Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

néztem e márkát de csak aluminium dobozt adott be.
Nem tudom melyik fajta kompatibilis vele kappa vagy givi
SW-MOTECH
A gyártó rajta van?
milyen dobozt vegyek rá?
Szép jó reggelt
Tudna valaki segíteni milyen doboz való rá?
kösz akkor marad a gyári dob csak felpolírozom
Meg vagy huzatva,406,90 volt az OMV 100 as. .
Engedd le a benzint a karbibol,vagy premium benzin, 2 havonta menj vele par kmt,mire harmadszor raulsz ujra szezon van.
Sportdobhoz ajanlott beallitani a karbikat,lehet at is kell fuvokazni,bizd szakemberre!
Sziasztok
Kérdés: teli a tank , beindítom járatom vagy 10 percig benzincsap elzár és kijáratom a karbikból a benzint , vagy havonta 1 szer járatom üresen 10 - 15 percig néha sebességbe kapcsolva!? Melyik a jobb megoldás?
Az aksi ki van véve fűtött helyen van
2 kérdés: ha veszek 1 sport dobot akkor állítani kell valamit a karbiknál? Nem a teljesítmény növelés miatt vennék rá másik dobot hanem a hang miatt , legyen mélyebb és szépen dübörögjön!
üdv szép estét mindenkinek!
E12
Hát nem wurst de lehet rágódni rajta.
Megosztó ugyan de szeretik a népek.
Most hogy lett állandó ingyenes nulladik szállásom az osztrák határ mellett.
Máig nem jöttem rá hogy ezmiez?
Látom kívánjátok
Pedig írhatna valaki egy bajorrol.
Mondjuk a wurst-rol.
Banditrol mar nincsenek uj infoim,versysrol nincs mit,bajorrol meg nem merek irni....
Már megint 5 napja döglik a fórum
Gratula!
Indithatnal te is ilyet.......Elet a 765-on cimmel. igerem nezni fogom!
Szivembol szoltal! Ez a lenyeg,az erdekesseg ragadjon meg,vlogger vagy narrator sokadrangu szalkent beleszőve a sztoriba emesztheto.....
Nem olyan vészes,vannak jobbak is mint a saját élet.
Meg kamionos vlog is van.
Én speciel NRB-t bírom.Ahogy rombol Pesten az MT vell az vicces.
És ott vannak a beteg trabantos-wartburgos-saabos videók.
Bbcearth, natgeo itt mennek még rendes természetfilmek.

Magyarósinak a vlogjai közül pl az Egy nap a városban vagy az Úton sorozatok a jók. A mindennapi vlogjai anyira nem érdekelnek, sok téma nem érdekel.
Na tehát az utazós vlogok érdekesek :D

A motovlogok ahol a saját szar életét exseteli az ember motorozás közbe és beszél mindenféle faszságot nem az hogy idegesítő, felháborító... Itt ez a pegazos gyerek is, motorosvandor vagy mi, katasztrófa. De a vicc hogy pénzt keresnek ezekkel a szar videókkal, van rajongótáboruk...
Anno évtizedekkel ezelőtt néztem a természetfilmeket (mondjuk nem is nagyon volt más a tv-ben, de jók voltak) és azok meglepő módon a természetről szóltak, ma van egy csomó természetfilmes csatorna ahol szívesen nézném a filmeket, de azok sajna általában arról szólnak, hogy a filmesnek és a stábnak milyen kurva nagy nehézségeket kellett leküzdeni, hogy lefilmezzék az aktuális csodát ami végülis elsikkad a heroikus küzdelmük megörökítése közben és hát nagyon nem vagyok kíváncsi egy halom barom lúzerkedésére (ilyen pl. az alaszkai sofőrös sorozat is, vazz, azok igazi semmirevalók álproblémákkal) Ezért nem tudom, hogy ez vloggeres dolog is ilyen vagy nem? Tehát ha egy vlogger megörökít valamit akkor az róla fog szólni vagy arról amit érdekesnek talál?
Mar parat neztem,az a bajom ezekkel,hogy a lenyeg 2 perc alatt atadhato lenne,de ehhez 10-20 percnyi videot kell megnezni.....
Még életemben nem néztem meg egy vlogot sem, csak mostanában hallok arról, hogy van ilyen, de még nem vettem rá magam, hogy mások felvett életét nézegessem......mi benne a jó? Ha van értelme számomra akkor nézném csak kéne megerősítés, hogy az jó.