Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor még nem volt meg egyik sem!!
Ezen felbuzdulva vásároltam be, mert ha rajtam van a csizma akkor lehet hogy semmi bajom nem lett volna!
nekem is modial ruhám van csak szürke fekete amikor karamboloztál akkor rajtad volt? és akkor az csizma volt rajtad?
Az szar dolog!
nekem nem motorral volt hanem munkahelyemen egy fogaskerék elcsipte a lábam és leszadett egy jó kis darabot a lábamból
Milyen baleseted volt? Nekem is volt több mint 2 hónapja kijött elém egy suzukis vén fasz aztán fellökött nekem meg lett egy szép belbokatörésem!
Jah!
és neked is mondial ruhád van?
én nem tudtam alkudni mert itthon kell üljek a balestem miatt és nem tudtam felmenni megvenni személyesen, igy postán rendletem meg
Evil4 Az én csizmám is ugyan ijen !
Csak nekem a 32-ből engedtek 3200-at!
Szerintem jó kis csizma!
tudom mert én is ezt akartam először mivel még ennek is jó az ára...
de ez olcsóbb volt és talán jobb

de most mennem kell majd még dumálunk... esetleg msn

by
akkor nagyon jó árban vetted én 32ért vettem ezt:
persze vadiúj
de új ?
23 egy ismerős által
jól néz ki. mennyi volt?
ja kúrva jó az új szinezés
www.whitedogbikes.com/popup.cfm?p_n=298741&p_i=298741
most nem otthon vagyok úgyhogy csak a neten találtam róla képet
ja tudom nekem se ér le teljesen a bokáig a csizma meg királyul rámegy és jól néz ki. tudsz a csizmáról képet? ja meg eldöntöttem milyen motort veszek. Ugyan ilyen szinüt szeretnék amugy ez a K6-os
vettem már most egy kibaszazott jót. jó áron és azért is szertném lecserélni mert hát ez speed csizma és az nem megy a cordurához. a nadrág szára leért a bokámig és a bőr az tudod nem hanem bele a csizmába
hu hát akkor én meg fogok gyulladni ebbe amondial ruhába ? csizmát is akarsz venni vagy az már van?
azért adnám el valamennyiért hogy annyival is kevesebb lenne a bőrruha.. mert hát nics sok pénzem(mint általában )
de a cordura is meleg nyáron a bőr biztoss melegebb vmivel...
de ha érdekel egy jó alig használt akkor szólj
hát nem tudom mert ha a bőrruha 30 fokba meleg lenne én a helyedbe nem adnám el mert akkor azt hordanám én gondolkozom is egy olyan ruhán ami nem bőr hanem valami textil
ja a protektorok kivehetők
nemtom mivel még nem volt bőrruhám. most szeretnék venni, a cordurát meg eladni,
semmi bajom a régivel mert nagyon jók thermobélés meg minden csak hát vágyom egy bőrrucira. de nemtom még hogy lesz.
szerinted ellehet adni a régit?
ja azt hittem csak ruha, hogy nincs benne protektor mindegy nyáron szted emleg lesz a bőrruha?