Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
Hét közben dolgozom, hétvégére meg már nem mondanak annyira szép időt sajnos.
http://www.idokep.hu/idojaras/Kalocsa
Korai még a téliesítés! Jövő hétre meleget mondanak.
Én tegnap 120 km-t gurultam, ma meg motorápolás, karbantartás volt a program. Most szép tiszta, a lánc is patyolat, a fényezés mindenütt leviaszozva.
Tegnap jó idő volt, elő a cuccokat és a motort, 50 km, azután vissza. Ma még jobb idő van, elő a cuccokat és motort, 50 km, azután vissza. Ilyen maradhatna tavaszig! Üdv!
Igazad van.
Én sok gyári apróságot rendeltem tőlük: egy hét alatt meg szokott jönni hozzájuk, és postázzák is. Töltsd ki az ajánlatkérőt, és küldenek mailben árajánlatot. http://enduromotorosbolt.webnode.hu/
Sziasztok!Tud valaki 1 címet v telefonszámot emailt ahol vezérműláncot ill. spanolót tudok rendelni?
Jogos, de ha valaki ilyet keres nagy valószínűséggel belefut ebbe a topikba és beleolvas a típus jellemzőibe-tulajok véleményeibe (ahogy én is tettem vétel előtt)
Az eladó topikot ki is felejtettem kössz
Itt a többségnek van ilyen, esetleg az eladó topicban nagyobb siker lenne. Igaz, sosem lehet kizárni, hogy valakinek annyira tetszik, hogy vesz még egyet.
Sziasztok! Eladó lett a vas.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gs_500_f-10843031
Most már csak a kormányfelsőhidat kellene leszíntereztetned feketére, hogy tényleg szép legyen!
Na, ilyen lett:
Sajnos igazad van a szívató bowdennel: bizonyos helyzetben (jobbra fordított kormánnyal) képes megfeszülni. Na, ezen még agyalni kell....
Épphogy engedik: gondos igazgatást igényelnek, de semmi nem feszül túlzottan. Nem emel annyit, hogy elcsúfítsa a motort szerintem.
Na, ez pont jó infó, én egy kicsit vagyok fiatalabb nálad, nekem is kicsit fekvős a motor, de ha tudom már, hogy 30mm-el magasabb és még engedik a "drótok", akkor eleve ilyent keresek. Mondjuk nekem az F-es van, azon azért meg kell nézni, hogy hogyan néz ki.
Gratula. Most jut eszembe, hogy nekünk úgy van, hogy ha rajta van a szívató és elfordítom a kormányt jobbra, akkor felpörög kicsit, ergo ez a bowden kicsikét rövid, bár lehet, hogy lehetne igazítani rajta. De melegítéskor ugyis sztenderen van.
...nagyobb plexit...
Na, megjött ma a 30 mm-es SW-Motech kormánymagasítóm. Fel is szereltem gyorsan: legnagyobb meglepetésemre a fékcső is éppen elég hosszú lett, nem kell cserélni..Végre a tükrök is jó helyre kerültek, meg az üléspozíció is kellemesebb lett. Eddig - mivel nekem túl alacsonyan volt a kormány - az egész előre volt borítva, most, a magasítás után vissza lett döntve a gyári helyzetébe. Menni nem mentem vele csak helyben üldögéltem a vason, de határozottan jobb lett a dolog.

Egyelőre a költekezés befejezve, ha lesz egy kis fölös pénzem, akkor egy nagyonn plexit szeretnék még venni a kis Puig helyére (Kappa KA660).
Kell is egy rövidet :D 15-20km és legalább nem kell a karbit tisztítani tavasszal
Azért két-három hetente tervezem hogy megyek vele egy rövid karikát, persze csak akkor ha nincsenek mínuszok.
énis mentem 30kmt.
Én is voltam ma tankolni, meg járkáltam kicsit a településen, hogy hagy melegedjen, de a golyóim lefagytak. :D
Tegnap nagy szomorúan elvittem a gs-t a téli tárolási helyére egyik rokonomhoz (nálunk nem volt megfelelő hely)
Akkora szél volt útközben hogy szinte letolt az úttestről. De azért jó volt még az a rövid kör is...
Nagyon szívesen!