Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor nézz szét az ebay-en is, hátha van valakinek. Az enyém már nincs meg, el volt szakadva picit, és kidobtam. De talán idetéved pár topictárs, és valakinek megvan még...
Köszi a kincstári jótanácsot !
De én nem szeretném átszabatni ,mint írtam megfelelne egy gyári huzat!
Szia. Akkor eljött az ideje a Tiédet is átszabni, kényelmesíteni kicsit. Hívd fel az egyik ülésszakértőt (akár a szentenderei srácot, én ajánlom őt Neked) és megcsinálják Neked. Ha kell, csak egy új huzatot kap, nem alakítanak semmit. Az nem hiszem hogy nagyon drága lenne. Ezek a cégek általában foglalkoznak "sima" javítással is, nem csak átalakítással.
Sziasztok,lenne 1 kérdésem azokhoz akik az ülésüket átalakították!
Esetleg megtartották e a gyári üléshuzatot.
Sajnos az enyémen a vezető alatti részen hosszirányban a perforálásnál elszakadt!
Ha mégis valakinek megvolna szívesen átvenném!
Előre is kösz!


Tegnap egy hegyes üvegszilánk ügyesen átfúrta a hátsó Z6-omat , így a kerékcserét is gyakorolhattam .
A gyári szerszámkészlet azért elég karcsúnak bizonyult, szerencse, hogy van egy kis műhely néhány szerszámmal a cégnél......
Sziasztok!
Tegnap elvitték a motoromat.
Ez megmaradt. 2 hónapig volt fenn a gépen, karcmentes, de az új tulajnak nem kellett. 15 ezerért odaadom.

http://www.motorr.hu/15367/beo...

06-30-483-8357 Eger
Helló!
Keresek az 1.4 esemhez műszerfalat!
Tudna valakisegiteni?
Valami komolyabb beverődésnek tűnő nyomok vannak rajta. Vagy egy króm-tamponozás néven ismert eljárás is amivel ilyen teló szárakat javítanak, de az a javítás többe kerülne mint a 2 szár.
Egyenlőre akkor köszönöm a segítségedet, nézelődök még külföldi oldalon hátha találok valamit!
Üdv, Peti
Persze megkérdezem tőle de nem biztos, hogy elárulja majd hiszen ez mégis csak üzlet a számára, de ha más nem akkor megrendeltethetem vele és tőle vennéd meg. Amúgy mi a pontos probléma miért akarod cserélni a szárakat?
Köszi,már beszéltünk is!
A Bandit fórumon "conquistador" valószinüleg tud ebben segíteni.
Sziasztok.
Hol tudnék venni kormány kiemelőt?
Variálok lehet hogy egy kicsit egyenesebb kormány is kéne.
Kanyarokba valahogy túlságosan is felém hajlik úgy érzem
Szia! Megtudnád esetleg kérdezni tőle hogy honnan rendelte? Sokat segítenél vele, köszönöm előre is!
Szervusz!
Utángyártottat lehet venni hozzá kb. 120 euró darabja, nem tudom pontosan honnan lehet megrendelni mivel nekem egy szaki rendelte meg aki az egész elejét is csinálta a motornak, ha neten körbenézel biztosan rábukkansz...
Jól néz ki, elismerésem!
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy GSX1400-hoz van-e eladó első teleszkópja valakinek? Igazándiból a két króm szárra lenne szükségem ha van. Köszi a segítséget, Peti
Köszi szépen
Fasza lett! Grat!

Mintha soha nem lett volna baja,szép lett.
Végre összeállt a vas
Igazából valami "hangosabb" csövet szerettem volna,de tetszik a gyári cső. Ezért gondoltam veszek egy párat és "kibeleztetem"
Az lehet hogy tele van, de egyik sem sérülésmentes. Mindegyikhez odaírják, hogy "enyhe kozmetikai sérülés" ami azt jelenti, hogy vagy eldőlt és azért karcos, vagy nekitolta valaminek és azért. A lényeg, hogy karcos, és az nem jó. Legalábbis nekem nem. De ha találnék tökéletes állípotban lévőt, amin egy karc sincs, akkor az enyémet eladnám Neked, ami "szuper állapotban van, vetekszik az ebay-esekkel, csak kis kozmetikai sérülések vannak rajta"
Az ebay tele van vele és ahogy írják szép állapotúak.
és kB 30-40E a pár.
Csak nincs kedvem rendelni,gondoltam hátha van itt valakinek.
Ilyet én is kerestem. Akkor a sok okos mondta, hogy fillérekért van a neten. Jelzem nincs. Illetve van, de sérültek mind. Nekem gyári állapotú, vagy legalábbis teljesen karcmentes kellett volna, de olyan nincs szinte soha. Bal oldalit már sikerült anno vennem, de piszok nagy mázli volt. Valaki ebay-en eladta a gyári dobokat, amiket szinte új korában vett le. Már bánom, hogy nem vettem meg akkor a jobb oldalit is....
Örülök neki
Én viszont keresnék 2004-es GSX 1400 re 2 db kipufogó dobot jó állapotút.
Ha van valakinek szóljon bátran 06 20 801 60 89