Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem írja,az csak a szám kerete.Stilisztikai trükk.
Ha valós adat kerül oda befeketedik.
Ööö.. a 0-át miért kell 3 számmal írni?
Jah,a mostani esős időben jó a fűtés.Elázok és megszárít.Fenn a hegyen tud cidri lenni mondjuk valamelyik magasabb passon.
Nameg azért a villantás faktort ki ne haggyuk már,se egy bumszi markolatgumi,se egy naghyí kocka vezérlés.És még a csúnya szines LCD is kijelzi ha megy.
Sózás nem volt.
Egy ványadt nap volt hó utána elolvadt.
Ilyen gyors reagálása nincs az útkarbantartónak.

http://youtu.be/yeaeG25-FQs
Nekem nincs fűtés, néha hiányzik de nem hiszem hogy fogok venni. Ilyenkor kb mindegy hogy van vagy nincs, vastag kesztyűt úgy sem tudja átfűteni, nyáron szerintem sokkal jobb, vékonyabb kesztyűvel eindulok fel a hegyre, ott jön jól pláne ha kicsit el is ázok. Vagy tengerparton a napközbeni 30fok után az esti 20fokban, polo rovidnadragos motorozaskor

Most meg motorozzon aki akar nem tudok egy teligázt húzni, sok helyen vizes, sáros... na meg sóztak felénk elég jól...
Jó kesztyűm nem lesz télre mert minek,markolatvédő rút,fűtés meg majd lesz.
Jó kesztyű+markolatvédő+markolatfűtés kombó csodákra képes
4-5-el indultam el,utána lett belőle 3.
Az ujjaim meg mirelitté fagytak.
5-7 fok között volt, semmi szenvedés nem volt benne, nem fáztunk egyáltalán.
Ilyen 3-4 fokban olyan szenvedés ez a fagyoskodás ami nem éri meg.
Ja.. a ma helyett az idén lett volna a helyes, úgy éjfél után, de ki nézte az órát? :)
Hello!
Szép igazi motoros vagy, képes voltál ma éjjel 0 órától 1:36 ig lenyomni egy 100 ast. Ez ám a fanatizmus.
BÚÉK
BÚÉK mindenkinek! :) Mondanám, hogy annak nőjön köröm a cerkájára, aki ma nem motorozott legalább 100 km-t, de nem mondom mert jó fej vagyok
BÚÉĶ bikerek!
B.U.É.K.
No, BÚÉK minden fórumtársnak, holnap szezonnyió gurulás! :)
Fasza kispolszkit idéző hangja van.
Nekem a tied kéne, az mindenre jó lenne, amire nekem kell.
Ha meg tudnad,hogy mozog az uton,meg milyen egyujjas fek van rajta......kihozza a bikerbol a hulyebbik enjet,nekem nem valo.
Nagy flessre ne számíts tőle...Úgy fog kb, mint gyári. (Vagyis mintha fakockákkal szorítnál egy vasúti sínt, hogy megálljon a vonat.
https://motoralkatresz.eu/termekek/EBC/FA188_fekbetet/
igen ajándékba kaptam
Az egy ebc aramid betét? Vagyis nem HH szinter ugye?
És az milyen király volt. Na, az enyém most is olyan sáros :)
Hát köszi! Azt hittem ez valami fika, páva szót mi a mai díszbuzi gyerekekre használjuk