Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyszerű!
Akkor már az őszi talira jöhetsz is majd.
Szia!

MA beindúlt!
Valami kretén a suzuki szervizben, (amikor a baleset után bevitték felmérni a kárt) lelopkodott a gépről, pár dolgot és levágta a kuplung jeladót a kormányról, de tőből! kerestem és megtaláltam a kábelkötegbe visszacsúszva! megjavítottam és pöcc-röff! már mentem is vele 200 métert.
Nincs mit, majd jelezd, hogy mi volt a hiba.
köszi!
Én az ebay-en vettem. Sajnos folyt, úgyhogy vissza kellett küldeni Angliába szervizelni. Az ebay-t kell figyelni, bár elég ritkán van, a múltkor írtam itt, hogy van egy, és azóta volt még egy.

Ha újat akarsz, akkor itt van 225 font-ért (+posta): link
Ezen kívül csak a piros kapcsoló lehet kikapcsolva. Ha az sincs, akkor valamelyik kapcsoló megadta magát. Nagy eséllyel a kuplungnál lévő.
Az oldalsztender kapcsolója csak akkor érdekes, ha sebességben indítod.
Sziasztok!

5 év után (karambol miatt) újra indítanám a gépet, de nem indul. gyújtás van minden visszajelző ok, de nem forgat az indítómotor, mintha letiltaná valami,hogy ne indítson.
Mi adhat ilyen tiltó jelet?
1. oldalsztender visszajelző
2. sebességváltó üres jelzője
3. kuplung behúzva
mit tudom én mi lehet még, de valami kis prücök lehet!

ha van valakinek 5lete, nagy segítség lenne.
+36307739691

előre is 100 köszönet
Sziasztok, ki tudna nekem abban segíteni,most vettem egy 2004-es GSX 1400. Mindent lecseréltem olaj, légszűrő, gyertya, injektor szinkron, és mégis kigyorsításkor kétszer berángat utána hibátlanul gyorsul visszaengedem a gázt ,ismét gyorsítok megint kétszer berángat, hogy még a váltó is csattog.Ki tapasztalt már ilyet?Válaszotokat előre is köszönöm Üdv:Ati
Hali ! Én szeretnék 1 ilyet 06203290490 vissza hívlak csak csörgess !
Szeva mindenkinek ! Vettem GSX 1400 est most építgetem szeretnék kormány gátlót tenni rá de nem találok sehol ha valaki SEGÍTENE ! Köszi ! 06203290490 vissza hívlak csak csörgess !
Bocs a
számom 06303716804
Sziasztok van egy eladó alig használt 80cm hosszú LSL kormány tartozékokkal 18 ezerért
Van meg ijen is es bukocsovek is vannak minden tiszta uj.
Helo Danicsbéla.

Az ismerosom ijeneket arul cca 40,- euro mert Cseh koronaban arulja.
Ha valakit érdekelne van egy pár Akropovic kipufogó gsx 1400-re eladó fent van a mocin meg lehet halgatni is 2004-ig gyártotakra szép mély hangja van irányár 120000ft
Köszönöm de egy cimet v telefonszámot nem kaphatnék
Szia! A GSX1400 oldalon (itt: http://teszt.gsx1400.hu/index.... ) egy srác írta hogy van, igaz szlovákiában.
Udv érdeklödöm tudna e valaki segíteni abban hol lehetne beszerezni gsx 1400 hütővédő rácsot előre is kösz Béla
Néhány kép a taliról
Szia Gábor! Ez hülyeség abban nincs benzin az már régen rossz ha benne van ! Ezt már akkor szokták alkalmazni ha tul nagy a kartergáz és meg fulad alapjáraton de nálad ilyen nem áll fent remélem

Disznek jó
Az olajba kerülő benzin kipárolog. Gondolom én.
És az mire jó?
forgattyúsház szellőző
Ezmiez?