Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az jó nagyon.
Én most a minimal-t próbálom.
Low cost motortól kezdve minden.
Kivéve a fagyit.
A kép 15-én készült, akkor volt a főpróba, az új Coleman Darwin 2 Plus sátrat is felállítottam:
Nekem viszont most az a legújabb becsípődésem, hogy tök egyedül(!) sátorral, de hivatalos kempingekben megszállva végig motorozom, és fotózom ismét Erdélyt. Remélem, összesjön, nagyon rá vagyok készülve. Minden cucc beszerezve, összekészítve.
10 napra Nem kell csak a 3/4.-e és a preferencia más,a békatalp ment fotó és kempingcucc nem.A tanktáska itt csak 8 literes.
Na, ez is tetszik!
Én meg sokáig kerestem, és kimondottam ilyesmit: nagyon alacsony legyen, de széles (végig ér szélességben a GS tankján). Legyen külső zsebe a vizes flaská(k)nak, nem szívesen raknám a fotómasina mellé őket. Félnapos gurira nem is viszek mást, csak a tanktáskát. Egész naposra (amikor már valószínűleg öltözködni is kell) akkor felpattintom a dobozt, 3-4 naposra a két oldaltáskát is, a képen pedig a tervezett 8-10 napos erdélyi útra felkészítve látható, az új sátrammal, önfelfújós matraccal, hálózsákkal, komplett konyhával felszerelkezve. Még egy fotóállvány is oda van kötözve, ha jól megnézed a képet.
Ja.....
Életem egyik legjobb fogása egy SWmotech-es beragadt készletes vattaúj TR404-es mágneses volt 60 euróért.
Mára az állott raktárszag is elillant belőle,talán 3 1,75-ös cola 6 zsömle és egy liter tej volt a max ,de simán elfér az esőruha,1,5-es bubisvíz,4 szendo a kamera és kiegészítői,a powerbank,pénztárca,fényképezőgép,és az a nagy fajta Lidl csokis keksz.Az utóbbi combo esőruhástól, alaptérfogatba.
És igen,kicseszett jó rajta menet közben héderezni.
annál csak az sv bukógombályára feltett lábbal krúzolni jobb városban.
Én azt szeretem aminek növekszik a térfogata, ha jól telepakolom az államat simán rátámasztom és hosszabb egyenesben kissé bóbiskolhatok is.
Szigorúan fixet kerestem, semmit nem utálok jobban, mint a nagy, bővíthető tanktáskákat. Ez nem mozog, nem lötyög, nem akadályoz a kormány közepére szerelt GPS használatában - viszont cserébe ez is elég kicsi. Csak a legfontosabb dolgaimat tartom benne (sosem hagyom a motoron, egy pillanatig sem), egy laptoptáska vállszíjával kényelmesen oldaltáskaként hordható. Minden másra ott a hátsó doboz.
A térfogat nem finom, ez hülyeség kérem!: http://youtu.be/SFGDzHAeTrE
Már egyre erősebb a késztetés, hogy megvegyem (legyártassam?) a bukógombákat. Mondjuk láttam bukócsövet F-es verzión is, fényképen nem volt olyan ronda, mint amilyen hasznos. Gondolkodom.
Ez az elefantfules mar a lidl-s nel se jott be.
Novelheto a terfogat vagy fix?
Nagyon jól tart! Oldalanként 3-3 db erős mágnes van benne, meg egy, a kormánnyak körül átkapcsolható biztonsági pánt. Én a drága fotómasinámat is benne hordom immár másfél éve.
Amúgy köszönöm a linket! Ez még olcsóbb is!
De ez jól tart? Hülye kérdés, de nem fog leesni?
Az picike, ne azt vedd meg: nekem a nagyobb testvére van, és tökéletesen passzol a GS tankjára.
A két külső oldalzsebbe egy-egy félliteres vizesflaska/kólásüveg is belefér. OL431. Itt a legolcsóbb:
https://motoralkatresz.eu/termekek/Oxford/Tanktaska_18l_OL431/
Nagyon kicsi, tárca és zsepi fér bele oszt jónapot, legalább 17-s bővíthetőt érdemes venni ha tényleg kell hely pakolni is.
Én másfél éve döntöttem fel az enyémet - egy héttel előtte került rá a bukócső, így csak azon, meg a kormányvégsúlyon lett karc. Szerintem az a legjobb befektetés, nem a sportkipufogó!
Volt valami burkolt verzió a régi GS-ek között, de ritkaságszámba ment! Még Dipshit linkelte talán egyszer...
A Haynes féle szervízkönyvben láttam a régebbihez idomos bontott rajzot de ott a kerek fényszóróhoz volt illesztve.
Ha este lesz időm előkeresem.
Tavaly én is így jártam de szerencsére csak a kormányvég meg a kipufogó érte a betont.
Érdekes hogy éppen csak átbillent de már nem bírtam megtartani.
:D köszi :D nem nagyon akarom.. :D mert az enyémért adná cserébe.. :D nekem YBR 125ösöm van, 2006os :) ez meg elvileg 94es.. legalább 12évvel idősebb, stb.. meg eléggé fura a háttér.. tegnap elkezdett nekem írni, hogy szegény, meg nincs pénze.. :D Erre mondom neki, hogy pótoljon 30-40 ezret, elkezdi jó :D na itt jött elő az az érzésem, hogy valami nincs rendben :D de köszönöm a segítségeteket :)