Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Szezon előtt szeretném rendbehozni a motort, és a kipufogóról is levakarnám a rozsdát, ami elég rendesen beborította. Mivel álljak neki? Kipufogó leömlő tisztító (http://www.darazsgarazs.hu/ter...) jó lehet, vagy először a rozsda nagyját le kellene küzdeni máshogy? Előre is köszi.
GS500 minden bontott alkatrésze eladó.
Van 94,99,03 és 06-os is.Nem csak ami a képeken.Kérdezz!A 06-os már az új motorkódú!Idomos is van.Tel.70-3179083.
karbi szétszed, kipucol. Vagy elviszed egy szkihoz, aki megcssinálja helyetted.
rbi ztsze, ipucol. Vgy elvized ahoz aki véégez ilyet.
Sziasztok! Azt hiszem elkövettem egy hibát . 2006os suzuki gs500fem van szárazon tettem el okt.ben. Most meg tankoltam és a jobb oldali karbiból csöpög a benzin a légszűrő dobozba... onnan meg a földre. Mit lehet tenni ezzel? Úszó állíthatódott el? Sőt a teljes állásos tömlőm is meg van törve lehet ez a gond!? Átenged e miatt a benzin csap? Segítsetek
poprad,eperjes,zsolna, zakopane...tavaly szept jártam arra.
Akkor valamelyik márkaszervizt keresd meg szerintem. Nem lehet az az egy szem tömítés olyan drága....
Köszönöm, ezt már próbáltam, de december óta nem tudják beszerezni, a többi O gyűrűt azóta megvettem külön, már csak az úszóházé hiányzik.
Tátrában járt már valaki, merre érdemes motorozni?
Magyarországon pl itt (1 db karbihoz elegendő felújító készlet): https://motoralkatresz.eu/termekek/Tourmax/CAB_S17_karburator_felujito_keszlet/
Sziasztok, 2005-ös GS karbijához hol lehet emberi áron úszóház tömítést beszerezni? Esetleg egy megfelelő méretű O gyűrű belehajtogatható?
Vezettem én már monszunban is nem okozott gondot idestova 10 éve. De vehetsz komplett keretet: http://www.ebay.de/itm/Suzuki-...
2001-es évjárat. Valószínüleg lyukas megoldás, de én szakemberre bíznám, meg utána a karbi beállítását is.
Az a baj, hogy ott egy lyuk lett...... Most le van ragasztva, hogy ne ázzon be.
Évjárat? 2004 vagy utániakkal nem érdemes bíbelődni, mert még az ECU-ja (gyújtásvezérlő modul) is más mint a fojtatlannak, és csak az majdnem 100 ezer forintba fáj újonnan.. A régebbiek elvileg nem nagy strapával megoldhatók.
Szakit a folytás kiszedéséhez tudtok ajánlani?
Nos ez valami tervezési hiba lehet, vagy GS betegség, nekem is hiányzik. Ötletem nincs ilyet honnét lehet szerezni: megoldás kék égőt szerelsz be. Mivel az égő egy csőben ül, a fény nem fog bántani vezetés közben.
Értem a kényszert, habár... én nemrég az új munkahelyem első napján szabadságra mentem, igaz a két céget összevonták, a szabi előre "meg lett igényelve", igaz, személyesen ismertem az új igazgatót is, de ezt csak az érdekességnek írom.
Szóval az első út lehet a legnehezebb az ismeretlen miatt aztán könyebb lesz minden. Én is ettől félek, hogy egyedül induljak neki.
Sziasztok.
A műszerfalon ugye vannak a visszajelzők, sajnos a távolsági fényszóró visszajelzőjének a kis kék kupakja elveszett.
Hogyan tudnám pótolni, esetleg honnan lehetne ezt beszerezni?
Segítségeteket előre is köszönöm.
Emlékeim szerint az nem simán egy matrica, hanem egy vékony szitázott alumínium kétoldalas ragasztóval. Én anno suzuki kereskedésből rendeltem, nem volt vészes, 2-3000 forintra emléxem, persze ez már egy jó 10 éves sztori, azóta biztos drágább lett. Bármelyiknek írsz mondanak árat, de jobb ha besétálsz és egyből megnézik, sztán ha olyan az ár meg is rendeled.
Összehasonlítás miatt:
http://www.ebay.com/sch/i.html...
ugyvan...
tavaly ugyanigy jártam mint te...csak egy itthoni balaton túra volt betervezve,max 500km.
3an mentünk volna. az egyik kalici miatt fosott,döglött otthon,másik meg gyerek beteg lett és ő maradt otthon vele betegen.
igy egyedül indultam neki, jo volt.

amugy a balkán sem durva.
2008nyarán kölcsön vstrommal visszamentem boszniába 6napra. elötte még katonaként ott állomásoztunk 7.5hónapot (2007dec-2008jún). szarajevo,banja luka,tuzla.
gond nélkül megvolt a nagy túra.
persze ausztria barátságosabb...
Nem nagy dolog freelac. A szabi már ki volt kérve, mikor a haver új állást kapott egy héttel a túra elött. Azt meg nem lehet szabival indítani. Én úgy voltam vele, hogy menni akarok, magamban, a motorban bíztam, a Balkánban annyira nem hogy egyedül nekivágjak, ezért lett az Alpok. Én bátorítok mindenkit!
suzukimotorrad@totalcar.hu megírod nekik mi kell, motor típus és vázszám, kérsz egy ajánlatot, azt ha kell postai utáncéttel kiküldik.
Eh, nekem tetszik, hogy egyedül maradván sem mondtál le arról, amit akartál. Le a kalappal. Remélem, bennem is lesz ekkora bátorság egyszer.