Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én csípem, van értelme. Nem olyan semmitérő szar mint a motovlogok 99,999999%-a
Jol emlekszem,hogy te nem eszel halat?
Fossa a szot......
Alapvetően az index tech szakújságírója volt de emellett volt apple blogja meg mindenféle ilyenek ami miatt bemorciztak az indexnel.
Így jan. Elején indított egy napi vlogot.
Általában Pesten korical és pofazik mindent.Elet a városban,halom étterem teszt,meg város hőse program stb.Nomeg utazos vlogok amiket jó vastagon sponzoral a MasterCard,a lufthansa,a tudja fene mi meg.Na mindegy jó nézni.Most picit besokallt és csak néha jelentkezik,annyira szar lett az élete hogy 2 hónapja nyaral spanyolban.
A fényviszonyoktol függ,este besotetedik,vagy mifene.Nappal fehér.Mar ha beállított,de van kurvasok style.Ezen látom az 5000 et.
Lehet fekete hatterre is allitani?
Ki is ő?
Tabletet fotózni nem ér
Nem maradsz le,durván visszavett a videókból.
Mintha az utolsó teszt az még spanyolból lett volna,Az utolsó valami Valenciai eu kozpontos lett volna a héten.
Na mindegy,spanyol érdekel valamikor később.
szerintem már itthon van mert a 10-es iphoneról itthon csinált videót, egy ideje nincs időm nézni a videóit, csak egyet egyet amit elkapok.
Asszem a magyarósi spanyolban van 20 fok napsütés bárányfelhők,szar neki.
van nagy futóm, szlovéneknél már havazik, nem lenne okos arra motorozni :D időmből nekem is kitelne most egy 1,5 hetes motorozás
Hát ez nem sok, de ne legyünk telhetetlenek. Amúgy se tudunk mást csinálni, várunk türelemmel.
Mindennek eljön az ideje.Egyenlore ennyi.
Az az egy nem ér! Szemből szinte semmit nem látni. Otthon, szépen körbe lőni és ide feltölteni. Legalább lenne min csámcsogni a népeknek.
Van csak eldugtam.
Aki ügyes megtalálja.
Majd lesz.Most nem foglalkoztam vele.
Sehol egy kép róla?
1680 km ig max 7000.
Szepen lecsorognank,visszafele mar nyelezhetned! Gratula! Prezentalj vmi kepanyagot rola!
Valahogy úgy.
Takard le a fordulatszámmérőt....
Nem tán megvan a bejáratós wartburg?
Én most nem,elég gyászos a max 5000 es fordulat.