Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

áh..ne nyeld be...kamu...hazug férgek igy akarnak átbaszni embereket...kurva anyjukat.
Januarban szerintem fillerekert lehet menni fapadossal,ird meg neki.
Ja elég kamu szaga van... Sajnos
Ja elég kamu szaga van... Sajnos
Ez kamu, előre kéne utalnod persze ad mindenféle igazolást....
Még az elején dobtam neki egy mailt, amire most válaszolt. Tényleg így van, valami angol pasi, aki Mo.-ra jött dolgozni, megvette és kivitte angilába, de mivel magyar papírjai vannak meg ugye km/h-ás így itthon akarja eladni. Az a vicc, hogy jó áron, csak hát angliában van a motor, így vakvásárlás lenne, az meg azért nem játszik :D
Vagy esetleg az illető külföldre ment dolgozni pár évre, és vitte a motorját is. Most meg hazajönne, vagy simán eladná itthon...
Fasza.... akkor vagy kamu vagy a hirdető egy segg és azt sem tudja mi mennyi
Úgy volt hirdetve, hogy magyar első forgalomba helyezés, de lekértem az adatait és ott volt, hogy a jelenlegi státusza Hivatalból átmenetileg kivonva külföldi nyilvántartásba vétel miatt.
Nincs már fent, bejelentettem, hogy kamu és levették xD
Micsoda miért hoznák vissza?
Linkeld
Valami ilyenre gondoltam én is. Mondjuk ez fura első forgalomba helyezés Mo. aztán kviszik, aztán megint behozzák? Na ennek már kamu szaga van :D (SV650 amúgy)
Szerintem lehet hogy eladták hogy kint forgalomba helyezzék és itt ki lett vonva a forgalomból..
Mint amikor behozol kinti papíros motort autót azt is kint ki kell vonatni előtte..
Ez mit jelent?

Hivatalból átmenetileg kivonva
külföldi nyilvántartásba vétel miatt
Mer' 15 ezerért veszed a 3-4 ezres magasítót.
Úhhhh, egyszer, csak 15 percre engedj be oda....
Valahogy ráéreztem, hogy tetszeni fog.
SMS-eztem, tedd félre péntekig nekem, légy szíves!
Néhány kép itt.Van zacskózva új is.Listaár mínusz 35%.Ha érdekes tel,az üzeneteket nem igazán figyelem.Most is a képek miatt néztem be ide.Üdv
Köszi! Fizunap után lehet keresni foglak. (Bár most találtam egy szinte karcmentes alig használtat olcsón a neten, de elqrtam a pénzemet thermo aláöltözőre, kormánymagasítóra)....
Szia.Van több féle fejidomom és plexim is eladó.Köztük A660 is és nem kell várni sem rá.Ha érdekel 703179083.üdv Pali
Mennyi meló ameddig ilyen kuka kinézetet kap egy gép.......de szerintem állat!!!
Ganja!
Megtaláltam a géped!

http://totallyradchoppers.com/...
Jól tetted. Az enyém 2 ezerrel drágábban jött (nem ismertem ezt a boltot). Beteszem a közvetlen linket, hátha mást is érdekel:
http://bikeparts.hu/termekeink...
Megrendeltem az SW Motech kormányemelőt, ez nem a reklám helye, de a legolcsóbb a Meray motorosboltnál (BikeParts.hu) volt, 13600 pénz, de találtam 20 fölött is. Plexit meg beígérte a Mikulás, igaz neki ingyen van!