Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösd a dudára vagy a féklámpakapcsolóra, amúgy ha leszopja az aljzat akkor azzal is van baj.
Üdv!
http://youtu.be/5GNaFuQ5q1w
A videón látható módon lett bekötve nekem is USB aljzat. A probléma, hogy leszívta az akksit. Milyen más megoldás lehetséges, hogy ez ne történjen meg? Pl. Csak gyújtás alatt kapjon áramot.
köszi a segítséget, kitakarítom először a karbit mindenképp :)
Sziasztok!

2007es GS500F-hez kellene nekem baloldali, vagy párban oldalidom.

http://moto.zombdrive.com/imag...

Olyan színű mint ami a fenti képen látható.
Valaki tud valamit?

Köszönöm.
hatásfokrol hallottál már?
Nézegetem az izzókat, de hogy lehet hogy +150%-kal több fényerőt ígér, ha ugyan úgy 55W/60W-os az izzó?!?
lidlben mától árulnak ilyen mosót. otthoni játszósnak jó lehet. motort,autót,járdát stb takaritani. https://www.lidl.hu/hu/Ajanlat...
a kis müanyag tölcsér alatt nincs kontraanya?
vedd le és takarits ki a karbit,minden fuvókát.
de elöbb ereszd le a benyát belöle hátha kijön a dzsuva is. ha nem,akkor karbit lekap, kitakarit. utána nemfog fulladni.
A szinkronnak semmi köze a fulladashoz.mas lesz ott a probléma. Főként fúvóka dugulás.
Másrészt a szinkron roppant egyszerű művelet. Keress rá a youtube-on : gs500 home made sync tester. Peldaul.
Van itt valaki a csoportban aki ért a karbiszinkronhoz, beállításhoz? Örülnék, ha találnék valakit aki hajlandó lenne úgy megcsinálni, hogy én is ott lehessek körülötte, legjobban valaki csoportbelinek örülnék, hátha még el is tudna jönni, mert nagyon fullad a gépszörny... természetesen kifizetném a útiköltséget, munkadíját.

Akinek túrakormánya van fent, milyen márkájú, milyen széles?
Tettünk rá másik tükröket, amivel az a baj, hogy a bal oldalon lévőt a menetszél kicsit elfordítja!
Hogyan lehet meghúzni? köszi
Itt egy kép róla, hátha valaki szedett már szét ilyet!
Igen .
A lábtartó alatt lett kb elvágva.. a katalizátornál ahol kicsit kivastagodik a cső.
Az albumaimban találsz róla képeket hogy készült
Egy dob cseréje csak a gyári cső vágásával lehetséges? Vagy te hogy cserélted?
Az enyémnek 3-4 között supermoto hangja van azt mondták sokan
Feljebb meg jön a kis sor2 püffögés
Én egy éve vettem rá raptor dobot... nagyon király lett ! Nem volt olcsó de nekem minden forintot megért a hangja !
Kicsit visszaolvasol, nemrég volt róla szó, illetve írd be a keresésbe h pl. sportdob.
Igen, nem volt gond a jelenlegivel sem, a mi motoros tudásunkhoz megfelelt.
ugyvan,aránylag jó.
nekem most az van az sv-n is...ContiMotion.
conti twist,ugye??
A gyárinak sincs rossz hangja ha vigyázol, hogy sose essen a fordulatszám 8 ezer alá!
Sziasztok! Unalomig tárgyalt témában kérdeznék Tőletek, sportdobról. 2002-es GS500-am van. Van aki mostanában csináltatott dobot, és el tudná nekem mondani, hogy milyen költségekkel jár, helyileg merre gyártanak ilyeneket, melyiket javasoljátok? A műszakit hogy oldjátok meg? Gondolok itt arra, hogy muszáj levágni a gyári dobot, azt meg nem lehet csak úgy visszatenni, az, hogy e jeleset gyártanak, úgy tudom nem mindig jelenti azt, hogy feltétlen megkapja a műszakit. Nem az üvöltő elviselhetetlen dob a célom, nem ökörködésre szeretném használni, csak egyszerűen idegesít, hogy semmi hangja nincs a gyárinak. Mindenféle tanácsot szívesen fogadok.
Jó a conti tapad mint légypapír.
Amilyen volt is rajta, Continental! Már voltam a gumisnál is, megcsinálja, ha viszem!
ugyvan...ha uton van,jobb az új! mit vettél?