Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A motoralkatresz.eu tol par szaz litert motul elhordtam meg aktiv koromban- nagyvasekat nem ismerem
Facebookon Dán Misi most rendelt szűrővel együtt. Írj neki ott.
Ilyesmihez személyes jelenlét kell. Arra elmenne szumma két nap, plusz utazási költség, stb. Abból pont kijön a Tommot drágább ára, mivel helyben van
Szevasztok! nagyvas.hu ill. motoralkatresz.eu oldalról rendelt már valaki olajat? Tőlük tervezem a tavaszi szervíz alkatrészeit beszerezni, és szeretném egy megrendeléssel intézni a dolgot, csak egy kicsit tartok a hamisított olajoktól.
Szia Jelcsa!
Megvan még az ülés?
Postán is vállalják, de személyesen az igazi.
Magyarországon azé egy félnap hosszában keresztülmenni,semmi sincs messze.
Posta ? :D
Bandit 1200 '98 maradék cuccai átépítés miatt olcsón eladók.
2 teló'43mm,e.sárvédő,2xe.tárcsa.Egyben 55e.
Csak tel.70/3179083.
Faja, csak hát q messze van
Somotokarpit.hu téli akciója, 17% árengedmény az ülés átalakítás árából.
Ez az.
Ha nem tudja minek kéne nyomnia, akkor nem is fogja nyomni, minket meg elesz a kíváncsiság
ónak kell lennie.A progi már fenn van a kábel 1 hónap.
Printscreen a progiról.
Suukit bármikor le tudjuk csekkolni.
Az egyik kocka hajaz az enyimére, és ez elvileg kommunikálna az eszközzel?
Nyomja inkabb a Rudi lelkismeretet.
Ezt találtam ebay-on hirtelen.
http://www.ebay.com/itm/332042...
Ugyanezt jofogáson is árulják plusz pénzért.
Csatlakozom,mar kifurta az oldalam a kivancsisag.
Most már bökd ki, mert bennem is tüske marad, oszt nem alszom én se nyugodtan...
Most már bökd ki, mert bennem is tüske marad, oszt nem alszom én se nyugodtan...
Igazabol nekem is. Megbeszeltunk valamit, es ugy is lett, szoval amugy nem panaszkodom:-)
Nekem is ígértél valamit...
ha nem mondod, sose fog eszembe jutni... benned marad egy tüske, én meg gondolkozhatom, vajon mi ment ki a fejemből.. Egy pár ismerősnek, akinek szüksége van rá, segítek, ha a szükség úgy hozza, de a magyar piaccal már nem foglalkozom.. 1. Nem szenvedek vele, mert a nyomkövetős DHL levelet se tudja a magyar posta, hogy hol van... én meg nem akarok magyarázkodni senkinek, hogy hol az áru.. :-( 2. A webáruház magyar részét már eladtam...
de mondd mán mi volt...? :-(