Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már postán az új, amint megjön cseréljük, a szelepet is. Az a biztos.
hát azért nem ugymegy az,h ha már 1-2mm akkor pocsolya és taknyálás...
tény,h jobb a mélyebb profilos gumi.
fiadnak elküldtem mailbe!!!
Aztán a műszaki után egy héttel fogsz gumit cserélni? Mert nem olyan vicces ha az első pocsolyában eltaknyolsz vele...
emléxem, utoljára én vittem müszakira tavaly előtt nyáron.
asszem 1.6mm a kötelező legkisebb profilmélység a futófelületen amivel még átmegy müszakin.
Igen, most nyáron megy műszakira, de szerintem már nemigen megy át vele. Addig még belenyomunk jó pár km-t. Remek motor, jó gazdája volt.
azaz,démon....egy ismerősömnek is az van a gsf-en...meg egy másiknak a kis 500as kawa gpz-n is.
elég volt nekem is...nem egy erőgép ez a gs...egy normális gumi évekig birja rajta.
du hazaérekés előveszem a kis füzetet,abban le van irva emléekim szerint,h mikor került rá a mostani gumi.
jol rémlik,h idén junius közepén jár le a müszaki? azon még átmegy szerintem ezzel a gumival.
mennyit mentél vele tavaly ota?
Pirelli sport démon van nekem . Nagyon jól tapad és hamar bemelegszik ! Mentem vele kb 4000 kmt. Most lehet a 2/3 nál a minta :)
Ezt ajánlani tudom csak :)
Nem ragozom túl a dolgot, olyat rendelek, ami rajta is volt, az én kezdő tudásomhoz az megfelel. Ha több tapasztalatom lesz a későbbiekben majd váltok, ha kell, meglátom mennyit bír újonnan. A Heidenau is olyan áron vanmár mint a többi!
ajánlani nem tudok,de itt sokaknak bevált a pirelli,ahogy emléxem. ezt irták. vagy ott a titkos kedvencem a heidenau.
hát sajnos ezt nemtudom megmondani,hogy mennyit ment el ezzel a contival, pedig ott voltam mikor rákerült a gumi,de nem emléxem mikor volt.
előkotrom a kis füzetet,amibe be van irva pár dolog.
azt ugy is oda akarom adni nektek,tavaly nyáron akadt a kezembe.
Pont nem fért az aljára, kb 19e volt relével, kijelzővel, mindenestől.
Sziasztok!
Doszának válaszolok, de kiírom ide, hátha másnak is segítek vele. A fokozatkijelző beépítése elég barkácsolós, némi villamossági v. autóvillamossági érzéket megkíván. Először a jeladót kell beszerezni, én kiszereltem az eredetit és bontóban kerestünk méretben megegyezőt, amiből 2 vezeték van kivezetve és meg van mind a 7 szegments ( 0+6) Ez v.milyen Suzuki gsx-ből való volt, a furatok és az átmérő stimmelt, a felfogató fülek kicsit nagyobbak voltak, azt kialakítottam a régi mintájára. Ebben van egy panel, amiben ellenállások vannak, minden fokozatnál más értékben. Persze ez abban amit vettem, nem volt jó, kiszedtem a panelt és 500 ohmonként növelve forrasztottam be ellenállásokat. Lényeg, hogy minden fokozatnál más érték legyen, mert a kijelző azt méri. Kell még egy kijelző, 12V-os relé, csatlakozók lengőbiztosíték és az enyémhez kellett egy 5V-os kis feszültségosztó. A kijelzőt roxracing.eu címen, Raffai Lászlótól rendeltem, ő autókhoz gyárt elektronikákat, de volt még elfekvőben motorhoz való kijelzője, az 5v-os tápot is ő gyártotta. Sajnos azt mondta, hogy legalább olyan 10db-os tételeknél érdemes legyártatni a panelt és a dobozokat, szval nem tudom, hogy van-e neki még készen. Ha az alsó jeladó így ellenállásokkal működik akkor szerintem a Gipró kijelzője is jó lehet, mert az enyém is a Suzuki TL ellenállásértékére van beállítva és ehhez a típushoz ők is árulnak kijelzőt. Utána kell nézni olyan műhelynek, ahol szerelnek be ilyen kijelzőt , hogy ezek taníthatók-e vagy csak fix ellenállásértékkel működnek. Ha tanítható, akkor csak az alsó jeladót kell beszerezned.megmérni, hogy jók -e az ellenállásértékek és össze lehet kötni egy Gipro vagy hasonló elven működő kijelzővel,egyszerűbben be lehet kötni, nem kell külön elektronika mint nekem. A váltóról vezérelt kijelző sokkal gyorsabb pontosabb, mint a számolgatós, ami fordulat-sebesség arányában jelzi a fokozatot.
Te melyik márkát ajánlod? köszi
Contonental van rajta, kíváncsi vagyok mennyit ment el?
Köszi a válaszokat, akkor még hanyagolom ezt a sportdobra alakítást.
menni lehet vele,de már a végét járja.
huh,nem emléxem sajnos. milyen gumi van rajta?
heidenau v conti? de ha 2mm a profil,az már lassan kuka lesz...
az valszeg kuka.
de mostmár használd el végleg.
A lánc problémámra van tanácsotok? Lehet még vele menni vagy már cseréljem egyből?
nekem is az van az svben, 2is...
Sziasztok! Még mindig a benzincsappal küzdök, végignéztem egy rakás német oldalt is, ott sem találtam. Egyedűl egy Holland webáruházban van olyan , mint az én motoromon.
Feltöltöm a linket.szerintetek mitől olyan különleges ez a csap, hogy sehol máshol nem találok? Egy németországi ismerőssel szeretném megrendeltetni,gondolom oda egyszerűbben kiszállitják, ha jön haza, majd elhozza. Ha esetleg tudtok német webáruházat,onnan még egyszerűbb lenne rendelni.
/www.boonstraparts.com/de/teil/...(gs500e)-benzinhahn-2003&ID=B10000P7TR
A mélységről:
http://www.simonauto.hu/motorg...

Ha elérte a kopásjelzőt cseréld le, ha nem akarsz vízen perecelni. Lehet tök sima, csak valszeg hamar eldobod a gépet, vizsgán megbuksz, ha a rendőr megállít leveszi a rendszámodat. Ezeket kockáztatod.
Üdv Akibor000!
A hátsó gumi közepén 2 mm a minta mélysége! Ez azt jelenti nemsokára cserélni kell! Meddig lehet koptatni? Lehet középen tök sima, ha a szélei felé még bőven van minta? (Döntögetés hiánya!?) Megnéztem a neten, ez a típu van 16 és 25 ezresért is! Jó nagy a szórás. Esetleg tudsz ajánlani egy jó márkát? Tudod esetleg mennyi volt benne mikor elhoztuk? köszi