Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

uhh Bocsika
elírtam a linket

Itt a
Sziasztok!!!

Most olvastam az Sb-ben, hogy megnyitott egy bolt, ahol LOUIS termékeket adnak a kinti árakon. A szentendrei úton van. Nézzétek meg itt
Nemtom kint milyen árak vannak. Aki tudja az elmondhatja, hogy mennyire igaz ez..


Hy
engem nem győztek meg én suzukis vagyok csak tudom hogy egy picit erősebb a honda sztem
Na meggyőztek a hondások!
Akkor is SUZUKI GS 500 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
tudom hogy jól megy de azért egy honda azért picivel jobb az meg észerü hogy jobban érzi az oldalszelet mert elég nagy az az oldalidom amit szépen megfog a szél
Dehogy esel el! Csak egy kis fizika! 100 km után úgy fogod érezni mintha már ezen születtél volna. De mindig tanulsz valami újat. Egyébbként vezettem GS500 F -et csak 50 km -t. Nem jobb, de jól néz ki és a hasadat védi a széltől. Gondolom az esőtől is véd egy kicsit. De úgy éreztem az oldal szelet jobban megérezni. Ja, ne dőlj be a hondás vagányoknak, a GS500 F -vel előztem kamionokat miközben szembe jöttek autók, simán lépett 110 -ről 130 -ra másodpercek alatt. Gondolod egy honda jobb?

Na, pá!
én is láttam és félek is tőle hogy eldölök vagy valami , ja és a motor.hu-n láttam a hirdetést
Ha van pénzed F -et vegyél! De figyelmeztetlek, ha esel, ha csak egy kicsit is vagy eldől a gép..... Szóval láttam nemrég egy GS500 F eladót törött idomokkal, kb. 300 eFt -val volt olcsóbb a piaci árnál. Ekkor döntöttem a naked mellet.
én F-et néztem most ki de még nem tudom mi lesz teljesen be vagyok kavarodva hogy melyiket vegyem
Hi!

Ne vegyél kéket! Mindenkinek az van. Na ha ezt Blue elolvassa!?
A lényeg ennyi pénzért ez a legjobb ajánlat a piacon és az értékéből is a legkevesebbet veszítheti. SUZUKI GS 500!!!!!!!!!!!!!!!!
Vezettem honda cb -t is. A kipufogó hangján kivül talán a lengéscsillapítás jobb egy kicsivel (kb.: 300 km -t mentem vele), de ezen lehet a gs -en is segíteni.
aha értem

én is csak feketét akarok
Hi!

Igen, egy 2003 -as GS500. FEKETE! Csak ebben a színben voltam hajlandó venni. Bocs Blue devil! Már 6000 km van benne. Szóval gyári. A visszapilantókat és a hátsógumit akarom az idén cserélni, ja meg persze egy benzinszürőt beépíteni.
Bár sokan mondják hogy hamar ki lehet nőni ezt a gyártmányt, de szerintem azok mondják akik egyenes úton 300 -al szeretnek motorozni. Szóval szerintem nagyon kis vagány gép, végtelenségig tuningolható és egy sportkipufogóval még csajozni is lehet.

Na, pá!
Ja hogy fix legyen - igy külön is megvan:-)


gs500.fanklub.hu

innen is elérhető minden
Minden ami használható és tárgyilagos azt nagyon szívesen felteszem - hisz közérdek!!!!

Tehát amit nekem küldtök - és tényleg nem baromság: az felkerül..........


A lényeg , hogy akinek GS-e van és bármilyen problémája alakuljon ki az ezzen az oldalon megtalálhatja a gyógyírt......

PL: nagyon sokan vesződnek a csomagtartóval - a boltba meg ugye nem 2ft.......
Amit Én csináltam (a szomszédom meg hegesztette a tervem) 3000ftból összejöt.....és strapabirobb, mint a bolti szar.....ami bilincsekkel van "rögzitve" mert lötyög.....láttam már ilyet felszerelve - igaz lehet hog yazóta módosítottek rajta....
ellenben ha az a 10-es gömbanyag erős akkor milyen egy 20x30-as zártszerlvény????:-)))




Tehát ez a lényeg......
amugy neked is gs van ?
Hi!

Van még idő tavaszig. Addig lefordítom a cikket és talán olvasható lesz a fanok oldalán! ;)
azt én is olvvastam valhol hogy beraktak egy fém karikát ami összébnyomja a rugót és igy keményeb lett a rugó
egyenlőre passz....az előbbi linken a csóka beleszab egy Xcm paraffin (gyertya) darabot....igy a rugót még jobban összenyomja ami ugye a hirtelen kimozdulásnál nem veszit annyit, így visszaütésnél a rugónak nem kell annyit dolgozni......


De halotam már olyat is hogy a belevaló (ha minden igaz szálanként 382ml =3,82DL) olajat kicsit tuningold meg........
Vagyis ha nem kapsz erősebb telóolajat akkor X arányba keverj bele motorolajat.....régen is ezt alkalmazták.......tehát kb 3,4DL lökháritóolaj és 0,42 motorolaj.....

De ezt mindenki csak a SAJÁT FELELŐSÉGÉRE VÉGEZZE!!!!!!
és azt mi vele lehet kiküszöbölni ? más fajta olajjal?
Pálca!

Az jó lenne, mert azzal nekem is gondom van.........gödörbe érve elég nagyot rúg a paripa:-)
A jövő héten megyünk mi is. Remélem találunk még akciós ruhákat!!!
Okey!

Devil!

Megnéztem a fordítást az oldalon. A következő téma lehetne az első lengéscsillapító (villa) olajcseréje. De csak ha a nép úgy kívánja! Mert nem mondanám túl rövid cikknek.

-pálca-
Piet!

Ne virus volt......kattogot egy ideig majd beállt......még jó hogy van tartalék...és hogy nem a nagyobik volt.....
Blue: nekem most Mozilla Firefoxom van és állitolag ezt nem támadják a virusok,.És honapok ota semmi gondom (persze azért virusírtó is van) Elnézést az off topicért