Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Asszony se mondta hogy +3 centi sokat ér?
Egy 120 km-es gurigát már mentem a kormányemelővel, és számomra határozottan kényelmesebb lett, sokkal kevésbé zsibbad el a tenyerem. Nem gondoltam volna, hogy az a 3 centi ennyit számít. Van jóval olcsóbb kivitel is, de erről a drága SW-Motechről adnak típusbizonyítványt is, tehát még a műszaki vizsgán sem cseszegethetnek érte. Ezért döntöttem mellette.
Háj! Igen, ugyanaz. Kappa viszont jelenleg nincs sehol. Az RMC-motor ugyan hirdeti, de 3 hét alatt sem tudta beszerezni nekem. Szóval nincs.
http://www.rmcmotor.hu/termek/...
Sziasztok!
Bogyó 112-től kérdeznék:
A Kappa A 660-as légterelő ugyanaz mint a Givi A660-as? A kép alapján olyan, csak majd 7ezerrel-el olcsóbb, igaz egy helyen találtam. A Givi 31e , a Kappa 24e. Jó lett a kormányemelőd, ha előbb belépek e netbe, megspóroltam volna egy kormányleszerelést és 3cm-es fadarabokkal hézagolást (puding próbája...) Nekem is a fékcső volt határon, a bovdenek engedtek annyit. Jövő héten én is rendelem a kormányemelőt.Ha motorozol vele, írd meg , hogy kényelmesebb lett-e.
Jól mondja.. a Colos Egerszegi..!
Zala megyéből elég költséges lenne debrecenbe vinni meghegesztetni.. Az új kar meg 2000 ft volt....
Én megnéztem a gyárit a cégnél, 2005 ft lesz csavarral együtt...
Csak azèrt raktam ki,hátha valaki hasonlóan jár. Amúgy három bontónak is írtam,kettő válaszolt,hogy nincs,egy meg nem reagált.
jó neked..de a colos zalaegerszegi!!!
Nem rossz de én inkább elvittem volna meghegesztetni. (Ismerek is elég jó mestert Debrecen-ben)
De azért jár a gratula
Ahogy mondod...
Ajánlom figyelmedbe a hajnali (kuplung)kartörés albumom
Törött kuplungkar helyettesítő kézi készülék. Amikor megláttam anno ezt a képet, akkor rögtön vettem egy-egy kuplung- és fékkart, amik állandóan az ülés alatt vannak tartva.
Ez mi akarna lenni?
Ugye ugye...
Rendben!
A magyarok mindig is híresek voltak a kreativitásukról
majd tavasszal megyünk egy karikát...
ötletes...de nem tul elegáns megoldás...
Motorral most mentem ezen a szakaszon először. Az út minősége nagyon jó de túl sok a hosszú egyenes, szóval motorral annyira nem izgalmas.
Mondjuk a Tisza-tó környéke nyáron szép de most alig volt benne víz-úgy nézett ki mint egy mocsár.
Többen együtt motorozva biztosan jobb lett volna.
Èn napi 50km-t megyek melóba,mèg bírom.
Megoldottam a kilómèteróra nullázó csavarját amit elhagytam.
Egy golyóstoll vège teljesen megfelel mèretileg. Pillanatragasztóval odafogattam egy picit ès már tudom is nullázni.
én emlegettem többször is. sürün járok hortobágyon, van ott rokonom. meg laktam is ott.
jo idö volt motorozáshoz, 7ágra süt a nap ma is...péntek ota minden nap szinte.
de ha lemegy a nap,zima van. br
ámen...
Amikor elhajtottam a csárda mellett még eszembe is jutott hogy valaki egyszer emlegette itt a fórumról.
Én Balmazújvárostól végig a 33-on mentem, aztán a 3-as úton Nyékládházáig, vissza pedig a 35-ön Hajdúböszörményig.