Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudok ajánlani valami rendes webshopot, ahonnan be tudnám szerezni rendes áron a légszűrőt, olajszűrőt, olajat, gyertyákat?
Még egy kérdés: a HifloFiltro szűrőhöz tömítést adnak? Vagy külön rendeljek a motorhoz?
Mindkettő megy.Simán.A köszvénnyel is letoltam 1500 km-t.
Van aki szerelni (és káromkodni) szeret, van aki meg motorozni. Ízlések és ficamok, ugye...,.
Pedig az a tuti kihívás szarból várat.
Most is csinálom jó eredménnyel.
Ha valaki megvesz egy széthajtott, elhanyagolt példányt csak azért mert az volt a legolcsóbb, akkor szerintem ne csodálkozzon....
Ezek szerint elég jó szinten van megbízhatóság terén.
Nem is értettem amikor nemrég valaki itt köpködte a fórumon a GS-t hogy milyen szar, meg hogy mennyit kellett javítani.
Nem, kopó alkatrészeken kívül nem igen volt cserélve semmi. Asszem egy karbitűszelep és tömítés, a másikban csak tömítés. Ill. volt még a jobboldali gyújtás jeladó, amit bontóban vettem hozzá.
Ennyi km alatt volt bármilyen motorikus problémád a GS-sel?
Bocs, nemm 99, hanem 90e km.
Hát igen, mikor mondom h az enyémben majdnem 99 ezer km van, az de húúú sok, aztán számolok, h 2003 óta van nálam, kb. 75e. raktam bele 13 év alatt, akkor ki lehet számolni, h évente átlagban nem mentem 6e km-et. Ráadásul úgy, h az utóbbi pár évben lófaszt mentem a gs-el. Persze én nem tekergettem vissza.
A hasznaltauton 2 db van hasonló évjárattal 30e km körül, hát nem tudom, h elhiggyem-e???
http://www.hasznaltauto.hu/talalatilista/motor/SC29RCW2K4KCACM0RUHGLZ9P844LJ3KC74OI8FFM51CHJYRWR37GCQCLJY6EW9EJC9H51GM8MKKJTZFA01IM39MF69URM62OF7CMPAWSYMPIOJWSC45AUM9FDZEESU4O28CKM98SLSWHCWRQ2A7ES4J279YWG1OWI0K789G7O1AESTS5YHGFDH8CILPLLECPFTW8UA1D6ZLQYA/page1
Emléxem rá.
Köszi, fenn is van!
így van... Motorozni kellene... Hiányzik
ezek ált.xar négerek, akik csalnak, tróger migráncsok.
...mondjuk ameddig szar van addig veréb is.... a hülyék pedig megérdemlik,hogy átbasszák őket. Most ,hogy hébe-hóba árulom a dustert jönnek azzal,hogy 3 évesen hú de sok a 77 ezer km és ,hogy ugyan ennyi időset jóval kevesebb km-el hirdetnek és olcsóbb is...igaz,hogy külföldi okmányokkal...igaz ,hogy már a képen látszik,hogy az biza kapott már pofont...meg ,hogy kereskedőtől (na bennük aztán végképp nem bízom) A magyar forgalomba helyezés...a számlákkal igazolt és a gyári felére csökkentett szervizintervallum ...az egy és első tulaj az lószar....az ár és a km a lényeg.....mint ahogy motorban a 30 ezer...autóban a 100 ezer km..
Talán két éve Krissallal karöltve levelezgettünk jó pár átvágóssal akiket innen kukáztunk....egy idő után már csak ugyanazt a levelet küldözgették. Pedig írtuk ,hogy a hajózási társaság amit javasoltak nem létezik...meg amúgy sem mossa tenger a partjainkat...
Amúgy pont tavaly volt ,hogy egy ismeretlen felhívott a Honda miatt...mert amit küldtek neki képet a forgalmiról abból kinyomozta ,hogy pillanatnyilag kié a moci..és ,hogy azon a nevetséges áron azonnal megvenné. Kiderült ,hogy a sumák kis geci azokkal a fotókkal hirdette a motoromat ami alapján 3 éve én megvettem.....
Az a baj ,hogy hiába jelented....egy csomó ideig fönt hagyják...
Hát akkor baszogassák csak egymást.
Általában ők is az említett négerek Kongóból vagy hasonló helyről.
Csak megbaszatnám az ilyeneket egy nagy farkú négerrel, h érezze a törődést.
Ááá kitörölt a fenébe az üzeneteket. Nem azért, mert ilyenbe amúgy se mennék bele, hogy elutalom az árát előre.
éN AKKOR IS KIVÁNCSI LENNÉK, HOGYAN CSŰRIK CSAVARJÁK.
Anno mikor még mentek azok a telefonos betyárkodások, amiken kellett volna venni egy feltöltős kártyát és feltölteni az ő telójukra, engem is megtaláltak. Én meg nagyon örültem neki, legalább egy fél órát dumáltam velük a kontójukra, aztán mikor meguntam, elküldtem őket az anyjukba...
Erről ordít, hogy átverés. Pont itt a sportmotoron volt pár cikk, szinte szóról szóra ugyanilyen szövegű kamuhirdetésekről volt szó bennük.
Pont nem fog ráérni.
Írd meg neki, hogy van kinn egy haverod, elmenne megnézni.... kiváncsi vagyok, mit mond rá.
Ja :D Eléggé meglepődne, ha írnám, hogy figyelj akkor kimegyek megnézni a gépet.