Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott vagyunk már?
Nem értem mindég az a rohanás.......
Akkor haladjunk!
Tiltás kiiktató 10 ft.
Hogy haladjunk felfele
koszi mindenkinek a sok bukot de mar szeresztem
Helo
Nincs valakinek elado gyari bukocsoje?
Egy kis reklám :http://teszt.gsx1400.hu/ és hogy ne legyünk az utolsók!
50-60? Még szerencse, hogy lehet kapni
Ha jól látom, az a gyári fejidom. Márkakereskedésben érdeklődj.
Nekem a Hosubánál 6-7 éve nézték meg, 50-60 ezer Ft volt akkor
Szerintem is,de a fejidom az qrva jó szerintem,csak nem találok sehol.
Sziasztok! Van egy gyári müszerfalam (csak a 2 óra elektronikával)Zsír új! Érdekel valakit?
Lehet neki azt tanácsolták mint én szoktam a haveroknak, mikor a család kényszeríti hogy adja el a motort. Tedd fel hirdetésbe magas áron, akkor otthon békén hagynak, meg a motorod is megmarad!
Hu de durván el van tévedve az eladó... Annyiért amennyiért ezt a mocit árulja, egy zsír új motort kapok...
Hali!

Ilyen fejidomot keresek ami a linken található motoron van.
Valakinek ötlete honnan?
.
He he...mintha magamat hallanám,rendeltem is tegnap szép új dobokat rá!
Sziasztok! Az őszi GSX 1400 Találkozó Villányba lesz szeptember 27-28-29 én ...aki szeretne jönni az jelezze a club oldalon vagy hivjon 06209144421 számon
Szép napot! Valakinek nincs esetleg egy eladó sportdobja a dagira? :) Szeretek vele nagyon motorozni,, de mivel előtte R6-om volt, így hiányzik a sportos hang. :S
Helló!
Bocs, hogy ilyen későn reagálok de elégge sűrű volt a programom mostanában... Megkérdeztem, úgy ahogy mondtam 120 EURO darabja, persze ehez még jönne a postaköltség is. Ha még aktuális jelezz és megbeszéljük a részleteket.
Keresd a TOMMOT-nál a Tamás nevű egyént, az estérhetősége az www.tommot.hu lapon van! Szólok neki előre, hogy nézzen utána a raktárban. Most beszéltem vele, indul a raktárba. Mire hívod, tudni fogja a pontos választ! Üdv! Oldklu
Köszi,esetleg a gyári huzat elérhetőségét megírnád?

Sajnos ez egy 10cm es hosszanti repedés a perforációnál,pont a fenék alatt,szóval újjája helyét!

mindenkinek köszi a segitséget
Van gyári huzat is, de javasolnék egy ilyet:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akam...
Max annyi volt nekem is, hogy belement a víz, és gondolom elkezdte bent rohasztani a cuccot...
az enyémen is keletkezett egy kb. 2-3 cm-es szakadás az első néhány hónapban. Már 6 éve úgy van, nem szakadt tovább, semmi gond vele