Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na most jöttem haza vlltam megnézni motort de még mindeig nem tudtam eldonteni hogy F vagy sima de nagyon tetszik az F csak azért +200FT
igen valami ilyesmi
most mire gondolsz???

arrra hogy ugyanilyet fogsz te is kapni?? mert ha régen vettem volna akkor mást gyártanának most??
csak azért kérdezem mert még akkor nem telt el sok idő és valószinnü ugyan olyan lesz
Idén vettem, mert?
Gs500: te mikor vetted a kipuffogot?
amugy ugyan olyan mint a többi gs kinézetre
uu bocs a képekért mert megnéztem és nem mentettem le tasi-é volt az 55 lovas? nem is emlékeztem rá
és a képeket nem rakod fel???

de hogy lehet hogy japánba 55 lovas van itt meg 45?? miért folytják le

nem értem
na most néztem a suzuki-motor.hu-n és fent van a gs500-nak az új színe és ha minden igaz akkor kék meg fekete van
Köszi megkaptam!
Szasztok!

EVIL-nek ment a kép!

Szasztok:Tasi
nekem is e miatt nem tetszik mert tényleg szép előlről de ha ráülsz ugy nekem se tetszikna de nem tudom szerdeán megyek megnézem és döntök
Hát a te döntésed te tudod.
De nekem nem igazán tetszik az f, mármint előlről meg oldalről kurva szép, de ha ráülsz nagy az idom a motorhoz képest. meg hátulról is elég érdekes igaz kicsi a kerék ami miatt ez van...

De izlések és pofonok nem? mi lenne ha mindenkinek ugyanaz tetszene
ja emg szerdán megyek motort nézni a kereskedésbe nyiregyre, nagyon elgondolkoftam az F -en
hát igen még nem kaptam meg amugy már több mint egy hónmapja vagyok itthon meg 2 hét korház előtte!!
JA olvastam hogy kapsz képet az 55 lovas gs-ről.
felnyomhatnád majd ide hagy lássuk mi is... més sose halottam róla de elhiszem
Hát ez az... elfogyott a téma?????

de különben bárcsak ott tartanánk hogy lehet menni motorozni de még várni kell
amúgy jobbulást!! mióta is vagy beteg. elég uncsi lehet nem?

Vesssünk fel vmi témát pl: ki hogy vészeli át a telet
mert én sokszor megnézem a Vadmotorosok filmet ami tetszik nekem. vki látta???
Mi van itt hogy nem irogat senki talán mindenki motorozik ? vagy csak én ülök itthon betegen?
A GS 500 is úgy tilt mint a cbf500
A nevemre kattintva meglátod! Pesti vagyok... 15ker..
Én se tudok róla hogy volt valaha is 55 lovas csak 34 lóerősről tudok de már az sincs
Sose volt a GS 55 lovas.
Szasztok!

Csak annyit akartam hozzátenni hogy szerntem te szúrtad el...mert nekem simán felveszi az elejét akár 2.-dikban is és ha belekuplungolsz jó sokat akkor nem nehéz vele kerekezni!!!

de azt hozzáteszem hogy nem ajánlatos,mert nem erre találták ki sem a motort sem a vázat valamint a gyári szimeringek amúgy is harmatgyengék,nagyon vigyázzatok mert a márkakereskedők is hajlamosak utángyártottat betenni mert nem mindig van gyári raktáron és nem igazán szeretnek várni +rendelni

de neked a gyárit kell kifizetned,aztán 3 csodálkozol ha 3hét múlva madnem elperecelsz,mert összevissza keni a sok olaj a tárcsát úgy meg ugye nehéz megállni

de lehet hogy az enyém azért kerekezik könnyebben,mert japán modell és nem olasz meg spanyol,ja az meg ugye 55lovas

mellesleg eladó alig 10000km-rel bent áll a garázsban nem akar v.ki jó áron megkímélt GS-t venni fekete-ezüst színben plexivel stb...

ha igen a TL -fórumon megtalál!!!

Szasztok:Tasi
170-180 között de egy ismerős 190-et (kis lejtőn)