Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt inkább az a problem hogy a bandit túragép,a lábtartó pozíció nagyon lenn van,még ha nem foglalkoznál azzal a ténnyel hogy menetenként elfogy akkoris a kipufogó tuti kiemel és pofavizit lesz belőle.
Míg az én apró szöcske 675-ösömnél ilyen gond nem volt soha,a tank előbb leért mint a lábtartó.És az még lejjebb volt szerelve gyárilag mint egy szupersport gépé.
Ha pályázni szeretnél akkor arra tervezett géppel jobb.
Plusz valami szakadékot nézz külföldről nem nagy pénzért.Hogyha gombóc lesz belőle ne fájjon.
Csak a váz legyen egyenes és legyen kompresszió a járgányban.Nekem csak 2 ből egy jött be.
Na, akkor ne is gondolkodjál, a gixer jó lesz. Igen, az elején rettenet fura, de utána király lesz. Nincs kormánylödösés, testből -csípőből kell bebillenteni, de ezerszer jobb, mint a banditon kígyózni egyenesen ülve :D
Még elég lájtosan tolom ezt a pályás bulit meg most kimaradt lassan 2 év de a gyerkőc lassan megy oviba úgyhogy lesz egy kis szabadidő újra
Köszi szépen a választ! Igazából egy 600 cbr f4i sportot próbáltam de a naked motorok után nagyon fura volt az egész miliő....És nagyon bénának éreztem rajta magam.... Lehet csak szokás kérdése... Amúgy ha sport motor pályára akkor mit ajánlanál? 2006 600gsxr tetszik nekem ereje meg bőven elég úgy sem tudom kimotorozni max a technikás egyenesben
Helo!
Egyik bandit sem való oda. Már úgy, ha utcán is menni akarsz vele. Ha építenél, akkor sztender levesz, magasan vezetett kipuffot tegyél fel, erősített rugók előre-hátra, verseny fékbetét és magas lábtartó. Ha kellene valami mi de hova jó, z750 lawát próbáltam tavaly, az nagyon fincsi lehetne. Sportgumi, egy sportosabb betét, és annyi, az egy elég jó csomag. Amúgy 188 vagyok és 93 kg, én felférek egy sportgépre.
Bandit nem egy pályagép,Inged-gatyád leér pikpakk.
Nincs ám itt nagyon mit megzavarni... 1
Szia Zöldi!

Olyan kérdésem lenne hozzád hogy mostanában érdekel a pályázás mint olyan. Milyen gépet javasolnál hozzá sport motoron enyhén bénán nézek ki 185 cm és a 110 kg mal mint egy medvebocs konkrétan el sem férek rajtuk rendesen.
Eddig 600 Banditom 1000Fzs és egy kis kitérővel 650 vstrom is volt.
Ha zavarjuk a fórumot akkor szívesen beszélnék veled privátban. Amúgy 650 vs 1250 Banditon gondolkodom esetleg 750 kawa.....
Inkabb legyen forum,mint motorgyilkos!
Zöldi hozzászólásai után többnapos szóközök...
Gyula, te rendre megölöd a fórumot :)
Minden szálat meghúztam, nem látok ilyet. :(
Az első keréken nincs is lánckerék...
Heló!
Szerintem tudok, de a felület épp nem akar megnyílni, reggel megpróbálom.
Amúgy, csak egy kérdés, miért akarod az a szinte tökéletes motort kiherélni? Kettőt szoktam ápolgatni, a múltkor az egyikkel összenéztük a nagybandi nyomatékrugalmasságát, egy centivel nem marad el. Ezt az oldalt nézted? www.gearingcommander.com Hiába raksz nagyobb fogast előre, a jellemző fordulatszámok alig változnak, a motor meg sokkal lomhább lesz. Volt Zephyr 750-em, a nagyobb első lánckerék 20 km-t élt a motoron. Amúgy épp most áttételeztem át az enyémet, 1 fogát kihúztam elöl. (Még nem mertem egyesben rányitni a pillangót, csak legyen már száraz az út :D )
Helló Gyula!
Elnézésed kérem, hogy zavarlak. Korábban vásároltam tőled még az előző motoromhoz, mielőtt "abbahagytad" volna itt az alkatrész kereskedelmet. Akkor egy CB 500-hoz kértem Tőled első fékbetétet, teleszkóp olajat, meg szimeringet. Ami miatt most a segítséged szeretném kérni az az, hogy a jelenlegi motoromhoz (2006-os Kawasaki Z 750 S) nem találok 16-os első lánckereket. Egész pontosan lenne az ebay-en, Amerikában. Ez ismeretlen terep számomra, így megrekedtem ebben a dologban. Nem tudom Neked vannak-e olyan beszerzési forrásaid, ahol lehetne ilyen lánckereket beszerezni. Amennyiben tudsz, szeretném a segítséged kérni. Természetesen tiszteletben tartom azt is, ha nem teszed.
Tisztelettel: Bíró Zsolt
Regen azt gondoltam, venni kell jo nagy motort, majd felnosz hozza. De sztem egy olyanhoz nem mindenki tud. En palyanal 750nel nagyobban nem is agyalok, de inkabb 600. Azzal lassabban menni is gyorsabbnak tunik :)
Nem szőrözünk lehet bordó is.
Sárga K5 1000 alatt....
K51000 alatt nincs élet.
AZ az Rc. Azt a majd a sohanapján tulajdonomba kerülő szívlámpásban lesz.
Az érzeten nem lehet hogy egy brembopumpa javítana a legtöbbet ? azzal elmúlna a gumisság, nem tudom mit csinal a brembo de hogy ugyanazzal a dugattyúátmérővel fényévekkel jobb a fék csak mert brembo...

Az SA neked is olyan, hogy amíg nagyon hideg, nem fog olyan jól? Többször tapsztaltam hogy ha két kanyar között volt akár csak 1km egyenes vagy olyan hogy nem fékeztem, utána nem volt olyan harapós aztán ahogy kezdtem fékezni egyre jobban harapott. Fura.
Sc nekem a gyári betétem elvileg, ez nem csinál ilyet, ez mindig egy ujjas satu
A Banditomban nekem is EBC szinter volt. Nekem nagyon bejött. Egy nagyságrenddel volt jobb, mint a gyári nemtommi..
A gyári BMW bizonyára jobb lehet mint a Brembo, de a Bandit gyári betétje Zöldivel egyet értve nincs a helyzet magaslatán. A 250-es Malaguti Password-omban EBC van állítólag csak Ők gyártanak robogóba színterest. Evvel nagyon meg vagyok elégedve "harap" mint az állat!
Az EBC érzetre jobb volt,
Mondhatnám eszméletlen milyet harapott a nissinnel.
De drágább.
Szóval fene tudja.
Az SC nem valami hiperpályás melgenfogós?
Én legközelebb brembo SC-t veszek. Az SA eddig a legjobb, de még az sem az, amit keresek.