Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nyáron lett cserélve, és igen belevalóra :D
meg egy gyertyacsere...belevalöra lehetőleg.
Én nem vagyok szerelő, de szerintem lehet összefüggés a rezonanciával. Valamiért nem jár rendesen a motor, emiatt is áll le, ez nyilván hatással van a rezgésekre. Tippként először egy karbipucolást javasolnék.
nagyivánrol kaparócsárdához...majd le hortobágy...tovább nagyhegyes fele.
hajduszoboszlo,szovát, berettyóujfalu, majd karcag fele vissza kunmadaras tiszaörs nagyiván...
szép kis túra volt.
Van valami ötleted? Lehet, hogy ezzel van összefüggésben, hogy az 5000rpm körüli rezonancia erősödött?
Hajlamos a kis mütyür csavar kilazulni. 1x én is elhagytam, sztán becsavarás után leszilóztam a tekerőnek a lukját, h ne tudjon kiesni a csavarka.
Ilyen szép idő volt!
Én is elhagytam de csak ma vettem észre a kúton mikor tankolás után le akartam nullázni. Lehet keresgélni...
Bakker csak most olvastam el...
Én Hortobágy felé indultam, végig az Alföld-ön.
Össze is jött 230 km, mondjuk melegem nem volt de legalább sütött a nap.
Te merre vetted az irányt?
Nem vagyok meno,mindig kuplungolok,nem lenne szabad leallnia ugy sem,nem termeszetes.

Ha nem is, de megállás előtt kell csak... Akkor meg már nem áll le
Szerelje le?
Ne használj kuplungot
Mert egy kicsit nagyobb sebességről fékeztem, illetve meg is álltam akkor leállt, és utána kipróbáltam, hogy ezt teljesen üzemmeleg motornál is csinálja-e. Nyáron ilyet nem csinált, ez 100%
minek húzod be a kuplungot nagyobb sebességnél?
Peldaul dus uzemanyagban. Gyertya mit mutat? Csinald ugyanigy hogy nagyobb sebessegnel mikor leall akkor vedd ki a gyartyakat. Ne inditsd ujra.
Ma mentem egy szűk 60km-t és szomorú jelenségre lettem figyelmes... Nagyobb sebességnél ha behúzom a kuplungot leáll a motor... Ha szépen lassan lassítok le, és mondjuk 2000 környékén húzom a kuplungot akkor minden okés. Mi lehet a baj?!
Ma gurulunk egyet mi is a párommal. Talán ez lesz az utolsó az idèn. Fehèrvárra, Èrdre majd haza. Ha találok valami bontót,akkor oda is benèzek a kilómèteróra csavarja miatt.
gyere karikázzunk le egyet a határig nagyvárad fele...
ha érdekel,az adatlapomon ott az emailcimem...
Én is elhoztam a gépet a téli szálláshelyről és bemelegítettem a városban. (Már egy hete nem volt beindítva.)
Viszont holnapra kértem egy nap szabit a főnökömtől és megyek egy nagyobb kört.
Én képes motoron találtam egy gs500 bontódik hirdetést és felhivtam a faszit, bontottan 1000 Ft ért le küldte a csavarjával együtt postán...
Egy próbát megér. Mégsem 3000 Ft...
én is csaptam ma egy jó 80km karikát...
Ohhhhh. Ez gyors válasz volt. Nagyon szèpen köszönöm
Suzuki márkaszervizek bármelyike, pl> az alábbi Enduro motorosbolt is.
A rajzon a 2. tétel, cikkszáma: 34124-01DA0-000 , ára 6,41 angol fontnak megfelelő forint. (kb. 3000,-) Vagy bontók, de óra nélkül úgysem adják oda szerintem.
http://www.bike-parts-suz.com/...
Sziasztok! Most vettem eg 2005-ös gs 500f-et. Nem vettem èszre,hogy nincs benne a kilómèteróra nullázó pöcök. Hiányzik ugye,mert nincs benzin szint mèrő. Honnan tudok vajon szerezni ilyet?