Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg,mi a pontos bejáratási etikett?
Bejáratós motorom egyszer volt,1988-ban egy 125-ös ETZ,nehezen éltem meg az első 1000 km-t.
Banditot 3900 km-rel vettem,de a hazaúton már egy ZX12 ellenében kellett gyorsulnom,olyan 140-150-ig tartottam a lépést,aztán faképnél hagyott...
Mert újabban nem motorozol a pincében,hogy lenne vmi aktioncam felvétel.....
Annó a Piti kezdte ezt nyomatni,röhögtünk rajta nem keveset!
Ez csak a HONDA-ra igaz.
Basszus 375 Km-en mit lehet szopni?
Ja tettem rá tükör toldót meg lefujtam a láncot.
Te Zoli, én rájöttem hogy te azér' veszed a motrokat, hogy szophassál velük (vö: vadász, vadász, te szopni jársz ide ) Pedig sokkal jobb velük veretni, mint folyton műteni őket! Majd egyszer próbáld ki
Javítsd át úgy, hogy "A vételár TARTALMAZZA a magyarországi forgalomba helyezés költségeit.". Kelendőbb lesz.
Ha ideér az a szar váltótengely szimmering szórom bele a blokkot az F3-ba.Sajnos a tengelyt át kell cserélni a blokkban.
Utána jön a futómű okosítás.
Esetleg egy Honda lázba hoz valakit?
Vigyétek, mielőtt Thundersport szériás pályamotor lesz belőle :D
https://www.kepesmotor.hu/hond...
Már nem tudok. Minden ott van rajta, aminek lennie kell :D
Költs
Többet
Motorra!
Próbálkozzunk akkor a KTM-ekkel. A FB-egy KTM-es arc azt mondta, hogy őket is úgy ekézik, mint a BMW-seket. Mondjuk nem értem miért, de ez igaz a BMW-re is
Ahogy látom már a BMW sem hozza lázba a mélyen tisztelteket.
valamit kell nyomatni ha már nem vet fel senki valami iszonyatosan komoly témát amin lehet vitatkozni
Egyszer jött ide egy srác, hülye kérdésre kapott pár hülye választ. Akkor megkaptuk: Köcsögök vagytok ti, nem motorosok.

Után vagy egy évig ment a zacsi pacsi
:D
Ok,tudom,buzik nincsenek,csak melegek!Persze,a jövő pinája a segg-ahogy kedves Batátom tudomásomra hozta!
ÚÚÚÚÚ-látom Nektek már nagyon hiányzik egy kis motorozás!!!!
Persze,endrike66@gmail.com
telefoooon ? ííííímééél ? na meg a harmadik http://youtu.be/YDZTZR7VvZ4
Ég és föld hallod... :)
Emailen gyorsabb dumálni? Próbáld meg egyszer telefonon! Meg fogsz lepődni
Ah, az én világom..jól hangzik, ha neked annyira már nem... :-) Adsz egy mailcímet? Úgy gyorsabb dumálni ....
Ac-dc,Motörhead,Saxon,Rammstein,,,,,
Naa, sima ügy, Bonyhád nem távolság. Mond milyen cd-k vannak.... ? :-) köszi!!