Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez már inkább. szétnézek majd én is. alin is.
4000-é van megbízható.
http://www.ebay.com/itm/12V-US...
Köszönöm a választ!!!
én a honor telohoz kapott kábelt használom motorhoz is.
nemtom mi állitja be az áramot,de többthelyen azt olvastam,h nem tesz jot a bika nagy amper a töltött aksinak meg alaplapnak!
csomagháló kampójának a rögzitési helye...
Ezt igazán kitalálhattam volna. Köszönöm a választ!!!
Csomag rögzítésére használható :)
A töltőáramot a telefon állítja be...a 3 amperos sem tudja túltölteni. A kisebb töltő viszont nem tudja szinten tartani. ...jaaa és a legfontosabb, a minőségi usb kábel, mert csak azzal tudja leadni a megfelelő áramot.
Itt egy kèp mert,ahogy leírtam,magam sem ismernèk rá,hogy miről is beszèltem.
Sziasztok! Van egy gs500f-em. A hátsó oldalborításnál lejjebb kb 3 cm-re,mi az a kèt kiálló fèm bütyök a vègèn ilyen megvastagodással? Mindkèt oldalon van. Megírna valaki? Köszönöm....
ez fasza!!!! vmi megbizhatóbb eladotol rendelek is vmi hasonlot majd.
az okosok szerint nem észlelhetö a telj.csökkenés,hanem 1x megadja magát és kuka az aksi...meg a telo is amig nincs benne uj akku. fel is robbanhat.
Nekem már fárad a sony akkuja,elég rendesen,pedig nem volt így nyúzva.
Egy ilyet lőttem,nem lesz fejidom,kormányra tudtam rakni,könnyen eltávolítható és van kapcsoló rajta.
viszont hasonlót már kinyírtam egyet így passz meddig birja az USB rész.

http://www.ebay.com/itm/12V-US...
Nem ertek hozza,de ket eve igy hasznalom,semmi negativ valtozast nem tapasztaltam,amugy meg a telo van ertem....
viszont nagymértékben csökken igy a teló aksijának élettartama. föleg ha a 3amperos bika töltővel bombázod.
ami nekem van usb aljzat,az is 2.5A, figyelni szoktam arra,h ha 100%ra feltölt,akkor lehuzom töltöröl. és kb 40nél ujra ráteszem. pici odafigyeléssel én is 90-100% töltötten huzom le a nap végén és az aksi élettartamát nem rontottam nagymértékben.
épp tegnap néztem,h 40% szintröl ez a 2.5amperes usb aljzat bö 1óra alatt felnyomja fullra a honor6 telóm 3500mAh aksiját.
Nalam egy 3 amperos tolto a helyzetjelzore kotve,okostelefon full fenyeron egesz nap navigalva,fenykepezve,meg pihenoknel is folyamatosan vilagito kepernyovel,este 100%os toltottseggel veszem le a telefont a motorrol,igy szallason sosem kell toltenem es sohasem meritette le az akksit.
Nekem helyzetjelzőre van kötve...
És ez mellett a power bank rögzítését is meg kell oldanod a motoron, ha csak nincs tanktáskád.
ez is bonyolultabb,m egy kapcsolo...de minden megoldhato.
Nincs tervben 3 nap alapvető kenyelem nelkul a legprolibb kempingben,szallason is van aram,ha olyan a terv napelemes tolto.
de az csak napi megoldás.
3nap sátorozos túrán megvagy lőve!!
Igen,az egy ugyanolyan töltő mint amit a konektorba dugsz be.Minimálisan fogyaszt ha tölt ha nem.

Amúgy a legegyszerűbb egy powerbank,bazinagy 10-16000mAh.De egy 8000.-es is jó lehet.Semmit nem szív le és elketyeg egy napot egy navi.
megneztem. ennek baromi kicsi a fogyasztasa.

Technical Specifications:
• Input : 12V(supports 8-20V)
• Output Voltage : 5V
• Output Current:1500 mAh
• Quiescent Power: < 1 mAh

Mas egyebkent tolti a gps-t tartosan maximális fenyero mellett? Nekem korabban amig szivargyujtorol ment egy szivargyujtoba dughato 2ah mini töltőfej adta az aramot
nem ismerem azt a konkrét tipust.

ezek szerint, ha egy állandora bekötött usb ajzatba beledugok egy autó töltőt aminek a végén nincs semmi az lemeriti az akkumulátort?
ugyvan, ezt akartam irni,h a fogyasztás normális végülis,mert abban egy kis trafo van,ami legenerálja az akkufeszt 5v körülire,amit ezek a kütyük megkivánnak...az meg ugye munka,energiaveszteség,érthető,h merül...
már csak azt nemtudnám ebben az egészben eldönteni,h a biztositék elé v után tegyem a kapcsolot a piros szálon...
nekem is igy van megcsinálva az sv-n...de eddig nem szivta le 1x sem...illetve 1x ,de aqkkor én voltam a gyik, rajtahagytam 3napra a gpst...bedugva.