Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintetek egy törött robesz mennyit érhet? Motorja rendben, a hátsója is. Inkább az eleje kapott.
a piros és a fekete is a gyujtáskapcsolóba van bekötve?
Ezt sajnos nem tudom megmondani amit láttam az a közvetlen az usb alján bemenő piros/fekete vezetéket.
melyik szálra? milyen szinű?
A gyújtáskapcsolóra van kötve.
A Powerbank ötletet támogatom, nekem már csak egy tanktáska kellene hozzá, lehetőleg térképtartó felső résszel a telefonnak (plusz BT headset fülbe, hogy ne nagyon kelljen lenézni).
Egy Canyon ~16000 mAh-s külső akksim van (nem olyan drága szerintem). Így nem kell belevágni (hozzáértés nélkül, aki konyít hozzá az más) a motor elektromos rendszerébe, nem kell biztosítékokkal, lemerült motor-akkukkal stb szívni. A powerbanket eredetileg azért vettem, mert a telefonom már gyárilag is harmatos saját akksija így 2 év után már nem bírja végig a munkanapot, ha ráérek nyomkodni, de egy csomó mindenre jó amúgy. Hátránya talán hogy erre is vigyázni kell, és hogy majdnem fél kiló.
ok,nézd már meg.
Meg sem néztem így vettem de ha kell meglesem, ezen nem bukik...
enyém most ugyanilyen...3éve birja.
mire kötötted rá??
nekem már 3éve müködik a mostani. 2.35ampert tud...2.5van ráirva.
Csájna
Valahogy szereznem kéne egy ilyen szettet.Mer komplett csak a két lock-rész a táska nélkül is 160 dollár.
Aj de faja! Dupla cipzáros ugye a felpattintós Givi tatyóm így ha behúzom a kábelt teljesen betudom zárni azt kapja a teló a töltést. A kamerán meg filózok majd ha megjön. Eddig a kormánybefogók közé lőttem be fejben.
Addig bizgat az sw-motech electric rendszere a tanktásába mig nem lesz olyanom.

http://youtu.be/lKcobEGVX7U
Nekem meg ami a kormányon van kör alakú, ha jól rémlik az egyik 5V 1A, a másik meg 5V 2A kimenet.
Hát ez még használva nem volt majd idén lesz...
Olyat egyet mar kinyirtam,a haza repedt kette,es kicsi volt a teljesítménye.
Az enyémen csak dupla usb van viszont gyújtás nélkül nincs benne ménkű.
Mar be van,csak toldani kell a kanocot.
Megvárom amíg valaki beszereli és lehúz vele egy fél szezont hibamentesen.
Igen.
igen,ez olyam
Ezt csak rá kell kötni az akksira (piros a pozitívra, kék a negatívra) és kész is?
A kínai elektronikus cuccoktól kicsit fázom.
Pár hónapja vettem egy HDD dokkolót, ami fél óráig működött, majd nagy hanggal távozott a örök vadászmezőkre. Biztos ami biztos a biztosítékot is leverte.