Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

közben letöltöttem a szerviz manuált látom h hol van a pilot csavar ha jól értelmezem akkor ki kell szedni a karbit vagy a légszürőházat
Köszönöm István
Milyen színűnek kéne lennie a gyertyának ha kiszedem?
a pilot csavart merre találom?
Zöldi jól mondja, hogy kéne kitekerni a Pilot csavarokon, föleg ha sokat állt, lehet részlegesen el van dugulva az alapjárati-átmeneti rendszer, szegényen jár a motor az also tartomá.nyban. Szerintem, ha gyertya szine is ezt támasztja alá...
Felesleges a gyertyát cserélni, ha az kihagy, akkor nem csak egy tartományban teszi. Meg mondjuk 2-3 hengerezne...
Másfelöl informatívabb, ha fordulatszámtatományt írsz, mert 50.nél lehet 5.ben kínozni a motort, meg egyesben is elviszi vígan.
Bódis, doboz háttámlával grillráccsal, doboztartó konzol, kameratartó. Igény esetén lövök még képet.
ha gyertya csere után se változik felveszem videóra és felteszem ide + szólok a volt tulajnak vigye el szervizbe
az alapjárata jó szépen ketyeg
Ha a gyerya nem, akkor karbi szét.
bocs rosszul írtam meleg állapotban is fenn áll a hiba
pedig kimentem a pályára kicsit meghúztam de nem változott
Gyári állapotban nagyon szegényre van állítva a keverék, gondolom még senki nem piszkálta, így hidegen sokáig csuklik. Fél fordulat ki az alapjárati keverékszabályzón megoldja a gondot.
Sziasztok
amit vettem banditot 1200 s azt produkálja h alapjárata szép de amikor elkezdek lassan gyorsulni vagy 40-50- es tempóval menni néha kihagy megtorpan
ma vettem bele 4 új gyertyát azt mondták a szervizben ahová az előző tulaj hordta h vagy gyertya hiba vagy csak az állás miatt ki kell tisztulnia.
mivel hajtom már 3 napja és a hiba , ha teljesen bemelegedett a motor , elmúlik
Tankoltam is rá de változatlan
Valki járt már így?
Holnap cserélem a gyertyákat
üdv
Sziasztok,

Suzuki GSF650/1250 Bandit K8-hoz keresek fejidomot, lehetőség szerint kék színűt.
Az összekötőt átveszem.
Nem jó az 1250-be a dobba kell betolni az összekötő csövet az 1200-nél meg az összekötő cső átmérője nagyobb, de Csabu Te össze tudod hozni! Ha jó az ár csapj le rá!
Van összekötő is hozzá, csak 1200-é. Azt nem tudom, a kettő egyforma-e.
Az 1250 így néz ki.
A gyári ha jól látom a katalizátor után bilincset,tehát a dob Lenin róla külön.
Na ezután a Bódis es a katalizátor közé csinaltatsz egy osszekotot egy igényes kipufogossal rozsdamentesbol.
Hozzáértők! Az 1200 kipuff változtatás nélkül felmegy az 1250-re?
Nem tudom, majd egy hozzáértő megmondja.
Ovál dob összekötő, killer 1250-re jó egy az egyben?
Sziasztok eladóvá vált egy két dolgom, először nektek dobom fel a lehetőséget utána mennek az apróba.
Bódis ovál titán dob, összekötővel db-killerel, certifikáttal.
Banditra való doboztartó konzol (oldalsó, hátsó).
1db Kappa doboz ami leharcolt állapotban, nem is képvisel értéket, viszont van a tetején egy grill rács és egy háttámla. (a rács és a támla külön nem eladó!)
1db tankra szerelhető kamera tartó konzol.
Érdeklődni privátban.
Örülök hogy tudtam segíteni. Rács is van még a garázsomban.
Aha. Így már érthető
De mér?
Igen.