Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy kérdésem lenne a GSR 600 tulajoktól!
Aki felismeri magát nyugodtan irjon!
Minden hétköznap reggel 6:10 és 6:25 között látok egy fekete gsr600-at kék helyzetjelzővel , nem gyári kipufogó, alacsony a pilóta... bp. 17ker Cinkotai úton!
Amennyiben még nem fagyott szét, Szívesen elcsevegnék vele!
(17. Ker.-ből egy ismerősömmel össze szedjük a motorosokat)
Előre is köszönöm
Szia! Ha megengeded adnék egy kis segítséget
Miután kiválasztottad a képet NE ismétlem NE NYOMJ A MENTÉSRE!!!!!
Csak lépj át egy másik menü opcióra, aztán megjelenik a kiválasztott képed!
Ugye milyen egyszerű
U.i lehet 1x 2x meg kell ismételni
Pont most hétvégén volt egy buli a montenegrói csapattal. Én nov 5.-én motoroztam legutóbb, még birom
Persze, itt a "helyed"
Lehet. Majd próbálkozom még...
Lehet nem jó a méret, formátum.
Tudja valaki, hogy miért nem lehet profil képet feltölteni? A háttér kép felment, de ami itt az írások mellett jelenne meg, az nem...
Hello
Köszönöm. Akkor én leszek itt az első fecske. Remélem azért majdcsak leszünk többen is. Szerintem átnézek majd a motorozz.hu-ra is. Azért remélem maradhatok...
Ja ja repkedek mint a házi légy
de jó látni hogy vannak még kitartó riderek

néha hiányzik a vas és ez pont olyan időszak hogy se repülés se motorozás, úgy hogy kitartást nektek is
Sziasztok! GSR-600 hoz rendeltem ezt a vörös szetett, ( markolat,kormányvég súly,emelőszem, és a karok) de nekem már nem aktuális a típus, ezért eladnám. Komplett 20e Ft.
Szia
Gratula a vashoz!
Szerintem itt Te vagy az első 750-es, viszont velünk a nyári túrákon szokott gurulni egy lány , neki az van. Ő viszont a motorozz.hun ìrogat
Szia Zoli
Veled mi van, röpkedsz még?
Helló GSR fanok.

Jó látni hogy még működik a csapat
vigyázzatok magatokra !

Abdul szép az új vasad
Sziasztok!

A mai napon tulajdonosa lettem egy GSR750 gépsárkánynak. Szerelem volt első látásra
Kinek van még itt ilyen masinája? Ugyan még egy centit sem mentem vele, de szivesen cserélnék tapasztalatokat időről-időre. Meg aztán látom, hogy gurulgattok is együtt, alkalom adtán ebbe is beszállnék ha lehet.

Üdv.
Nekem Rizoma van, ilyen:
http://motorinfo.hu/shop/motor-kiegeszitok/kormanyveg/rizoma/handlebar-caps_9986

Hogy mennyivel másabb mint a gyári, azt nem tudom.
Enyem gyari es igy problemamentes ...

Nem tudom milyen nelkule vagy masfelevel.
Sziasztok!
Azt szeretném meg kérdezni kinek mi a véleménye kormanyvégsulyról? Kell nem kell, szitál nem szitál,! Csak egy kormány lezáron gondolkodok.
Válaszokat köszi.
Akkor bingó
Szia Árpi!
Nállam más a helyzet. Nekem egy év eleji és egy végi tünik ideálusnak. Toscana és Prága a valószínű. Idén utassal megyek sok lesz a hágó a Svájcin, van olyan szakasz ahol 128 visszaford van.
Vigyázz magadra, tartsd be az utasításokat és épülj fel mielőbb! Ott leszel velünk a Pilusben is, tudom, csak nem testben hanem gondolatban.
Akkor bingó
Szia Árpi!
Nállam más a helyzet. Nekem egy év eleji és egy végi tünik ideálusnak. Toscana és Prága a valószínű. Idén utassal megyek sok lesz a hágó a Svájcin, van olyan szakasz ahol 128 visszaford van.
Vigyázz magadra, tartsd be az utasításokat és épülj fel mielőbb! Ott leszel velünk a Pilusben is, tudom, csak nem testben hanem gondolatban.
Sok szerencset hozza es mielobbi felepulest !!!
Gratulálok, jó választás! :)
Holnap rendezik a térdem....bizom benne ,hogy jó lesz!
Szia Arpi Batyam !

Ebben a sorrendben teljesitjuk azt a 2 turat , a 3. Cseh az meg ketseges a Bulgart kihagyom .Joooo lesz ez az ev is Misinek koszonhetoen !!! Terded rendben van mar ???
Kar hogy nem tudsz jonni 7vegen Pilismarotra de 1 az egeszseg .
Igy igaz! de beszéltünk telefonon is! Az olasz-svájci túra bejelölve,remélem nem jön közbe semmi. Téged+ a Tybeet figyellek!