Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De.........
Remélhetőleg nem sajnálod azt a kb. 300 forintot a nagy felbontású képekre sem.
Hát én úgy csinálom hogy vágykeltően körbefényképezem,leülök a szg. elé felcsapom a hahut,beütöm az adatokat,feltöltöm és várok..........ha jön valaki és jó neki elveszem a pénzt ő meg a motort.
Eddig bevált.
én 3éve a kis toyota corollámmal voltam igy, megkönnyeztem mikor elvitték...
azota nem ragaszkodok annyira 1masinámhoz sem...
majd most veszek egy uj paripát,hátha megszeretem...
Hogy tudjátok amúgy eladni? Én is gondolkozom a cserén, de a szívem szakadna meg ha elvinnék tőlem Szóval valszeg megtartom második motornak
én egy 120e kmt futott k7 kisstromot ismerek, gyerekkori barátomé. 2007nyarán vette, napi munkábajárásra használja föleg ... hortobágy-debrecen tüzoltóság között, napi 80km.
volt,h 1év alatt 18e kmt rakott bele.
eddig nem nemvolt semmi hibája, napokban kapta meg a 120e szervizt...
A régebbiekkel sincs gond műszakilag. Tudok olyat, amelyikben 220 ezer van. De állítólag van az országban egy 300 ezres példány is.
Tavasszal az én GSem is eladó lesz... Szintúgy DL lesz az utód... De sajnos nekem csak egy régebbire lesz lóvé, olyan 1 millió körül majd a jövő szezon vége felé.. Úgyhogy a nyarat motor nélkül kell kibirom
ma is faja volt du...csapattam egy 120km karikát...
Szombaton a változóan napos-felhős időben főként délután alakulhatnak ki elszórtan záporok, estefelé nyugaton, délnyugaton akár zivatarok. Hajnalban 3-9, délután 16-21 fok várható.
A CB1100 már régóta bejövős.Csak eklektikus a kedven............
A bemutatott új motorok közül nekem formára a honda cb1100, ill. a ducati supersport tetszik a legjobban. Mondjuk a z900 sem sikerült rosszul.
Viszont a yamaha rovarfeje szerintem gáz. Bár mindent el lehet adni csak jó marketing kell hozzá.
00 is meg a 700 is,a z1000sx,is.Talán a bénácska 750-es suzka naked is.
Már bocsánat hogy nem nőttem nagyra és nem jön be az egyszemű kacsacsőrű emlős dizájn.
Mér mondja mindenki ezt?
Amúgy intermoton a két szöszi suzukison kívül a Z900 bejött és az MT09 új arca is,amúgy mindkét tracer is pofára a 9
Mér mondja mindenki ezt?
Amúgy intermoton a két szöszi suzukison kívül a Z900 bejött és az MT09 új arca is,amúgy mindkét tracer is pofára a 9
A szöszi nem rossz...
nem...az triumphot vesz...
itt a pont!!!
Ha a helyben eldőlést perecelésnek vesszük akkor igen. Többször is, és régebben. A repedés valószínű egy telepakolt nyeregtáskával történhetett. Ez lett üveggyapottal javítva A 8 csatlakozási pontból "csak" 2 pattant le. Ezek lettek ragasztva. Remélem nem kapnak már több extra terhelést és kitartanak. Ha mégis, el nem hagyhatom és akkor keresünk más megoldást.
Hmm............tehát a gondolkodó ember vak és a szépérzéke is kitekeredett?
Mi történt? Pereceltél? A pillanatragasztó nem biztos, hogy hosszútávú megoldás lesz.
végre elkészült a faridom meg a bukócső festése, szebb lett mint újkorába ! a repedés üveggyapottal lett javítva , a letört konzolokat meg sima pillanatragasztó fogta meg. a lengővilla festése még hátravan ha tudom már felmenteni a napi használatból a DRÁGÁMAT. a hátsó sárhányó és a láncvédő valószínű hőkezeléssel lesz újjávarázsolva. Blue mutatta a technikát, és a mester is ismeri a módszert. (sorry képminőségért , de ennyit tudok... )
Nem figyeltél! Úgy írtam: aki gondolkodik.... Mondjuk nincs belőle kolbászzsír metál.
biztos...én a 2017es modellt linkeltem...
Biztos.Nem lehet.