Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bering dzseki+ Imet nadrág:
nagyon jó állapotban vannak a nadrág csak tavaly volt használva kb 3-4-szer amikor túrázni mentem
L-es mindkettő: portektorok mindenhol: könyök váll gerinc csipő térd
ha érdekel tudok képet küldeni
hát igen a púp nem nagyon illik . a cordura ruha az neked milyen ?? én akarok venni valami olyan ruhát amit rá lehet venni bőrruhára hogy ne ázzak el
én meg 184/70 vok úgyhogy akkor szerintem az L-es lesz jó. igaz a cordura cuccom is L-es
Még nézegetem egy pár helyen, Dannyboytól is kaptam számot ott kurva jók vannak csak azok púposak ami szerintem nem megy a motorhoz meg a stíloshoz nem??
de az biztos hogy azok kúrva jók majd ha lesz egy gsx-r vasam
ja a méretet kihagytam szoltom anyámnak ohgy mérjen le. mellbőség, csípő, derék, ja és a csípőmtől a bokámig a nadrág miatt. ja testsúly, magasság. én 180 vagyok és 65 kiló nekem az M es a jó.
a shox honlapján van fórum én oda iropgattam nem olyan régen visszaolvashatod.... de emugy sztem kurva jó ruha ennyi pénzért mondjuk még előtte nem volt börruhám de ez tetszik. én szürke feketét vettem mert a motor fekete lesz. amugy a protektorok jó helyen vannak benne, jó vastag anyaga van a kabátba van egy kis kivehető mellény meg a nadrág és a kabátba is van egy vékony bélés ja és az összekötöcipzár is jó meg a többi cipzár is jö minőségü eddig nem volt vele gondom. ja meg egy kicsit nagy benne a válllam a protektor miatt amugy sztem egész jó kis ruha ja és lehet rá rakni koptatót!.
SZia EVIL??

Néztem a Mondial ruhát a shoxban és tetszik az ára is jó..
mesélnél róla vmit? honan tudtad milyen méret kell neked ha postán rendelted??
Háát igen kicsit erős név...
Legyen inkább ... nemtom mi legyen.
találjatok ki vmi jót
Ha már elnevezésről van szó. Amúgy Hi! Az Én robogómnak az a neve, hogy Szar Nembaj, jövőre beerősítek
Szasztok!

Te tudod ...de nem lesz ez egy kicsit erős névválasztás?!!

Akkkor az enyém Gyilkos lesz
Szasztok!

Igen ez a nevük, minden lovamnak adtam nevet eddig!

Szasztok:Tasi
amugy tényleg jó lenne rá benzinszintmérő dehát ez van meg nekem a mostanin sincs és van előjele amikor át kell kapcsolni tartalékra ugyhogy sztem nélkülözhető
még egy kérdés TASI: LUCIFER?? adtál neki nevet vagy mi

meg at TL-ed ELENOR??
Aham kezdem érteni de komolyan értem. AZ enyém is spanyolban gyártott
az benyajelző tényleg elfért volna de így se nagy gáz. egy tankkal úgy 300-320 km-t megyek a tartalékig. tankolásnál mindig lenullázom és így figyelem.
Szasztok!

Gyűlnek a kérdések!

GS500-nak: Lucifer 2002 decemberi,de 2003-ban lett forgalomba helyezve!

A matrica grátisz nem a hollós-nál vettem,csak oda hordtam szervizelni amíg még a régi csapat volt ott!

Sajnos már csak bambák dolgoznak,milyen szervíz az ahol megkérdezik hogy mi az a piros pont a gumin?!?

a honda Hosubánál vettük!

Nem belpiacos én azt egy szóval sem mondtam,különben nem is lenne hozzá alkatrész (lásd a régi banditok+inazumák)...

Csak én úgy tudom hogy 2002 -ben behoztak pár japán modellt a kereskedők ezek voltak az első szórás de ezután szinte csak olasz és spanyol modellt importáltak!

Pont bele estem a szórásba...na bumm...

akkoriban ezt nem nagyon figyeltem,csak késöbb vettem észre ahogy kezdett érdekelni a szakirodalom a típusról!

Akkor derült ki meg hogy a kereskedésben a srácok meglepődtek hogy kicsit jobban húz szerintük,de nincs nagy különbség szerintem ez ne legyen döntő!

1 személlyel 185-190km/h 2-vel tartós 160-170 km/h ennyit tudnak a GS-ek!!!


Viszont nem kell cserébe ezer apróságra figyelned! (kuplungfolyadék,hűtővíz,termosztát stb)...

Viszont szerintem egy üzemenyagszintjelzőt megérdemelt volna a típus...szerintem!

Szasztok:Tasi


Most ez az én vasam ELENOR!!!
lehet hollósék hozták be és ugy passz
köszi!! de azt nemtom hogy a Tasié hány éves csak kb 1-2 évvel lehet idősebb mint az enyém a festése alapján. Az enyém 2003-as.
és azt mondta újonnan vette én ezt nem értem ha itt vette akkor nem lehet japán belföldi

NEM???? vagy csak én nem értem kúrvára
most látom hogy raktál fel képet a finster kipuffról szép!!!
én se értem amugy miért 55 lovas ha ugyanakkor vettétek és ugyanott
a Tasi-é full olyan mint az enyém, és látom a hollósba vette(én is), és azt mondta újanon vette.
namármost akkor az hogy lehet 55 lovas???? Nem értem. Tasi??
én azt hittem hogy mikor mondtad az 55 lovast hogy azt külfüldről hoztátok

Hogy van ez akkor????
az a baj messze vagy
EVIL-nek!

Azt hiszem 34KW van a forgalmiban,de pont most vitte el a nagybátyám az orrom elöl a papírjait!

ja és el tudom neked intézni a hitelt !

ha esetleg mégis a burkolatlan mellett döntesz!

Szasztok:Tasi
ja igen az érdekelne hogy a forgalmiba hány kw van?
igen, igazad van nézegettem a kereskedésbe egy használt F-et 1150000-ért ja igen és mindenképpen feketét akarok olyat mint a tied
Szasztok!

EVIL-nek:-Viszont ha burkolatlant veszel arra sohasem rakod fel azokat az idomokat amik az F-en vannak!
-Vagyis csak felárért!

-mellesleg nem akarok hazabeszélni,de szerintem hülyeség megvenni egy vadonatújjat!
-Elöször is semmi értelme ennyi pénzt kidobni 1-2 évre mert utána roppant kevés lesz az a 45 paci!
-Másodszor ha 2 év múlva le akarod cserélni akkor buksz árban legalább 4-5százezer forintot,és a kereskedésbe ha betolod,ő nem azt fogja nézni hogy mikor vetted hanem hogy mennyi van benne?

Magyarán minden szempontból buksz rajta,ha hamarabb megunod akkor mégtöbbet!

sajnos én most tapasztalatból beszélek...anno mikor megvettük az én szívemnek is a csücske volt de ha egyre többet és egyre többen motoroztok iszonyatosan kevésnek fogod érezni...én tudom mindig rám vártak a haverok!

szóval szerintem inkább vegyél egy jobb állapotú használtat és nem kell az enyémet!

de ha bárki utána néz milyen most ennek a tipusnak az EUROtax ára látni fogod hogy ennek a motornak csökken leggyorsabban évente az ára,mert mindenki ilyet vett tanulni és rengeteg van a piacon emiatt merthát az ember ugye feljebblép...ha tud!

Szasztok:Tasi