Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vizualis kornyezet szennyezest vegeznetek!
Vizualis vagyok,goromba lennel a Dna-n egy piroslampas rajtnal!
Így fogok meghalni.Nem ültem DNA-n.
Nem tudod, mi a jó
Az a korcs robogó-sportos bizgere?
Passzolom.
'Ezzel megnéznek' jeligére
Csak Gilera DNA csere szőrén?
Nem is akarok. Csak fizesd ki az árát
Hozzácsapjuk a jó hondát és kész a géppark.
Jó, de egy extrát sem vehetsz le :)
Azokat nem kell barkácsolni :) Normális karbantartás, kimennek a világból. Ha jövőre bejönnek a dolgaim, akkor GS-t lecserélem egy ADV-ra, azt viheted az enyémet :) Erre mondjuk egyelőre az esély olyan 40% körül van, de sose tudni :)
Csak Banditot nem szeretsz szerelni, ugye?
Nem ítélkezem.
Most szégyenlem, de 1100-1150 BMW-ket nézek.
(igen, szeretek szerelni)
:D
Csendben jegyzem meg,nem túramotorokat nézel.
Csendben jegyzem meg, a feleségem 182, és hozzá nem olyan sok kiló, a bandin elég jól elvan egy magasított hátsó üléssel.
Amiket azóta nézegettem motorokat .- mivel kicsit unom - a legtöbbön teljesen nyomorult az ülés-lábtartó táv.
Hát igen, a banditon a határokat keresve a motorét általában előbb találod meg :D
Tegyük hozzá, nem teljesen jogtalanul
Mennyi kell?
Igazad van ebben a méretben már ritka, csak azt akartam kihozni, hogy egy nagyobb termetű lánykának is kényelmetlen hátul a Fazer! Én egyébként ismerek hasonló adottságú leányzót a leírt paraméterekkel, mondtam is neki azért nem is mehetne Japánba, mert a bálnavadászatot imádják a japánok, rögtön megszigonyoznák! Persze rögtön le bunkózott!
Szia
Én a nyáron vettem 1 2005-ös 1200s Banditot Berlinből jöttem vele haza cirka 1000km és csak jót tudok róla mondani. Berlin-Drezda távolság /200km/ nem volt 1 óra sem
A Fazert nem próbáltam.
Bebaszna ha a lányka 185 centi lenne és 1 mázsa.
Az inkább a Béla.
Yoss-nak teljesen igaza van . Írtad, hogy 2 személy. Én utaztam Fazeren kb. 80 km-t. 185 cm. cirka 1 mázsa vagyok. Nagy kib...........-ás! Ha barátnővel mész és nagyobbacska a lánka egy ezer km-es túra emberes lesz számára!
Ha tényleg túrázni akarsz, akkor a Bandit. 1200-es bármire jó. Viszont ha a határaidat is keresgélnéd közben, akkor inkább a Fazer. A Bandit fékje és futóműve nem az erőltetett csapatásra készültek, de simán együtt lehet élni vele, meg lehet állni, de nem sportmotor, az tuti. Ha inkább a sportosabb kéne, akkor a Fazer. De az utasnak sztem a Bandit kényelmesebb. Egyébként meg megy, mint a gőzmozdony, hegyre fel, két személlyel, dobozokkal sem jön zavarba. 2 fokozat is elég lenne neki. 2-ből indul, kihúzat, aztán 60-tól az 5-ik a végéig :)
Fordulatbol.