Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah és lefagytak az ujjaim.
Nem kell duplán se,ez a nyomorult bezárja magát.
Ha duplán nyomta le reteszeli az úszót.Lehet akkor cseszheti.
Mindjárt letesztelem.
Igen, beszélgettem Gandalf mesterrel egy pár percet. Mint kiderült, több közös ismerősünk is van.
Gandalf Indiánja? huh..nagyon szép, láttam élőben...a hangjára még kiváncsi lennék majd... :->
:-) Lemaradtam...elment a bandi? ez a kawa lett...?
Nekem 140 km lett a mai adag, tegnap csak 123 volt:
Ird le a motorozasi szokasaidat,ahhoz idomulva tudunk otletelni!
Ha bandit akkor a nagy injektorost ajanljuk,de mindenkepp tesztelj ha lehet hosszabban mielott penzt adsz barmiert!
Ma atszelloztettem....50km,de csak azert mert egy haver a mosoban bezarta a kulcsot a g astraba,1 orat molyoltunk mire kihalasztuk belole,vezeto oldali belso kilincset hiaba nyitottuk belulrol,nem nyilott pedig arra kellene vagy nem?
Nekem elég a kicsi.Azis brembo meg a bánat tudja mi.
Már 83 km-nél tartok.Majd megfagytam tegnap.
Mit meg nem tesz az ember a motorjáért.
A nagy legalább megy. A kicsinek meg meg sokkal butább a fékje meg a futóműve is.
Há banditozni.Mire másra.
Amúgy ja,nem szabad csak a nagyot venni.Mindig a nagyot.
Injektor. De amúgy mire kell? Mert rengeteg sokkal jobb motor van sok mindenre.
Nem márkatársként azt mondom 1250-es 6 sebességes vizest vegyél!
Üdv Mindenkinek!

Először is Kellemes Ünnepeket Kívánok!!!

Másodszor egy kis segítséget, tanácsot szeretnék kérni!
Az a helyzet, hogy nyár elején eladtam a Suzuki GSX 750 mocimat, s most egy Banditban gondolkodom. Sokat olvastam teszteket, nagyon jó motornak tűnik, amit nem tudok eldönteni, hogy karbis, vagy injektoros legyen az amit meg szeretnék venni. Szóval az érdekelne ki, s mit gondol erről ( karbi vs injektor )!
Előre is köszi az építő jellegű hozzászólásokat!

Üdv, Tamás
Sziasztok ha valakit érdekelne 1200 Bandit költségmentesen ár alatt akkor az alábbi linken ott a számom és minden infot elmondok!
Köszi ha továbbitja valaki és Boldog Karácsonyt minden motoros társnak!
https://new.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gsf_1200_bandit/suzuki_gsf_1200_bandit-12291504
Kipu konyokrol is kerunk kepet,ez gyonyoru lett!
Kellemes Ünnepeket Mindenkinek
Ma volt 1 kis időm felpolíroztam a kipufogót
Boldog karacsonyt!
Sziasztok, 2000-2005 évjáratú 600 és 1200 Banditra eladó karcmentes F.fabbri füstszínű duplabubis plexi. 20.000 Ft, ha esetleg valakit érdekel.
Szülinapra kaptam egy xiaomi yi-t, úgyhogy jövőre letesztelhetjük. Szép a képe, azzal készült a hringes majdnem arcraeses is.
lesz, má lefoglaltam óket.. :-)
Azta.. és csak most mondod?