Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem jó,fogalmam sincs.
Konkrétan az A1 Arad-Nagyszeben szakasz érdekelne, más nem lesz.
Találka pontnak jó az M5 Inácsi pihenő?
Románoknál ingyenes a pálya motorral?
Tudok róla,továbbítottam.
Küldtem a javított útvonalat.
Jajaja,amúgy sikerült levenni a gumit a himbibivel?
Nem e kell áttervezni stb?

Nomeg motorral kell járni melóba................lassan cserélhetem az olajat a hondában.
"mert eddig 3ból egy motorozás sem jött össze,"

Ne bánkódj, nekem ez a tendencia tavaly kezdődött a tavaszi bandittalálkával, és azóta sincs vége. Mire idén az eringre kijutottam, 4X foglaltam időpontot. Mostmár csak röhögök az egészen. Viszont, nem kopik a gumi. Sem :D
Köszi!
Eltér igen, de összekapcsol. Egyik szám csak igazolást küld.
Hi!

Vettetek már pályamatricát SMS-ben a Telekomnál?

http://www.telekom.hu/lakossag...

Kicsit ellentmondásos a 2. és a 3. lépés, mert eltér a telefonszám egy számjegyben.
Tehát elküldöm az igényemet rendszámmal, matrica kóddal az első számra, majd kapok egy válasz SMS-t (nem tiszta hogy az első, vagy második számról érkezik).
És ekkor kell egy visszaigazoló igent vagy OK-t, vagy üres SMS-t küldeni a második számra.
De ha csak ez szerepel benne, akkor a telefonszámom alapján kapcsol össze a rendszer az igénylő SMS-el?
Vagy csak elírás és a választ is ugyan arra a számra kell küldeni?
Arra a kérdésre gondolsz, amiben meg is válaszoltam, hogy nem gond a tankméret, merthogy max 200km-ként lehet - és KELL is - tankolni? Ergo, senkinek sem kell rád várnia.
A megoldás a safari tank.
Vagy le kell húzni az egyik gyertyapipát.
Ő... Te emlékszel még, hogy mit kerdeztél? Na arra válaszoltam.
Levi?
Minden betűjét minimum 2x.
Ööö... te elolvastad, amit az előbb írtam?
Nekem az hogy utálok 200km-enként kutat keresni és ez egy hátrány is lehet egy versenyen, vagyis nekem. Meg nem szeretem amikor miattam kell több ember várakozzon mint pl a defektemnél
Arra a dátumra Horvátországot tűztük ki és most már muszáj menjek valahova mert eddig 3ból egy motorozás sem jött össze, kezdek kicsit feszült lenni
De az enyémis
Nem a tiéd.
Nem igazán, inkább csak gyorsabban jár az agyam, mint a kezem
Lustaság fél egészség............vagy a kattintóizom már lázas?
...NEM száguldozós..
Mi a baj a tankkal? Egy etap nemigen tart 200km-nél többet, az ellenőrzési pontokon meg lehet tankolni. Amúgy meg száguldozós a tempó, nekem mindig nagyon jó fogyasztások jöttek ki. De ha nem jó az időpont, akkor mindegy is.
Mennyivel egyszerubb igy mint kimasolni a linket :D na hat az a datum nem jo nekem.
Időpont 2017. július 14. - július 16.
Mikor lesz ? 240-260km nekem egy tank benzin ez a baj