
Szét kesz csapva a szád, ne izgulj semmin... merci meg a napszemuveg azért A mercibe reméljük leveszik a hetes koszos ruhát és tisztát húznak :D
Egyébként ez aljas rágalom és nagyon sértő rám nézve, hogy azzal vádolsz, hogy én motort akartam veled javíttatni. Kikérem magamnak. :-) Amúgy meg nem szép dolog ilyet hazudni, persze az oldalról ki vagyok tiltva, mert az egyik gpz javítós videónál rákérdeztem az andti drive-ra. Ez engem nagyon érdekel, mármint a blokkolásgátló őse, ahogy te nevezted.
Cseppents a görgő közepére egy pontból és nem lesz féloldalas.
Ha már itt vagy, beszélnél akkor az anti drive-ról nekünk?? Mester.......
Az én motoromat te akkor sem tapogatnád ha fizetnél érte.
Na ha má itt vagyunk kis konstruktívitás ne csak a basztatás.

Az biztos hogy végre sok,visszább veszem.
Viszont kelleni fog a dual fej,mert jelenleg féloldalas.
nem érek rá veled viaskodni ... talán télen ....... csumidázlak arany kis pucám
puszantalak te kis lánc olajozo mágus ..ne dühöng ................ vegyél nagy levegöt
Kákán basszus,ez nem diszlexia,műveletlenség.
És ha lehet nem tréner hanem tréler.
Ez se diszlexia mert hallom és bántja a fülem.
csak ugy .. elöször is ez a kis szabo gábor aki el hajtotam a cegibe és nem javitotam meg a motorját .. ki basztam az oldalam ról .. azota kavarja nekem a szart .. de majd szépen be ülünk a 5000 be nap szemcsi és ahogy szoktuk dugot teszünk a szájába ...
a másik enek a roli gyereknek nem ronditanék bele a karierjébe ...
ez egy szabad orszag .........
de azért egy két szakmai gondolatott ide rakok .. a vidiei alá nem piszkitok ............

1 egy v maxon állit szelep hézagot .. 1 henger és méricskél .. //halkan az a 2 henger //
2 gyujtás pont ra tekerjuk és méricskélünk .. halkan //OT nézük a szelepeket //
3 a chinai yuasa esete és prémium akksihoz nem adnak már elöre bekevert ,ki mért savat ... halkan // csak ugy adják //

soroljam .................. ezen kivül nével motoral be linkelek 17 motorost aki töle jött ...........

kb 12 ordito hiba 5 db vidin .......
ugyan akor ki jelentem .. nem kivánok tovább foglalkozni evvel ..

csupán szakmai szemel meg döbentem ,, az számomra világos hogy szakszervizek semmihez nem értenek ,, az is világos hogy sok fuzizos szerel , sok szerviz nagyon jol dolgozik .. sok fusizos is rendesen meg csinálja a motorokat .... rengeteg pék , kömüves és busz soför szépen otthon mokol és karban tartja a vasát ...

fasz kalap zoli és levi akik keresik a káván a csomot ....... de mégis NAGYON szépen és nagy türelemel szépitgetik és épitgetik a saját motorjaik .. az hogy be be szologatunk egy másnak az ki nem szarja le ......

ergo.... csak szakmai nem tetszésemet nyilvánitotam ki ... hozzá teszem a saját oldalamon ..... részemről enyi
Sokkal