Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Tomi ! Rendezek egyet,és viszem a talira Majd ott rendezzük
Köszi Norbi! Rendelj egyet nekem légyszi. Az jó ha a tavaszi talin elintézzük, vagy utaljam a pénzt?
Szia Tomi! Itt a Full-gasban 9000 ft gyári légszűrő ha kell szóljál és rendezek neked
Sziasztok szakértők!

Nekem sportlégszűrőm van évek óta és minden oké vele, mondhatoma legjobb! Tisztán tartom könnyedén, ennyi!

Holgi
Ùgy is szür mint a gyàri?
Igen de epp ugy megy vele a motor mint a gyarival.
Ez a szükített benyuló csövü levegö belépö torokkal fajta nem? (DELO?)
Januarban vettel a Louisban 12,95- euro volt akcioban
Köszi!
Pár éve vettem, kb 10 ezer volt ...
2-es tétel-ca.34€
Akkor gondolom azt a Suzukitól lehet rendelni. Mi lehet kb. az ára?
Tudtommal nincs a szürön gyártó megjelölés, csak a csomagoláson a suzuki matrica.
De milyen márka a gyári?
HIFLO-DELO szürök anyaga azért nem egészen azonos a gyári szürö anyagával. Tudom a gyár igen drága, de 18 ezer (ha csak városon kivül van használva szerintem akár 24 ezeret el lehet vele menni) km-re levetítve a különbséget szerintem ki lehet bírni. Mondjuk a gixerbe nekem is Pink-es szürö jutott...akkor nem fókuszáltam erre a kérdésre...bár az 1400 után gyártott szürönél inkább a csökkenett bementi nyilás zavar.
Mondjuk nem is láttam még.
Én nem.
Kölünben nem gyári szüröt használtok?
Szakértőőő!
Az egynégy komplett injektorsor, és lánc szett még megvan, privátban válaszolok szívesen.
robert.boke@gmail.com
Üdv mi lenne az ára?
Baràtomnak a 1400 es eladàsa utàn megmaradt egy komplett injektor sor. Rajta van a let szenzor, injectorok, "lèptetömotor", talàn a mèg a kabel is. Ha esetleg valakit èrdekelne tartalèkba...
Ùgy legyen!
Minden rendben a motorral. A lánc olajozó is szuper. Kellemes elfoglaltságok nem mondom! Valamelyik talin csak összefutunk :)
Üdv!
Nagyon Szépen Köszönöm az információt!
Ez egy kimerítő kis olvasmány volt számomra.
Sokszor nézek a neten használtan ilyen mocit. (sajnos csak az jöhet szóba)
Remélem jövőre már a garázsomban nézegethetem.
Ha valaki esetleg tud megbízható gazdától,jó állapotút,annak megköszönném,ha jelezné.
További szép napot! Minden jót