Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek mind beférnek a tanktáskába.Bikakábel nem kell,nem régi a motor relatíve.
Jah és a mostani táska már zárható is.
Nekem nyáron jön jól, itthon elindulunk reggel 7kor már 30fok, de 5kor a Mangarton 10, na itt a vékonykesztyűvel jó volt nagyon. Na meg idén a 40fokos napi csúcsok után Bar-ban este 20fok, természetesen polo-rövidnadrág, kesztyű sehol, na ilyenkor is baromi jó volt. De csak ezért szerintem nem fogok venni.
Ilyenkor 10-15fokban meg sokkal jobban zavar hogy a torkomat fújja a hideg szél.
Zold melleny,esoruha+tartozekai,tartalek kesztyu,bikakabel,kacsaszalag,vastagabb alaoltozo,vesemelegito,mindig van nalam....oszt igy hova? +igy a "biztonsagi" lancot sem hagyom el....
Pont az a jo a futesben,hogy huvosben is eleg a vekony kesztyu,talan ketszer kapcsoltam be szeptember ota.....hosszu tavnal jon az igeny,helyi cirkalasnal 50km belul meg karacsony utan sem kellett.
Állandóan beragadt a zárba az a sok felesleges kacat amit belegyömöszöltem.
És most még helybőség is van.A faridomba befér a defektjavító meg az A egészségügyi csomag.
Lesz azon meg grillracs!
Abszolut egyetertek,hogy barmiyen doboz,taska ronda minden motoron,de en topcase nelkul sehova,egyszeruen annyira praktikus,kenyelmes,hogy a design kedveert nem mondok le rola......inkabb nezegetem a tobbi szep motort....nem vagyunk egyformak szerencsere.
Szerintem már van,de öngyilkos lennék ha feldobozolnám.
Mert a béna motorodhoz nincs topcase de az vitathatatlan hogy a topcase a praktikus még akkor is ha egy két ember azt mondja hogy egy baromsag, van ilyen haverom... leszedte mert “csúnya pizzásdoboz” aztán a barátnője a második nap nem tudta felemelni a kezét a kapaszkodastól ja meg nem fértünk el sehol, mert ugye a topcase hülyeség de a vario kofferokat fel kellett rakni, kinyitni és még Levihez is pakolni nert nem fértek
Plusz a konzolhoz a képesen szokott lenni givi keyless doboz pár. Topcase-ről nem volt szó, csak oldal doboz project.
Nekem nem.
http://shop.sw-motech.com/cgi-...

Szerintem nem csúnya fent marad az a lemez platni, na meg a topcase hasznos is.
A hátsó doboztartót is?
Sw-motech konzolokat pillanatok alatt el lehet tüntetni gyorscsatlakozóval.
Ha nem mindenáron "Doboz"-ban gondolkodsz, ez is lehet megoldás. :
https://www.louis.de/artikel/q...
Ez szerintem az ésszerű kereteken belül nem túl jó dolog.
Nem úgy vannak tervezve a doboztartók hogy hipp-hopp leugrik,kell tornázni azért rendesen.
Plusz a givi az elég silány ilyen szempontból.
Sziasztok!
Oldaldoboz projektben vagyok. Nem szeretném, hogy mindíg rajta legyen még a konzolja sem. Mert szerintem csúnya de szükség törvényt bont. Csak a túrákra tenném fel. A hátsó irányjelzőt sem szeretném áthelyezni. Ki mit ajánlana illetve ki milyet használ.
Előre is köszönöm a segítséget.
Bandit 650N a vas
Nyugodtan fikazhatod,szerencsere nekem kell hogy jo legyen,nem masnak.
Mindegy, nem kezdem fikázni mert a végén megkapom, hogy a köcsög béemvésnek semmi se jó. Mondjuk, ezt lehet, hogy így-is-úgy-is megkapom, de legalább abban a tudatban, hogy nem mentem helybe a lófaszér'
Szerintem keszakarva.Angolok.
Ne légy eccerű, azért kell körberajzolni mert különben kifolyna a tinta.
Hüje :) Ahelyett hogy jöttél volna csapatni :)
Világos ezt értem. Csak azt nem miért kell a helyét előre berajzolni, amikor ha már pl. 135-öt ír, ki akkor egyetlen nulla sem lesz ott, akkor minek előrajzolni? Mert LCD szegmenseket utánozna még érteném, hogy aztán majd a megfelelő szegmenseket feketíti, de így nem. De mindegy is, nekem nincs ilyen csicsás LCD kijelzőm
Szerintem kézzel írták. Tegnap Anitával mi is megmozgattuk a két gépet, de csak a környéken és nem éjfélkor.