Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor itt már megáll a tudományom nekem is.
Sziasztok.
750-es bandit beinditas utan kicsit melegitve, elindulva rangat, hebeg a motor. Csinalja mar egy ideje, de most lenne idom megnezni. Karbiszinkron, esetleg dugulas? Szedjem szet a karbisort? Mit javasoltok?
Udv
Köszi keresni foglak
Az uszot mar csereltem, gondoktam azzal van a baj, ugyhogy a tank leszedes es a kibelezese se volt gond, csak ezzel a problema nem oldodott meg. Ossze van dugva, mar jo parszor szethuztam es osszedugtam ugyhigy ez is kilove. Mas otlet esetleg...
Zöldi esetleg?
hengerfejtömítés vonalon tud vki netes forrást? a szokásos vonalon nem láttam, nagyvas, motoralkatresz.eu....
Nézd meg a tank alatt, rá van-e dugva a szintmérő. Ha rá van, szedd le a tankot és vedd ki az úszót. Ha a leszedéssel gondjaid vannak, megírom.
Igen Petya csinálta
Hello. Kerdessem lenne, hatha valaki tud segiteni. Nemreg vettem egy 1250S Banditot, van egy kis problemam, a benzin szint kijelzo nem valtozik semmit, tankoltam bele es csak villog, legkisebb vonal van csak kigyulva es mellette a pompa az csak villog es villog es...
Szia,van hozzá alkatrészem ha érdekel csörögj 06705850436.
Szevasztok 2001 1200-es Bandithoz keresek komplett első villákat.Esetleg ha tudnátok valahol eladót megköszönném.
PL 539
PLX 539 erre a givi v35 megy fel
Dehogynem. Láttam párat, PL és PLX forma is van rá
Ez k@rva jó lett, Petya követte el?
köszi
mindenképp valamit kitalálok ezekkel a konzolokkal ha már megvettem
De elég ha lősz rá egy használt dobozt, max el kell vinni felpróbálni először egy gyári H&B rendszerhez vagy akármihez egy üzletben, ha megtudod mi a tuti már látatlanba is be lehet rendelni...
Le kell cserélni a platnit/tartókat, a nagy többség givi/kappa/moto-detail dobozokat használ. A best buy a moto detalies, gyakorlatilag kvázi egy utángyártott kappa. Asszem monokey rendszer... Dobozokat meg használtan érdemes lőni, szerintem... Van givi oldaldoboztartó.
ilyet
Sajnos a Givi nem gyártott a nagy Banditra oldalboboz konzolt. Csak ez a Hepco Becker van nagy pénzért. Maszekba viszont készítenek szuper jó doboztartókonzolt Givihez.
Hepco &Becker féle doboz volt rajta
Köszönöm
Sikerült megtalálnom az email címét akitől vettem.
Kíváncsi vagyok milyen volt rajta de az lenne a legjobb ha még meg lenne neki és eladná!
Szép napot mindenkinek
Jajaja.
Azért egyeztetni kell a kart meg a cuccot hogy jó e együtt.De lukakat simán lehet furni.
Ez még nem is drága.
Kéne venni ilyet,meg a hozzá való dobozokat.
http://shop.sw-motech.com/en/4...
A Kappa és a Givi ugyanazt a rögzítést használja (egy cég) de a te konzolod nem hasonlít rá....