Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem tapasztalom hogy a gyári dobbal olyan halk lenne a GS amit nem hallanak meg. Sőt a család szerint már akkor is hallják hogy jövök haza amikor még 2 utcányira vagyok a lakástól. Az autósok azon része aki nem csak előre figyel az észrevesz, aki meg balf..z az a 10 méterre szirénázó-villogó mentőt se engedi el.
Főleg mikor bömböl a magnóból a lagzi lajcsi...
Ma délután igazán anyaszomorító volt az időjárás de én egy hét után már nagyon akartam motorozni egyet. Igaz hogy csak a városban , azért mentem egy karikát. A legrosszabb hogy már 5-kor sötét van:-(
Hát hiszen ez a barmok fóruma nem?? Sok barom itt egymásra talált...
Köszi a hozzászólást,az èn véleményem is ez
húú köszi, szerintem szezon előtt mindenképp elviszem mindkét vasat majd! mégegyszer köszi, ez jónak tűnik
De
Mé, nem azok?
Nanaaa ne általánosítsunk.... Mit mond az autós? Minden motoros egy barom ugye..? a barmokon belül vannak a hangos dobosok meg a halk dobosok, ebből szét húzás lesz
Igen, mindent, hozott alkatrészt is beszerelnek.
Itt éred utól: http://motorjavito.hu/?page_id=16
NÉzegesd a FB oldalukat is!
köszkösz! a gyáli van a legközelebb hozzám, ott csinálnak mindent? Igazából szelephézág állítás, blokk tömítés cserék, illetve vezérműlánc cserére kéne szerválni valamit..A többi az ugyanúgy ölég messze van :)
igen...mint irtam is...véleményem szerint befolyásolja a használat meg az alkalmazott olaj minösége is...
kúl...akkor jol megtanultad mi a szakma...
basSzakma vagy nebasSzakma...
Akkor szerencséd volt a szelephézaggal, szerintem 12-18e-ként nem árt ránézni, nem egy nagy durranás. Egyébként meg a könyve szerint tényleg 6000-ként kéne, de az eléggé túl van spirázva.
Debrecenben, az YBL-en.
gyakorkati tapasztalatom nemsok van,mert 3.-4.olajcserénél ledobom a gyertyákat és ujat rakok.
de láttam már kopott gyertyát,föleg autókban.
anno oskolában azt tanultam,h tökéletlen gyujtás,égés. ezáltal megnövekedett üza fogyasztás a következmény.
és ha már az elektródák levannak sarkazva,akkor is kuka.
hun tanultad a tárgyat???
Nem hallja meg, egyszer direkt figyelj erre autóban, a mai autók szigetelése elég jó, szinte semmi nem szűrődik be kintről ha fent van az ablak. A hangos dob nem jó másra mint a gyalogosokat és a lakókat basztatni, nem mondom ennek is van egyfajta élvezeti értéke, de ha ez miatt egy drabális szomszéd egy lapáttal lever a gépről az élvezeti faktor jelentősen csökkenhet.
Kipróbáltan ajánlom:
Suzuki Budakalász - Karakas Lajos
Fekti Gumi / Németh Pisti - Gyál
Golyo (Gaylhoffer Gabi) - Újbuda
Miden hangosdobos ezt mondja.Közben nem.
Max a sorok közt dugóban van értelme.
Mikor hallják hogy jössz és dafke keresztbe állnak.
nekem az volt hogy egyhengerezett a motor. érezhetően fosul ment, leálltam, kb 3 perccel indulas után, megnéztem hogy melegednek a leömlők. Hát egyik ugye szétégetett, másik meg csak langyi volt. Új gyertyákkal ment rendesen vagy 5 percig, aztán azzal se. Amelyik nem ment az persze tiszta fekete volt. Végül pipát cseréltem és azóta jó. Most csak az a baja, hogy benzincsap On állásában egyszer csak nem kap benzint és leáll, úgyhogy egyelőre folyton tartalékon van, viszont ezt legalább nem egy nagy vaszisztdasz megcsinálni. csak ugye nincs idő meg kedv hozzá :)
Olyankor db killer..
Amúgy főleg városban kereszteződésekre gondoltam hogy jobban hallanak és szerintem valóban.. Mert szokták mondani haverok hogy hallják merre járok a városban 2-3 utcával arrébb szóval a bolond autós is csak meghallja akkor ahogy A raptor üvölt
okés, köszi az infókat azért. Szerintem majd Tasihoz viszem, csak ne lenne olyan messze.... Főleg hogy mindkét motorra ráférne már hogy ránézzen olyan aki rendesen ért is hozzá, ne csak én :)
Viszont ott én nem fordulok elő.

Tehát a pesti belvárosi 4 emeletes házak viszhangja miatt előbb észrevesznek emiatt szopatom magam a hosszabb útakon,bár nem magam,hanem aki utánam jön.Hajdejó.

Rengeteg hangosdobos mögött mentem,utána inkább menjen mögöttem.
A hang és az agyzsibbasztó benzinszag amit hosszú távon nem tudok elviselni.
Főleg az Ataaa féle tatai bosszantót.
O.K., thx! Közben találtam egy egész jó kis írást is: https://alkatreszek.hu/gyertya...
4 emeletes - vagy magasabb - házak közti pesti belvárosi sikátorban van visszhang.